Діетаноламін (ДЕА)
97.80 грн (ціна за 1 кг)
Диетаноламін (ДЕА) – рідка органічна речовина з класу аміноспиртів, густа в’язка сполука маслянистої консистенції з найсильнішими властивостями основ (лугів), амінів та спиртів, гігроскопічна.
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності діетаноламін. У нас можна купити діетаноламін гуртом за доступною ціною. Діетаноламін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна діетаноламіну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діетаноламіну по всій території України. Ціна діетаноламіну також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі діетаноламіну гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Характеристики діетаноламіну
Діетаноламін може бути безбарвною, білою або жовтою. Має аміачний запах. Механічні домішки відсутні. З водою змішується в будь-яких співвідношеннях, розчиняючись в ній; також розчиняється в бензолі та ефірі; з ацетоном, хлороформом, гліцерином і метанолом змішується. Діетаноламін – це органічна сполука, яка належить до класу аміноспиртів. Діетаноламін (ДЕА) має хімічну формулу (HOCH2CH2)2NH.
Фізичні властивості діетаноламіну
За своїм зовнішнім виглядом діетаноламін представляє собою маслянисту і густу рідину, яка відмінно взаємодіє з водою. Фізичні властивості диетаноламіну характеризуються молярною масою 105,14 г/моль та густиною 1,0966 г/см³. Динамічна в’язкість речовини становить 0,580 Па•с. Диетаноламін має температуру плавлення 27 °C та температуру кипіння 280 °C, що дозволяє такій сполуці брати участь в ряді важливих хімічних реакцій. Температура займання цієї органічної речовини становить 148,9 °C. Хімічні властивості диетаноламіну дозволяють йому не тільки відмінно розчинятися у воді, але й у гептані у співвідношенні 0,1 г/100 мл.
Отримання діетаноламіну
Отримання діетаноламіну відбувається через дію аміаку на етиленхлоргідрин (2-хлоретанол), сполученням аміаку і етиленоксиду. Разом з ним утворюються етаноламін і триетаноламін. У лабораторних умовах диетаноламін отримують методом взаємодії аміаку та 2-хлоретанолу. Процес отримання можна відобразити наступним рівнянням реакції: 2HOCH2CH2Cl+NH3-->(HOCH2CH2)2NH+HCl. Крім того, отримати діетаноламін можна в промисловості методом приєднання аміаку до етиленоксиду.
Застосування діетаноламіну
Сьогодні діетаноламін широко застосовується у найрізноманітніших галузях. Цей реактив бере участь у процесах газоочищення, а також активно використовується у техніці як емульгатор. Цей реактив застосовують у різних галузях. Аграрії використовують гербіциди та препарати, що знищують рослини, до складу яких входить ДЕА. На техніку він діє як емульгатор і поверхнево-активна речовина. Також бере участь в якості сорбенту в газоочищенні, зокрема, в добуванні діоксиду вуглецю з пічних газів при виготовленні сухого льоду. З його допомогою обробляють деревину, виробляють іміни, засоби для миття та чищення, піни, шампуні й емульсії для боротьби з корозією. Він виступає вихідною речовиною в промисловому синтезі таурину. Взагалі, входить до складу різних фармацевтичних і косметичних препаратів.
У складі косметики діетаноламін діє як:
- - емульгатор (сприяє рівномірному змішуванню компонентів, вберігає суміші, особливо ті, до складу яких входять жирні кислоти, від розшаровування при зберіганні);
- - регулятор рН (забезпечує комфорт при нанесенні засобу на шкіру, подовжує термін придатності емульсій);
- - ПАР, або диспергент (підвищує піноутворення і якість продукту, оберігає від розшаровування піни, а також сприяє очищенню і знежиренню).
Варто відзначити, що в косметичних цілях діетаноламін у чистому вигляді практично не застосовується, а використовується в складі інших речовин, наприклад, кокаміну, лаураміду, лінолеаміду, мірістаміду, олеаміду і стеараміду. Кількість ДЕА в косметиці і лікарських препаратах не повинна перевищувати 1,5 %. Завдяки своїм універсальним якостям диетаноламін вносить свій вклад у виробництво сухого льоду та швидко вилучає вуглекислий газ. Крім того, дана органічна сполука широко використовується у різних процесах обробки дерева. У фармацевтичній сфері діетаноламін є базовою речовиною для отримання таурину.
Кілька слів про безпеку... Діетаноламін може подразнювати шкіру і слизові, негативно впливати на шлунково-кишковий тракт, нирки і серцево-судинну систему. Але це тільки в тому випадку, якщо навмисно перевищувати допустимі дози, використовувати нерозведені або висококонцентровані розчини, дозволяти контактувати йому з очима або пошкодженою шкірою. В іншому разі негативні відомості про цю речовину – не більше, ніж просто чутки.
Транспортування і зберігання
Перевозити цю хімічну сполуку можна як залізничним, так і автотранспортом. При цьому необхідно дотримуватися правил перевезення небезпечних вантажів. Для зберігання потрібно використовувати герметичні ємності, що захищають від проникнення світлових променів. Приміщення, де складують ДЕА, повинно бути сухим і прохолодним.
Якщо Вам потрібно купити гуртом діетаноламін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діетаноламін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.
Міжнародна назва | diethanolamine; 2,2′-Iminobisethanol; 2,2′-dirydroxydiethylamine; DEA |
Хімічна формула | (HOCH2CH2)2NH |
Назви-синоніми | імінодіетанол, N,N-діетаноламін |
Вага
фасування 1000 кг
бочка 220 кг
-
Роман Штим 05 Nov 2024Диетаноламін відповідає стандартам якості, але бочку трохи пошкодили при доставці. В цілому продуктом задоволені
-
Мирон 05 Nov 2024Диэтаноламин соответствует стандартам качества, хороший персонал
Поки немає жодного коментаря.