Виготовлення автомобільної хімії та косметики

Виготовлення автомобільної хімії та косметики

У сучасних реаліях автомобіль є важливою частиною різних сегментів діяльності, життя кожної родини, буквально кожної людини. На яку сферу життєдіяльності не подивишся – вона тією чи іншою мірою потребує залучення транспортних засобів. Кількість машин на дорогах збільшується з кожним роком. Зі сказаного логічно випливає закономірне зростання потреб споживачів, у цьому випадку автовласників, в якісній і доступній автохімії та автокосметиці. Виробництво і продаж продукції вказаного сегменту стає вигідною і перспективною справою. Більш детально про це, про хімію та косметику для авто, про сировинну базу для напрямку, що розглядається, й про інші супутні питання ви дізнаєтеся з нашої статті.

Автохімія та автокосметика як бізнес

Сьогодні виготовлення автомобільної хімії та косметики – цікавий в матеріальному плані бізнес для підприємців. Він в обов’язковому порядку передбачає затребуваність і нескінченний розвиток. Він не вимагає значних вкладень на початковому етапі, що вигідно вирізняє його серед інших напрямків автомобільної галузі. Попит на хімію і косметику для авто залишається стабільним, високим і виключає простої. Більшість власників машин хоче, щоб їхній залізний кінь не тільки справний був, але й чистий, естетичний як зовні, так і в салоні. Забезпечувати це вони можуть самостійно, використовуючи необхідні засоби, і вдаючись до допомоги професіоналів на автомийках, автосервісах і в клінінгових компаніях.

Чи варто починати бізнес у зазначеній царині? З урахуванням сказаного вище відповідь однозначна: звичайно! Додамо в якості аргументів помірну конкуренцію, оперативну окупність і відсутність надмірних складнощів у робочому процесі. Чимале значення має універсальність обладнання (в т.ч. різнорозмірних ємностей, трубопроводу, насосів, реакторів, змішувачів і запірної арматури): продукти аналогічного складу допустимо створювати по черзі на загальній техніці, здійснюючи проміжні промивання. Щоб виготовляти автохімію, не потрібно бути доктором хімічних наук. Це виробництво не передбачає складних хім. реакцій, високих температур і тиску. Є регламент і рецептура – ось їх і необхідно дотримуватися. Персонал основам справи можна навчити за кілька днів. І ще один плюс – висока продуктивність: автохімічна продукція може випускатися в необмежених обсягах, аби це дозволяли величина реактора, продуктивність розливної та пакувальної ліній, площі складських приміщень.

Що таке хімічні та косметичні засоби для авто?

Зазначена галузь дозволяє випускати досить широкий перелік високоякісних засобів для ручного та безконтактного догляду за технікою. Вони можуть бути в тюбиках, балончиках, флаконах, пляшках, каністрах та інших ємностях різних обсягів. До них належать склоочисні рідини, автошампуні, поліролі, силікони, спреї, різні салонні покриття, омивачі, очисники колісних дисків, кондиціонера, паливної системи, авторемонтні суміші, тосоли і антифризи, чистячі й відбілювальні композиції, матеріали для чорніння гуми, рідкі та гарячі воски і так далі, і тому подібне. Сюди зарахована велика різноманітність засобів за видами, які можуть бути розраховані або для особистого застосування автовласником, або для обслуговування клієнтів на професійних і побутових мийках автомобілів, СТО.

Автохімія – це загальний термін, який об’єднує всі технічні рідини й автокосметику, всю сукупність хімічних засобів для догляду за автомобілем. Її основне завдання – захист вузлів ТЗ від зовнішніх негативних чинників, а також позбавлення від небажаних впливів (забруднень, подряпин і т.д.). Правильне й регулярне залучення автохімічних засобів забезпечує можливість протягом довгого часу підтримувати високий рівень функціональних параметрів авто.

Автохімія в плані технічних рідин призначається для поліпшення функціонування механізмів і різних деталей автомобіля, для обслуговування мотора, акумулятора, охолоджувальної, гальмівної та інших систем. Це, перш за все, трансмісійні та моторні оливи, антифризи, активатори, гідравлічні й гальмівні рідини, присадки тощо. Автокосметика покликана забезпечувати догляд за внутрішніми (в салоні) і зовнішніми (кузовними) поверхнями машини, покращувати зовнішній вигляд транспортного засобу, загалом. За нею – комплексний догляд за лакофарбовим покриттям, чистка, мийка всіх зовнішніх деталей, усунення дефектів скла і кузова, очищення та надання аромату повітрю в салоні. Її популярні представники: поліролі, фарби-аерозолі, ґрунтівки, шпаклівки, засоби для ароматизації повітря та інші хім. продукти, які борються за чистоту ТЗ. З розглянутих двох груп виділяють і більш вузькі підгрупи автохімії, зокрема:

