Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний

37.80 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат цинку – це неорганічна сполука з формулою ZnSO4, а також сульфатом цинку називають будь-який з трьох його гідратів. Історично відомий як “білий купорос”.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити сульфат цинку 7-водний – сполуку неорганічної етимології, також відому під назвами сірчанокислий цинк, цинковий/білий купорос – потреба, актуальна сьогодні для різних напрямків. Сульфат цинку  застосовується в текстильній промисловості, гальванотехнічній сфері, фармацевтиці, аграрному комплексі, лабораторній практичній діяльності тощо. У природному середовищі ця речовина трапляється у вигляді мінералу гослариту (водного цинку сірчанокислого з групи епсоміту). Отримання можливе такими способами:

 • випарювання + кристалізація з р-нів (одночасно спостерігається виникнення металевого Zn);
 • випал цинкової обманки (природної руди) + дія розведеної H2SO4.

сульфат цинку формула

Характеристики сульфату цинку

Опис цього продукту варто починати з того, що він є цинковою сіллю сірчаної к-ти. Його основна назва застосовується також для 3-х гідратів. На вигляд це позбавлена забарвлення тверда маса в формі порошку або призматичних білих кристалічних структур. Ароматичні характеристики відсутні, смак – терпкий. При перебуванні на повітрі піддається вивітрюванню.

Основні фізичні властивості: молярна маса – 161,47 г/моль, густина – 3,8 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 680 °C, t кип. – 740 °C. Формула: ZnSO4.

Застосування та хімічні властивості

сульфат цинкуРозглядаючи хімічні властивості цього матеріалу, головним чином, слід зазначити його легке розчинення у водних середовищах (22 г на 100 мл).  Причому зі збільшенням температури дещо збільшується й розчинність. Візьмемо, наприклад, для порівняння 0 °C і 99 °C. Так ось, у першому випадку ступінь розчинення становить 29,4 %, у другому – 37,7 %. Що стосується поведінки в інших середовищах, то в карбінолі й метилкарбінолі ця сіль нерозчинна, в пропантріолі-1,2,3 розчиненню піддається, але повільному. Характеристика H2O розчинів визначає наявність кислих реакцій. В інтервалі температур від 600 °C до 900 °C відбувається розкладання на окис цинку і триокис сірки. Слабкі розчини при сольволізі водою стають каламутними, у зв’язку з випаданням осаду. Чудові якості й механізм дії цього реактиву пояснюють його широке застосування в різних сферах і процесах для виконання досить великого переліку різнопланових завдань. Купити сульфат цинку оптом часто доводиться, якщо передбачається його використання в:

 • текстильній промисловості, а саме у віскозному виробництві (слугує закріплювачем фарби при фарбуванні);
 • целюлозно-паперовому напрямку (задіюється з метою відбілювання);
 • металургійному комплексі (виступає флотаційним реагентом);
 • гальванотехнічному сегменті (бере участь у нанесенні цинкових покриттів, що захищають від корозійного впливу деталі, які функціонують в різних експлуатаційних умовах);
 • лабораторній практичній діяльності.

З його застосуванням виробляють штучне волокно, глазур і мінеральні фарби. Ним обробляють дерев’яні конструкції, щоб запобігти гнильним процесам. Його вводять в акумулятори і хім. енергоджерела. Надважливі споживачі цинкового купоросу – медична практика, зокрема ветеринарна, фармацевтична промисловість, стоматологія та косметичне виробництво. Його вводять до складу крапель для очей, засобів для миття й очищення обличчя, кремів, покликаних боротися з ознаками старіння. Він активно застосовується дантистами. Все, у зв’язку з такими цінними впливами, як зв’язування, знезараження, підсушування та імунокорекція. Місцеве зовнішнє нанесення актуальне при запаленнях слизових гортані, кон’юнктивіті, кольпіті та уретральному синдромі. Передумови для прийому всередину:

 • профілактика гіпоцинкемії, задоволення фізіопотреби організму в цинку (10-15 мг на добу);
 • лікування ентеропатичного акродерматиту (20-50 мг два-три рази на день);
 • необхідність викликати блювоту (100-300 мг разово).

У вигляді 2 % розчину сірчанокислий цинк застосовується для електрофорезу, зокрема в гінекології на низ живота при недостатності функції жовтого тіла. У косметиці ця субстанція найчастіше присутня в тандемі з двоокисом титану як база мінеральних косметичних засобів. Не переоцінити її значення в продукції для шкіри і волосся. Її вводять в лікувальну косметику, розроблену для позбуття акне і лупи, відбілювання шкірних покривів, підсушування запалень, нормалізації вироблення шкірного сала. Крім того, їй властива антисептична дія і забезпечення захисту шкіри від УФ-A випромінювання (має SPF 15). добриво цинковий купоросДля ветеринарії купити сульфат цинку необхідно, щоб боротися з копитною кульгавістю, яка характерна с/г тваринам, передусім вівцям і козам. 10 % розчин білого купоросу використовують у вигляді ванн для ніг. Допустимі кількості не обмежені. Оптимальна періодичність – раз на п’ять-десять днів. Побічні прояви відсутні. Не менш значущий, ніж описані вище, споживач цієї сполуки – аграрний сектор. Тут зазначена речовина виступає універсальною мікродобавкою. Таке добриво необхідне плодово-ягідним насадженням, овочам і квітам, у посадковому ґрунті яких існує дефіцит Zn. Особливо важливе внесення такого МД для винограду, пшениці, цукрових буряків, кукурудзи, люцерни, тобто для тих насаджень, які найбільш чутливі до нестачі цинку. Спосіб застосування може вибиратися з таких варіантів:

 • позакореневе підживлення (сприяє вирішенню таких завдань, як інтенсифікація плодоношення, збільшення врожайності, підвищення обсягу цукрів і вітамінів);
 • обробка ґрунту перед сівбою (обприскування);
 • передпосівне опудрювання насіння квасолі, сої, кукурудзи і плодових культур.

