Діоксид титану (двоокис титану)

196.80 грн (ціна за 1 кг)

Діоксид титану (двоокис титану, титанові білила) – амфотерний оксид титану (IV), білий барвник у вигляді прозорого порошку, що складається з кристалів і жовтіє при підвищенні температури.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності діоксид титану. У нас можна купити діоксид титану оптом за доступною ціною. Діоксид титану має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна діоксиду титану Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку діоксину титану по всій території України. Ціна також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі діоксиду титану оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики діоксиду титану

Діоксид титану у воді не розчиняється, в концентрованій сірчаній кислоті, навпаки, розчиняється, але повільно, при цьому утворюються солі титану. Формула – TiO2.  Ця речовина є головним продуктом у титановому виробництві. У природних умовах в чистому вигляді зустрічається в низці мінералів. Основні модифікації: кристали, що мають тетрагональну сингонію (анатаз, рутил) і ромбічну (брукіт). Штучним шляхом виробляються ще дві варіації: ромбічна IV і гексагональна V. Промислове отримання відбувається за допомогою двох основних методів: з ільменітового концентрату і з тетрахлориду титану. При цьому другий варіант займає значну частину виробництва.

Діоксид титану, також відомий як титану (IV) оксид (хімічна формула TiO2) - це білий, непрозорий мінерал, знайдений у природі в двох основних формах: рутилу і анатазу. Обидві форми містять чистий діоксид титану, який зв'язаний з домішками. Діоксид титану хімічно обробляють, щоб вилучити ці домішки, внаслідок чого чистий, білий пігмент стає доступним для використання. Він нерозчинний у воді і розведених мінеральних кислотах (за винятком плавикової). Діоксид титану має безліч застосувань завдяки своїм корисним властивостям.

Основні властивості діоксиду титанудіоксид титану купити

  • висока ефективність відбілювання;
  • емульгування;
  • бездоганна покривна здатність;
  • сумісність з різними плівкоутворювачами;
  • стійкість до хімічних впливів;
  • антитоксичність;
  • значні атмосферостійкість та стійкість до впливу вологи.

Застосування діоксиду титану

Головний споживач цієї речовини – харчова промисловість, де вона виступає дозволеним до використання харчовим барвником. Завдяки їй, продукти відбілюють, покращують їх технологічність та підвищують апетитність. Впливу на смакові властивості й запах їжі не здійснює. Діоксид титану застосовують при виготовленні порошкоподібної їжі, швидких сніданків і сухого молока.

Його використовують для відбілювання рибної продукції (наприклад, крабових паличок), м'ясних делікатесів, жуйок, майонезів, для освітлення борошна, рослинних консервів, а також кондитерських виробів (білого шоколаду, цукерок, морозива, зефіру, карамелі та глазурі). Рівень білизни залежить від концентрації добавки. Відбілювальний ефект також призвів до активного використання діоксиду титану в косметології. Будучи ультрафіолетовим фільтром, що якісно зменшує негативний вплив сонячного випромінювання на шкірні покриви, він насичує косметику привабливою білизною. Примітна в цьому плані і його хімічна нейтральність, тобто, відсутність алергійних реакцій при взаємодії зі шкірою. У ретельно подрібненому вигляді ця сполука входить до складу кремів і пудр, мила і спреїв, а також тіней і помад. Титанові білила знаходять застосування і в лакофарбовому, пластмасовому, паперовому, гумовому, скляному і керамічному виробництві, фармакології. Цією речовиною також обмазують електроди і ливарні форми для створення вогнестійкого покриття.

Важливо: в результаті численних досліджень було встановлено, що двоокис титану не завдає шкоди здоров'ю людини. Все ж, як і з будь-якими іншими реактивами, хімічними сполуками, з цією субстанцією теж необхідно дотримуватися рекомендованого дозування.

титанові білилаТитану (IV) оксид становить 70 % від загального обсягу виробництва усіх пігментів по всьому світу. Діоксид титану є найбільш широко використовуваним білим пігментом через його яскравість і дуже високий показник заломлення. Він застосовується для забезпечення білизни та непрозорості в таких продуктах, як фарби, пластмаси, папір, харчові продукти і зубні пасти. У фарбах двоокис титану часто згадується як "ідеальний білий", "біліше білого". Він також використовується в косметичних засобах та засобах з догляду за шкірою, і присутній майже в усіх сонцезахисних кремах, де він допомагає захищати шкіру від ультрафіолетового світла. Діоксид титану знаходить використання в інших галузях промисловості, наприклад, у виробництві технічного чистого титану, скла і склокераміки, електричної кераміки, каталізаторів, електричних провідників і проміжних хімічних сполук. Синтетичні монокристали і плівки з двоокису титану, використовуються як напівпровідники. Діоксид титану є фотокаталізатором в ультрафіолетовому (УФ) світлі, за певних умов він може окислювати воду, щоб створити гідроксильні радикали, а також кисень та інші сполуки органічного і неорганічного походження. Цей реактив використовують у виробництві самоочищувального скла і анти-запітнювальних покриттів.

Діоксид титану купити

Якщо Вам потрібно купити оптом діоксид титану, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діоксид титану, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Діоксид титану

    

Гарантійний термін зберігання  
Виробник Словенія
Формула TiO2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини (TiO2), %, не менше 94,0 94,7
2 рН 7,0-8,0 7,8
3 Втрати при висушуванні при 105°С, % , не більше 0,5 0,5
4 Маслоємність, г/100г 18-21 19,0
5 Залишок на ситі (40µm), %, не більше 0,01 0,001
6 W10, не менше 86,0 88,4
7 L (білизна), %, не менше 97,5 98,0
8 B (жовтуватість), %, не більше 2,5 1,5

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

 

Міжнародна назва  titanium dioxide, titanium(IV) oxide
Хімічна формула TiO2
Назви-синоніми двоокис титану, титанові білила

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діоксид титану (двоокис титану) за вигідною ціною, також замовити Діоксид титану (двоокис титану) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.