Хлорид цинку (цинк хлористий)

50400 грн
100.80 грн
(ціна за 1 кг)

Хлорид цинку – це хімічна сполука з формулою ZnCl2. Цинк хлористий є безбарвною або білою речовиною, добре розчинний у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорид цинку. У нас можна купити цинк хлористий оптом за доступною ціною. Цинк хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлориду цинку Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинку хлористого по всій території України. Ціна хлориду цинку також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі цинку хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хлорид цинку гігроскопічний і дуже сильно поглинає вологу з повітря, тому повинен бути захищеним від джерел вологи. При взаємодії з водою утворює різноманітні кристалогідрати – ZnCl2 (H2O)n, де n = 1, 1.5, 2.5, 3 і 4. Його водні розчини мають кислу реакцію. Хлорид цинку знаходить широке застосування в текстильній обробці, металургії та хімічному синтезі.

Характеристики хлориду цинку

Цинк хлористий (хлорид/дихлорид цинку, паяльна кислота) – хімічна сполука цинку і хлору. На вигляд це порошкоподібна маса, що складається з білих або з легким забарвленням лусочок/кристалів чи блідо-жовтий розчин (допустима присутність невеликої кількості каламуті). Загалом, існує в трьох різних формах. Гігроскопічний у твердому стані, не горючий, без запаху. Для концентрованих розчинів характерне кисле середовище. Розчиняється у воді дуже добре – на 79,8 % при 20 °C. Вміст основного компоненту варіюється від 50 до 97 %.

Молекулярна маса – 136,2954, густина – 2,95 г/см3, t плавлення – 318 °C, t кипіння – 732 °C. Формула – ZnCl2.

хлорид цинку формула

Отримання в лабораторії здійснюють переважно двома способами:

 • нагрівання цинку в рідкому стані в струмені хлору;
 • розчинення цинку/окису цинку в хлористому водні + подальше випарювання.

Промисловий синтез полягає в реакції соляної кислоти з обпаленою рудою та іншою вторсировиною. Після цього матеріал очищують за допомогою сублімації. Отримання будь-яким зі згаданих способів відбувається відповідно до ДСТУ.

Застосування хлориду цинку

хлорид цинку

Сьогодні налагоджено випуск хлористого цинку марок А і Б (1 і 2 гатунку), кожна з яких застосовується для конкретних цілей. Загалом, це дуже широкий спектр застосування. У металургії за участю хлористого цинку виготовляють різні метали і металеві вироби, використовують його при паянні, хромуванні та цинкуванні. У нафтопереробці – очищують нафту. У пожежній сфері – створюють матеріали і засоби, стійкі до вогню (текстиль, піна, картон).

Хімічна галузь має потребу в ньому з метою отримання деяких сполук, як наприклад, ванілін та ціанистий цинк. Органічний синтез – для алкілування, ацилювання та інших завдань. Також за його участю відбувається низка інших процесів:

 • виготовлення батарейок, гальванічних батарей;
 • створення зубного цементу;
 • друк на ситцевих тканинах;
 • фібровиробництво;
 • очищення металевих поверхонь від оксидів;
 • антисептична обробка деревини (яскравий приклад – шпали);
 • осушення;
 • вилучення сторонніх домішок з розплавів сплавів цинку;
 • виробництво барвників та фарбування бавовняної сировини;
 • вивчення складу вугільних проб.

Упакування, способи перевезення та умови зберігання

Поширене упакування для поміщення твердої речовини – паперові або ПЕ мішки об’ємом 25 кг, рідкої – тонкостінні діжки/барабани зі сталі. Перевозити цей реактив дозволено авто-, морськими і залізничними ТЗ в щільно закритому упакуванні виробника, оберігаючи упакування від пошкоджень і уникаючи проникнення речовини назовні.

Для зберігання необхідно виділити сухий закритий склад з хорошою провітрюваністю. Уникайте розливу і висипання. Не переносьте в іншу тару (для зберігання ідеально підходить упакування виробника). Поблизу не варто містити корми і харчові продукти. Гарантійний термін придатності – півроку з дня виробництва.

Цинк хлористий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорид цинку, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цинк хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Цинк хлористий тех

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула ZnCl2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білий порошок Білий порошок
2 Масова частка основної речовини, % ≥ 98,0 98,2
3 ZnO, % ≤ 2,2 1,6
4 Свинець (Pb), % ≤ 0,0005 < 0,0005
5 Сульфати (SO4), % ≤ 0,01 0,008
6 Барій, % ≤ 0,01 0,02
7 Залізо (Fe), % ≤ 0,0005 < 0,0005

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Виробник

SHIJIAZUHANG YIRUI CHEMICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид цинку (цинк хлористий) за вигідною ціною, також замовити Хлорид цинку (цинк хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.