Види ґрунтів, яким першочергово необхідне зазначене МД: дерново-карбонатні, вапновані дерново-підзолисті, карбонатні чорноземні, сіроземні, каштанові та ін.

Сульфат цинку і безпека

Перед тим, як купити сульфат цинку для використання з тією чи іншою метою, важливо ознайомитися з технікою безпеки. Ця речовина належить до другого класу небезпеки за впливом на людину. Токсичність (утворення токсинів у повітряному просторі), пожежо- та вибухонебезпечність їй не характерні. Однак вона здатна потрапляти до організму через систему дихання, шлунково-кишковий тракт і шкіру. На останній при контакті з цим матеріалом виникають виразки, слизові, в свою чергу, піддаються ерозіям та атрофіям. Щоб завчасно запобігти можливим негативам при роботі з реактивом, що розглядається, необхідно дотримуватися таких нескладних правил:

 • забезпечте в робочому приміщенні добре вентилювання;
 • змащуйте руки жирними мазями до початку використання і змивайте їх за допомогою 2 %-го розчину соди після;
 • використовуйте ЗІЗ для захисту шкіри та органів дихання.

ГДК в повітрі робочої зони дорівнює 0,5 мг/м3.

Правила упакування, перевезення та зберігання

Сульфат цинку оптом упаковують в спец. контейнери, зокрема в м’які одноразового використання, з фасуванням по 500 кг. Також упакування можливе в паперові мішки по 25/50 кг. Якщо мова йде про цинк сірчанокислий, що є складником комбікорму для тварин, передбачається залучення відразу двох мішків: з поліетилену і паперу. До того ж, у цьому випадку фасування не повинне перевищувати 25 кг. Перевозити цей хім. продукт допустимо будь-яким критим транспортом. При залізничному транспортуванні здійснюється повагонне навантаження. Зберігати речовину, що перебуває в мішках, необхідно в критих складських приміщеннях. Для контейнерів підійдуть і відкриті майданчики, спеціально призначені для розміщення цієї солі. Головне, що слід забезпечувати в процесі зберігання – це сухість і повітроциркуляція. Термін придатності встановлюється виробником, може варіюватися від 1 до 5 років.

Купити сульфат цинку оптом

Де купити цинковий купорос від виробника на опт? Сучасний ринок багатий різними пропозиціями, але, на жаль, далеко не всі варті уваги. Якщо ви звернетеся з цим питанням до ПП «Система Оптимум» – не прогадаєте! У нас великі запаси продукції на складах і є власний автомобільний парк, тож кожна, хоч навіть найбільша, партія доставляється замовнику в обумовлені на етапі оформлення заявки терміни. Крім того, якість хімічних реактивів – на найвищому рівні, оскільки виготовляються вони, відповідно до вимог ДСТУ. Інформаційне підтвердження цьому – в сертифікаті якості. Тут ви зможете ознайомитися з якісними параметрами і лабораторним висновком.

Ціни на сульфат цинку від виробника

Замовити сірчанокислий цинк у нас варто і тому, що покупка від виробника гарантує найкращі ціни. І дрібні замовлення, і великі оптові партії в нашій компанії коштують дуже доступно. А чим більші обсяги купуються, тим вигідніший кожен кілограм. В індивідуальному порядку можливе й надання знижок. Щоб уточнити можливість отримання знижки на ваше замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами або через e-mail і проінформуйте, скільки речовини вам потрібно. Впевнені: ми зможемо запропонувати такі умови співпраці, які будуть вигідні для обох сторін, оскільки доступна для клієнта ціна – один із пріоритетних принципів нашої діяльності.

Замовити в Україні

Хочете купити сульфат цинку в Україні? Звертайтеся! З нами вам не доведеться довго чекати доставку, переплачувати або погоджуватися на низькопробний продукт. З нами ви можете бути на 100 % впевнені в правильності вибору постачальника такої важливої хімічної сполуки, як цинк сірчанокислий 7-водний.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Сульфат цинку (цинк сірчанокислий) 7-водний

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Туреччина
Формула ZnSO4*7Н2О

Показники якості

Показник Результат
1 Водорозчинний цинк (Zn), % 21,02
2 Водорозчинний цинк (ZnSO4*7H2O), % 99,53
3 Свинець (Pb), % 0,0004
4 Кадмій (Cd), % 0,001
5 Залізо (Fe), % 0,03
6 Миш’як (As), % 0,0005
7 Меркурій (Hg), % 0,00015
8 рН (в 5% розчині) 4,32
9 Вільна волога, % 1
10 Розмір 2 мм
11 Зовнішній вигляд Білі кристали

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

.

Міжнародна назва zinc sulfate, white vitriol
Хімічна формула ZnSO4•7H2O, ZnSO4
Назви-синоніми білий купорос, сульфат цинку 7-водний, цинк сірчанокислий 7-водний, цинковий купорос

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.