Оксид цинку (окис цинку)

186.60 грн (ціна за 1 кг)

Цинк оксид (окис цинку) ZnO – безбарвний кристалічний порошок, нерозчинний у воді, жовтіє при нагріванні і сублімується при температурі 1800 °C.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Цинк оксид (окис цинку) – це неорганічна сполука, біла порошкоподібна маса, сформована безбарвними кристалами. Це матеріал з антисептичним, в’яжучим, підсушувальним та іншими впливами, що пояснює його широке і активне застосування в медицині, косметичній галузі та інших напрямках.

Одержання оксиду цинку

Цинк оксид купити сьогодні можна, отриманий різними способами. Взагалі ця сполука входить у земну кору як мінерал цинкіт. Але, щоб задовольнити комерційний попит (переважну його частину), необхідно виготовляти цей продукт штучним шляхом. До основних способів отримання належать такі:цинк оксид формула

 • спалювання парів Zn в кисні;
 • терморозкладання сполук (ацетату/гідроксиду/карбонату/нітрату цинку);
 • окислювальний випал сірчистого цинку;
 • гідротермальний синтез;
 • витягнення з пилу і шламу, що утворюються на підприємствах металургійного комплексу, зокрема там, де ведеться робота з такою сировиною, як металобрухт (оцинковане залізо міститься в ньому в значних обсягах);
 • прожарювання цинкового шпату;
 • вилучення з потрійної системи фазової рівноваги «азотнокислий цинк-нітрат аміну-вода».

Властивості оксиду цинку

Стан матеріалу – твердий. Колір – білий, можливо, з жовтим відтінком. Запах відсутній. Розчиненню у воді не піддається, погано розчиняється в спирті, добре – в лугах. У зв’язку зі здатністю до поглинання вуглекислоти з повітря, приводить до утворення основного вуглекислого цинку. Ця сполука належить до прямозонних напівпровідників. Ширина забороненої зони – 3,36 еВ. При природному ж легуванні за допомогою кисню відбувається трансформація в напівпровідник n-типу. Нагріваючись, окис цинку перетворюється з білої субстанції (при кімнатній t) в жовту. Це відбувається за рахунок того, що ширина забороненої зони зменшується, а краї зсуваються в спектрі поглинання з ультрафіолетової області в синю. Сублімації досягає при t 1800 °C. Температура плавлення становить 1975±1 °С. Теплова провідність – 54 Вт/(м*К). Варто зазначити амфотерність цієї речовини. Вона вступає в реакції з кислотами, при цьому з’являються солі. Якщо ж мова йде про взаємодію з лужними розчинами, формуються комплекси (три-, тетра- і гексагідроксоцинкати). Інші важливі властивості, якими володіє цинк оксид:

 • при розчиненні у водному аміачному розчині утворюється амінокомплекс;
 • сплавлення з лугами і оксидами металів приводить до виникнення цинкатів;
 • сплавлення з оксидами бору і кремнію дає в результаті скловидні борати та силікати.

Молярна маса – 81,408 г/моль, густина – 5,61 г/см³. Формула: ZnO.

Застосування окису цинку

Цинк оксид потрібен для різних галузей: хімії, електроніки, фармацевтики, медицини, косметології та ін. З його участю виготовляють абразивні зубні пасти і стоматологічні цементи. Його вводять до складу кремів для засмаги і використовують при виконанні косметичних процедур. Створення електричних кабелів, штучної шкіри, гумотехнічної продукції, протигазів також часто без нього не обходиться. Але і це далеко не всі напрямки застосування. Окис цинку, ціна якого у наш час – у доступних межах, активно використовується в нафтопереробці, шинній індустрії та ЛФ-галузі. Крім того, із задіянням цього матеріалу створюють скло, фарби на базі рідкого скла і кераміку. Керамічна промисловість цінує його, оскільки йому під силу поліпшення еластичних характеристик мурави і зниження t розплаву глазурі. Спектр застосування в хімічних напрямках можна окреслити такими пунктами:

 • вулканізація певних каучуків (служить активатором);оксид цинку
 • виробництво хлоропренових каучуків (виступає вулканізуючим агентом);
 • синтез метилового спирту (використовується в якості каталізатора);
 • лакофарбове виробництво, а саме створення фарб та емалей (застосовується як білий пігмент);
 • виготовлення гум, пластичних мас, паперової, парфумерної та косметичної продукції (виконує роль наповнювача і пігменту);
 • виробництво кормів для тварин (задіюється як добавка);
 • створення перетворювачів іржі (сприяє ефективному розчиненню іржі).

Не можна залишити поза увагою і те, що цинк оксид, купити оптом який можна зі складу ПП «Система Оптимум», має фотокаталітичну активність. Практична цінність цього полягає у виготовленні поверхонь з властивістю самоочищення, стінних і стельових бактерицидних покриттів у медичних установах та ін. Що стосується фотокаталітичного очищення води в промислових масштабах, то сьогодні окис цинку з цією метою не застосовується.

