Стеарат кальцію (кальцій стеариновокислий)

93.60 грн (ціна за 1 кг)

Стеарат кальцію – це кальцієва сіль стеаринової кислоти, яка міститься в деяких змазках і поверхнево-активних речовинах . Це білий восковий порошок, нерозчинний у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кальцій стеариновокислий. У нас можна купити кальцій стеариновокислий за доступною ціною. Кальцій стеариновокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію стеариновокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по кальцію стеариновокислого всій території України. Ціна кальцію стеариновокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кальцію стеариновокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики стеарату кальцію

Стеарат кальцію - це кальцієва сіль стеаринової кислоти, яка міститься в деяких змазках і поверхнево-активних речовинах . Це білий восковий порошок, нерозчинний у воді.

стеарат кальцію купитиКальцій стеариновокислий є основним компонентом мильної піни, білої твердої речовини, що утворюється у твердій воді. На відміну від мила, що містить натрій і калій, стеарат кальцію не розчиняється у воді і погано намилюється.

Кальцій стеариновокислий (стеарат кальцію, кальцієва сіль стеаринової кислоти) – складна хімічна сполука, сіль кальцію і однієї з найпоширеніших жирних кислот - стеаринової, у вигляді дрібнодисперсної порошкоподібної однорідної маслянистої структури, безбарвної або білого/біло-жовтого кольору. Запах відсутній. Розчинна у бензолі, толуолі та інших органічних розчинниках, у воді й етанолі не розчиняється. Молярна маса – 607,02 г/моль, густина – 1,08 г/см³, t плавлення – в середньому 130-150 °С. Формула – CaC36H70O4.

Отримання стеарату кальцію здійснюється реакцією нейтралізації стеаринової кислоти гашеним вапном, обмінною взаємодією стеарату натрію/калію і хлориду кальцію. Також ця речовина утворюється в результаті спільного нагрівання стеаринової кислоти і окису кальцію. Можливе утворення цього реактиву і при використанні мила в твердій воді.

Застосування стеарату кальцію

Цю сполуку застосовують у різних царинах для виконання найрізноманітніших завдань. Передусім, вона є сировиною для таких галузей: пластмасова і лакофарбова, каучукова і гумовотехнічна, шинна і покрівельна, целюлозно-паперова і керамічна, гірничо-збагачувальна, а також металургія і нафтохімія, медицина і фармацевтика, харчопром. У тій чи іншій сфері кальцій стеариновокислий виконує зв'язувальну, структуроутворюючу та прискорювальну функції.

кальцій стеариновокислий оптомСтеарат кальцію входить до складу пластичних мастил, виступаючи їх загущувачем. При переробці пластичних мас і у виготовленні олівців служить пластифікатором. Термічно стабілізує ПВХ, призначені для нього змазки і тверді та м’які вироби з цього матеріалу, зокрема, пакувальні ПВХ-плівки. Є гідрофобізатором текстилю, а також цементу, азбесту та інших будматеріалів, емульгатором косметики, сикативом і добавкою для матування ЛФМ, допоміжною речовиною в ліках, використовується при таблетуванні лікарських препаратів, у виробництві штучної шкіри, лінолеуму і пластмас.

Завдяки своїй нетоксичності, ця сполука – активний учасник різних процесів харчової промисловості (добавка до їжі Е470). Застосовується в приготуванні кондитерки і БАДів. Виступаючи емульгатором, поєднує не змішувані в звичному вигляді речовини, наприклад, жир і воду.

У харчовій промисловості він відомий як харчова добавка E470. Використовується для виробництва кондитерських виробів і деяких біологічно активних добавок. Як емульгатор додається в косметичні засоби.

Стеарат кальцію застосовується як засіб, що підвищує плинність порошків, як компонент пластичних мастил, у виробництві лінолеуму, штучної шкіри, пластмас, олівців і крейди, як гідроізоляційний агент для тканин.

У будівельній промисловості стеарат кальцію використовується для виробництва цементних продуктів, бетону, а також гідроізоляції.

У виробництві паперу цей реактив застосовують як мастило, щоб забезпечити хороший блиск; він запобігає утворенню пилу і тріщин у папері та картоні.

Кальцій стеариновокислий додають до пластиків як акцептор кислоти або нейтралізатор. Він може бути використаний у лакофарбовій продукції, щоб поліпшити змочування забарвленого пігменту. Стеарат кальцію додають у засоби особистої гігієни. Його широко застосовують у фармацевтичній промисловості для таблетування вітамінів і лікарських препаратів. Дана субстанція використовується для надання властивостей плинності порошкоподібним продуктам, запобігаючи їх консолідації. Ця сіль також полегшує емульгування, робить препарати більш в'язкими. Стеарат кальцію є компонентом у деяких типах піногасників.

Транспортування та зберігання. Відсутність токсичного впливу гарантує безпеку у використанні цієї субстанції. Ні при транспортуванні, ні при зберіганні не потрібно дотримуватися надважливих вимог. Перевозити допустимо будь-яким транспортом, зберігати бажано в сухому, прохолодному, захищеному від світла і добре вентильованому приміщенні.

Важливо: при всій своїй невибагливості стеарат кальцію пожежо- та вибухонебезпечний. Тому необхідно уникати його сусідства з джерелами займання, пилонакопичувальними місцями і з тими, де є ймовірність появи статичної електрики.

Стеарат кальцію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кальцій стеариновокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцій стеариновокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва calcium stearate, ocatadecanoic acid calcium salt, calcium di(octadecanoate)
Хімічна формула Ca(C17H35COO)2
Назви-синоніми кальцій стеариновокислий, стеарат кальцію, кальцієва сіль стеаринової кислоти

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Стеарат кальцію (кальцій стеариновокислий) за вигідною ціною, також замовити Стеарат кальцію (кальцій стеариновокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.