Нітрат натрію (натрій азотнокислий, селітра натрієва)

201.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій азотнокислий (нітрат натрію, натрієва/чилійська/натронна селітра) – тверда неорганічна речовина, сильний окисник, натрієва сіль азотної кислоти у вигляді безбарвних прозорих довгих кристалів. У цілому, колір цієї речовини – білий, іноді сіруватий або жовтуватий. Запах відсутній, смак – різко-солоний, гіркий. Добре розчиняється у воді, має гігроскопічні властивості. Формула – NaNO3.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрієва селітра. У нас можна купити нітрат натрію оптом за доступною ціною. Натрієва селітра має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрієвої селітри Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітрату натрію по всій території України. Ціна натрієвої селітри також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрієвої селітри оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій азотнокислий у природних умовах зустрічається як мінерал чилійської селітри, піддається при подальшій переробці вилуговуванню, кристалізації та іншим процесам. У лабораторних умовах отримання нітрату натрію відбувається кількома способами: взаємодія металевого натрію/його оксиду з нітратною кислотою, нітрату срібла з харчовою сіллю, гідроксиду натрію/кислих солей натрію з азотною кислотою/нітратом амонію. Очищений нітрат натрію має вигляд білого або злегка жовтуватого кристалічного порошку, добре розчинний у воді, за зовнішніми та смаковими ознаками схожий на звичайну кухонну сіль. У природі натрієва селітра зустрічається у вигляді мінералу чилійської селітри (ітронатріт).

нітрат натрію формула

Застосування натрію азотнокислого

нітрат нартію купити гуртУ промисловості використовуються дві марки азотнокислого натрію, залежно від сфери застосування: А і Б. Марка А призначена для виробництва різноманітних реактивів, піротехніки, оптичного скла, кришталевих виробів, флюсів при здійсненні пайки і зварювання металів тощо. Марка Б, в свою чергу – для травлення металів, освітлення технічного скла, сплавляння шматків вольфраму в одне ціле, а також для роздрібної торгівлі. Загалом, застосування нітрату натрію широке, в деяких галузях промисловості цей реактив взагалі незамінний. Натрієву селітру активно використовують у сільському господарстві. Це азотне добриво підходить для всіх типів ґрунтів. Ним підживлюють картоплю, буряк, різні овочі, ягоди і фрукти, а також декоративні рослини. У зв'язку з притаманними лужними властивостями, за його допомогою дещо підлужують ґрунт, що робить найбільш помітним ефект від його застосування на кислих ґрунтах. Форма і час внесення добрива – основне підживлення ранньою весною при сівбі та в ході вегетації. Також нітрат натрію використовують у харчовій промисловості як консервант, наприклад, при переробці м'яса. Інші процеси, здійснювані при безпосередній участі чилійської селітри:

  • кислотне травлення трубних виробів з нержавійки (виступає компонентом розчину);
  • плющення на станах труб з нержавіючої сталі (є інгредієнтом сольового мастила);
  • виробництво скла (прискорює варіння, освітлює і знебарвлює);
  • металообробка (входить до складу гартівних ванн);
  • виготовлення ракетного палива та матеріалів, що акумулюють тепло, і піротехнічних;
  • створення рідких сольових холодоагентів.

Нітрат натрію є компонентом рідких сольових холодоагентів, гартівних ванн у металообробній промисловості, теплоакумулятивних реактивів, використовується як окислювач у вибухових речовинах, є складниом ракетного палива, входить до складу піротехнічних виробів. Ця субстанція застосовується у виробництві скла і солей натрію, в харчовій промисловості.    При дослідженнях Е251 (натрієва селітра) було встановлено, що при нагріванні понад 120 ° C утворюються канцерогени й похідні речовини. Отже, при вживанні продуктів харчування із вмістом нітрату натрію, які зазнали теплової обробки, виникає потенційна ймовірність виникнення онкологічних змін в організмі. Нітрат натрію широко використовується в медицині як судинорозширювальний та бронхолітичний засіб, знімає спазми кишечників, використовується як проносне і як антидот при отруєнні ціанідами.

Натрієва селітра і безпека

Азотнокислому натрію характерний 3-й ступінь токсичності. Він не горить, але є пожежонебезпечним окисником. При його сприянні можливе займання горючих сумішей і матеріалів, а при безпосередньому нагріванні – детонація. Процес горіння продукує токсини. Вдихання нітрату натрію, попадання його на шкірні покриви і в очі може викликати подразнення та хімічні опіки. Тому при роботі з цією сполукою необхідно використовувати захисний спецодяг: костюм, взуття, протигаз/респіратор, рукавички.

Якщо Вам потрібно купити оптом нітрат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрієву селітру, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІНітрат натрію (натрієва селітра, натрій азотнокислий)

NaNO3
Кваліфікація

тех

Виробник

Польща

Термін зберігання   

2 рокиПоказники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Вміст нітрату натрію (NaNO3), %

≥ 99

99,2

2

Масова частка води, %

≤ 0,5

0,2

3

Вміст нітриту натрію (NaNO2), %

≤ 0,01

0,0001

4

Вміст нерозчинних у воді частинок, %

≤ 0,1

0,03
Лабораторний висновок: якість товару відповідає кваліфікації «тех».

Вага

фасування 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат натрію (натрій азотнокислий, селітра натрієва) за вигідною ціною, також замовити Нітрат натрію (натрій азотнокислий, селітра натрієва) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.