Натрій лаурилсульфат (додецилсульфат натрію) 28 %

37.20 грн (ціна за 1 кг)

Додецилсульфат натрію або лаурилсульфат натрію є органічною сполукою з формулою CH3(CH2)11OSO3Na. Це аніонна поверхнево-активна речовина, що широко використовується в багатьох мийних та чистячих засобах.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності додецилсульфат натрію. У нас можна купити додецилсульфат натрію за доступною ціною. Натрій лаурилсульфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію лаурилсульфату по всій території України.  При купівлі додецилсульфату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій лаурилсульфат має 12-вуглецевий хвіст, до якого прикріплена сульфатна група, що надає молекулі амфіфільні властивості, які є надзвичайно важливими для мийного засобу. Зазвичай, лаурилсульфат натрію синтезують з недорогих кокосових і пальмових олій. Водний розчин лаурилсульфату натрію має жовте забарвлення, не має запаху.

Додецилсульфат натрію переважно застосовується в засобах для прання та чищення. Цей реактив є досить ефективною поверхнево-активною речовиною і використовується, наприклад, у засобах для видалення жирних плям. Цей засіб знаходиться у високих концентраціях у промислових продуктах для чищення, включаючи засоби для знежирення двигунів, засоби для прибиральних машин і мила, що застосовують у  автомийках. Завдяки своїй здатності утворювати піну він є компонентом зубних паст, шампунів, кремів для гоління тощо.

Лаурилсульфат натрію, ймовірно, є найбільш вивченою аніонною поверхнево-активною сполукою. Як і інші ПАР, додецилсульфат натрію видаляє плівку з олій з поверхні шкіри і може викликати подразнення шкіри і очей. Він також провокує алергічні реакції.

У хімічних та біологічних лабораторіях, зазвичай, використовується водний розчин лаурилсульфату натрію. Він застосовується у підготовці білків для електрофорезу. Також дана субстанція покращує лізис клітин під час екстракції ДНК. Додецилсульфат натрію єфективно денатурує білки. Ця сполука активно використовується в аналізі гемоглобіну. Біологічні тканини, оброблені за допомогою лаурилсульфату натрію, стають квазі-прозорими в оптичній мікроскопії, що дозволяє бачити крізь них.

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій лаурилсульфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на додецилсульфат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій лаурилсульфат (додецилсульфат натрію) 28 % за вигідною ціною, також замовити Натрій лаурилсульфат (додецилсульфат натрію) 28 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.