Сульфатна (cірчана) кислота

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Сірчана (сульфатна) кислота – це хімічна сполука з молекулярною формулою H2SO4.

SKU: .
Категорія: Кислоти

Кислота сірчана (сульфатна)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сірчана кислота. У нас можна купити сірчану кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота сірчана має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сірчаної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сірчаної кислоти по всій території України. Ціна кислоти сульфатної також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти сірчаної гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Сірчану (сульфатну) кислоту зараховують до класу мінеральних кислот. Сучасне комфортне життя було б неможливим без цієї сполуки. Майже всі речі, які нас оточують, неможливо створити без участі сульфатної кислоти. Промислове отримання сірчаної кислоти складається з декількох етапів:

 • в присутності каталізатора (оксиду ванадію (V)) відбувається взаємодія діоксиду сірки і кисню;
 • отриманий триоксид сірки взаємодіє з концентрованою сірчаною кислотою, щоб отримати піросульфатну кислоту, до якої додають воду і отримують концентровану сірчану кислоту вже як кінцевий продукт.

Хімічні властивості сірчаної кислоти

 • сірчана кислота є однією з найбільш сильних кислот. Вона дуже реакційноздатна і корозійна, всі роботи з нею повинні проводитися з дотриманням правил безпеки;
 • на зовнішній вигляд це прозора, безбарвна, дещо масляниста на дотик рідина, її густина 1,84 г/см3. Точка плавлення 10 °С, точка кипіння 290 °С. Ця речовина гігроскопічна і легко поглинає воду з повітря;
 • сульфатна кислота має різні хімічні властивості залежно від її концентрацїї. З водою змішується в будь-яких співвідношеннях. Енергія сольватації сірчаної кислоти дуже висока, і розведення сульфатної кислоти є надзвичайно екзотермічним процесом, його необхідно проводити тільки при додаванні кислоти до води, а не навпаки;
 • у воді сірчана кислота легко дисоціює (як і всі сильні кислоти). Дана кислота є сильним окисником, вона реагує з деякими металами, наприклад, залізом, і неметалами;
 • виробляється у величезних обсягах через своє надзвичайно широке застосування.

Використання сірчаної кислоти

Типові області використання сірчаної кислоти:

 • виготовлення добрив;
 • сірчану кислоту активно залучають до процесів переробки нафти;
 • вона йде на виробництво барвників, мийних засобів;
 • у текстильній промисловості застосовується для виготовлення синтетичного волокна;
 • служить каталізатором в органічному синтезі;
 • незамінна при виготовленні лікарських препаратів;
 • у виробництві піротехніки;
 • в металургії;
 • у виробництві кислотних акумуляторів тощо.

Чисту сірчану кислоту майже не застосовують. Найчастіше використовується її 96-98 % водний розчин. Примітка. Сірчана (сульфатна) кислота є прекурсором – речовиною, яка використовується при виготовленні та переробці наркотичних засобів і психотропних речовин. Операції, пов'язані з обігом прекурсорів, підлягають ліцензуванню. Здійснення господарських операцій без ліцензії тягне за собою кримінальну відповідальність згідно Закону.

Сірчану кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сірчану кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сірчану (сульфатну) кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

куб 1850 кг

каністра 37 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфатна (cірчана) кислота за вигідною ціною, також замовити Сульфатна (cірчана) кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.