Оксид цинку в фармацевтиці та медицині

Окис цинку купити оптом – найчастіше така потреба виникає в медичній та фармацевтичній галузях, оскільки цей амфотерний оксид володіє широким спектром впливів на організм. Найбільш позитивний вплив відчуває шкіра. Дія цієї речовини основана на утворенні альбумінатів та денатурації білків. Якщо її нанести на уражені ділянки шкіри, будуть зменшені явища ексудації, запальні прояви і подразнення тканин. Загалом, до важливих властивостей цього реактиву належать такі:

 • відбілювання, підсушування шкірних покривів + в’яжучий ефект;
 • сприяння виробленню колагену;
 • адсорбуюча дія;
 • формування шару-захисту і, як результат, мінімізація згубного впливу зовнішніх факторів;
 • антисептична дія;
 • зменшення місцевих запалень і подразнень.

Все це пояснює, чому зазначена сполука особливо цінується дерматологами, є постійним компонентом багатьох препаратів для лікування дерматитів, виразкових проявів і ранових поверхонь, екзем, герпесу та опіків, зокрема сонячних. Ось перелік найпопулярніших препаратів, що містять цинк оксид: цинкова паста, саліцилово-цинкова мазь, Теймурова паста, свічки «Анастезол», різні присипки, лініменти та інше. Крім того, цей матеріал часто можна побачити в складі різноманітних засобів для засмаги. Тут він виступає УФ-фільтром. Примітно, що ніякого проникнення цієї сполуки в шкіру не відбувається, хоч навіть вона була би застосована в дуже подрібненому вигляді. Все, у зв’язку з біологічною та хімічною інертністю. Як наслідок – жодних подразнень, алергійних або токсичних впливів. Це дозволяє вводити речовину навіть у гіпоалергенну косметику і засоби, призначені для дітей, а також людей, у яких спостерігається підвищена чутливість шкірних покривів. Препарати, що містять цей оксид, призначають при дерматитах, зокрема при пелюшковому. З їх допомогою борються з попрілостями, пітницею, порізами, подряпинами, опіками, пролежнями, трофічними виразками, екземами в стадії загострення, простим герпесом і стрептодерміями. Цей реагент належить до слаботоксичних, тому вважається безпечним для людини. ГДК в повітряному просторі робочої зони – 0,5 мг/м³. Утворення пилу можливе при випалюванні латунних виробів.

Оптичні та електричні властивості плівок оксиду цинку

Окремо хочемо розглянути застосування цієї сполуки в електроніці. Це вам буде корисно знати, якщо хочете замовити цинк оксид від виробника в Україні для використання саме в цій сфері. Тут з його участю виготовляють варистори, які підходять для застосування у виробництві нових обмежувачів перенапруг замість старих вентильних розрядників. Задіюють його і при створенні феритів та електрокабелів. До того ж, цей порошок є дуже перспективним матеріалом як робоче середовище для порошкових лазерів. Лежить він і в основі блакитного світлодіода. Якщо необхідно отримати чутливий газовий або біосенсор, можна використати тонку плівку або іншу наноструктуру розглянутої речовини. Вона в нагрітому стані здатна поглинати деякі гази зі зміною провідності. Також нерідко цей матеріал можна бачити в складі теплопровідних паст.

Цинк оксид оптом доволі часто купують, у зв’язку з підвищенням інтересу до його тонкоплівкових шарів. Відбувається це, оскільки комбінація оптичних і електрофізичних властивостей матеріалу досить цікава. ZnO плівки мають значну хім. інертність і стійкість до дії атмосфери. Вони застосовуються як прозорі у видимій та ІЧ ділянках спектру проводимих підлогових електроконтактів і буферних шарів тонкоплівкових сонячних компонентів, а також пристроїв, що відображають інформацію.

Якщо вас цікавить цинк оксид, ціна, умови поставок цього хім. продукту та інші аспекти придбання, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Ми гарантуємо бездоганну якість продукції: вся необхідна інформація, зокрема підтвердження високих якісних параметрів, лабораторний висновок та інше є у відповідному сертифікаті. Зв’язавшись з менеджером компанії за телефоном, ви зможете не тільки розпитати про товар, але й з’ясувати, якими способами можливі доставка і оплата. Доставку будь-яких партій товару здійснюємо по всій Україні, погоджуючи спосіб і терміни з кожним замовником в індивідуальному порядку. Ви можете звернутися до нас також, якщо хочете купити неорганічні реактиви – будь-які зі списку продукції, представленої на сайті. Всі хімічні реактиви, зокрема залізо хлорне, присутні на складах у чималих обсягах і коштують недорого. Скільки саме, залежить від обсягів закупівель. Але в будь-якому випадку, вартість наших товарів стане для вас приємним сюрпризом. Деталі – за контактними номерами. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!

 

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид цинку (окис цинку) за вигідною ціною, також замовити Оксид цинку (окис цинку) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.