Підприємствам з металообробки

Підприємствам з металообробки

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Соляна кислота (Україна) 24 кг / 1200 кг (куб)
2 Ортофосфорна кислота 85 % (Китай / Польща) 35 кг / 1650 кг (куб)
3 Сірчана кислота (Україна) 37 кг / 1850 кг (куб)
4 Азотна кислота (Україна) 28 кг / 1400 кг (куб)
5 Хлорид цинку (Китай) 25 кг / 500 кг
6 Сульфат цинку (Китай) 25 кг / 500 кг
7 Нітрат натрію (Україна) 25 кг / 500 кг
8 Гідрокарбонат натрію (Туреччина) 25 кг / 1000 кг

Шановні партнери!

Приватне підприємство «Система Оптимум» – український постачальник хімічної сировини й лабораторного обладнання – пропонує широкий асортимент продукції для забезпечення функціонування підприємств з металообробки. Сучасна металообробна промисловість поряд з технологічними рішеннями потребує забезпечення хімічною складовою. Лише так вдається досягати найкращих виробничих результатів. Й саме цьому покликана посприяти хімія з нашого каталогу. У нас Ви можете замовити на вигідних умовах азотну та ортофосфорну кислоти, хлорид і сульфат цинку, нітрат та гідрокарбонат натрію, а також інші робочі матеріали, представлені повним переліком на сайті компанії. Якщо потрібний Вам товар не вказаний у списку вище або не представлений в каталозі сайту, є можливість здійснити його поставку за Вашим індивідуальним замовленням.

Реалізуємо хімічні речовини різнооптовими партіями для підприємств з металообробки із усієї України. Ціна залежить від обсягу замовлення, але в будь-якому випадку вона буде однією з найкращих пропозицій на вітчизняному ринку. Доставляємо хімію за допомогою таких транспортних компаній: САТ, Делівері, Укрпошта, Нова Пошта, Міст Експрес. Тоннажні партії – автотранспортом. Терміни поставок кожного замовлення – мінімальні, завдяки постійній наявності товарів на наших складах. Доставка по Львову при сумі 3000 грн і більше – безкоштовна.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно хімічної продукції із нашого асортименту або умов її придбання, зверніться в зручний час до нашого менеджера (телефоном або через e-mail) й з’ясуйте усе необхідне. Гарантуємо кваліфіковану консультативну підтримку кожному замовникові. Також будемо раді бачити Вас у нашому офісі для погодження усіх аспектів плідної й взаємовигідної співпраці.

Бути клієнтом ПП «Система Оптимум» вигідно, зручно та надійно. Приєднуйтеся!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.