 • засоби для салону. Допомагають оперативно і ефективно очищати оббивку сидінь, килимки для ніг, тканинні елементи в дверях та інші салонні ділянки зі шкіри, вінілу, пластика й інших матеріалів. Ефектно оновлюють вигляд різних поверхонь, освіжають їх;
 • автохімія для догляду за двигуном. Покликана прибирати жирові та масляні забруднення без шкоди електро- і паливним установкам. Ефективна й безпечна у застосуванні. Не здійснює жодного впливу на кабелі та паливні лінії;
 • склоочисники. Випускаються у вигляді спреїв, пін та рідин для очищення автомобільного скла. Не залишають смуг і розводів на склі. У деяких випадках створюють на оброблюваних поверхнях плівку-захист, що перешкоджає накопиченню нових забруднень і полегшує подальший догляд за склом;
 • автошампуні. Це спеціальні м’які мийні засоби, призначені для очищення поверхні автомобіля від пилу, бруду, комах. Звичайна вода не здатна настільки ж добре впоратися з поставленим завданням. Очисники, які містять тверді частинки, взагалі можуть негативно вплинути на фарбове покриття. А ось якісний шампунь – інша річ: він добре й оперативно справляється з очищенням автомобіля, не здійснюючи ніякого згубного впливу, роблячи процес мийки більш легким, економлячи час та гроші.
  Автошампуні можуть виконувати і додаткові функції, наприклад, захищати від корозії або формувати тонкий захисний шар воску. Восковий шар охороняє кузов від впливу ультрафіолетового випромінювання, солі, піску, бруду. Його структурні компоненти – полімери – закривають мікротріщини. Автомобільні шампуні-кондиціонери покликані доглядати за полірованими поверхнями. До складу гелеподібних автошампунів входять оптичні пігменти, завдяки яким лак блищить краще, а нанесений попередньо віск зберігається довше.
  Автошампунь-активна піна – спеціальний засіб для безконтактної мийки авто, який вважається максимально ефективним і щадним. Може бути одно- і двокомпонентним. Його використання не передбачає застосування жодних додаткових інструментів, у тому числі щіток, губок, валиків, ганчірок, у результаті чого виключається прямий фіз. вплив на кузов автомобіля;
 • поліролі, відновники. Розроблені для усунення подряпин і мікротріщин на лакофарбовому покритті. Повертають автомобілю початковий зовнішній вигляд, забезпечують очищення та захист. Підходять для різних металевих поверхонь.

Окремо хочемо виділити автохімію для автомийок. Взяти хоча б ті ж шампуні для безконтактної мийки автомобіля, то це вже представники професійної категорії спеціального призначення. Їх основу становлять поверхнево-активні речовини. Вони мають високу ефективність і справляються навіть з найскладнішими забрудненнями самим лише водним струменем води, без задіяння ганчірки або щітки. Забезпечення високої мийної здатності та додаткових позитивних ефектів – за різними добавками. Про сировинні компоненти прочитаєте трохи нижче.

І ще... Автохімію та автокосметику не можна з чистою совістю назвати так, якщо вони не пройшли відповідного контролю. Кількарівнева перевірка якості – надважливий етап розробки нового продукту з цього сегменту. Початкові лабораторні тестування і подальші польові випробування з успішним результатом – те, що дозволяє хімії та косметиці для автомобілів так називатися і поставлятися в продаж. Що тішить, так це те, що на сьогодні лінійка автохімічних засобів не тільки багата різновидами, а й в більшості своїй нешкідлива, з усіма необхідними сертифікатами, сумісна з різними типами обладнання.

Сировина для автомобільної хімії та косметики

Одне з основних завдань, яке виникає перед виробниками будь-якої автохімії – вивчення питання сировинних матеріалів і налагодження поставок на виробництво всіх необхідних складників. Благо, з пошуком сировини в наш час проблем немає – всі необхідні компоненти є у вільному продажу.

Серйозні автохімічні підприємства, як правило, не нехтують своєю репутацією і довірою споживачів, використовуючи в роботі винятково високоякісну сировину від надійних компаній хім. промисловості. Це одна з найважливіших передумов їх успіху в бізнесі.

При виготовленні сучасної автохімії та автокосметики можуть бути задіяні найрізноплановіші варіанти хімічної сировини з відмінними параметрами. У тому числі натуральні, синтетичні й частково модифіковані органічні речовини-гелеутворювачі та неорганічні гелеутворювальні матеріали. Також затребувані полісилоксани – силіконові речовини з чудовими гідрофобними властивостями, хім. стійкістю, відсутністю залежності в’язкості та термостійкості від температурного режиму, здатністю мінімізувати липкість. Додавання полісилоксанів запобігає появі білястого нальоту, властивого для емульгуючих речовин-компонентів автомобільної хімії та косметики. Ну і, звичайно, базові матеріали: знесолена вода, хімічні концентрати (ПАР), присадки.

З власного досвіду можемо сказати, що для виробництва автохімії часто купують такі групи товарів:

До слова, не обійтися при виготовленні багатьох засобів автохімії та автокосметики (в т.ч. антифризів, автошампунів, склоомиваючих рідин) без барвників. Надання кольору має значення в двох ракурсах. Один полягає у формуванні зовнішнього вигляду продукту, в підвищенні привабливості для споживача. Другий несе функціональне навантаження, реалізуючи індикацію, яка визначає ті чи інші властивості матеріалу, вказує на сорт або партію.

За якою рецептурою необхідні хім. речовини задіюються, залежить від підприємства. Кожен виробник може вносити свої корективи (зрозуміло, якщо ті не суперечать нормам і вимогам до цього виду продукції). Добре, якщо створювати рецептуру буде фахівець, штатний хімік-технолог. Він обов’язково врахує таке: якщо засіб розробляється для професійної мийки (для безконтактної обробки), він може бути супер потужним, автохімія ж для приватних осіб має бути менш концентрована. Також він розробить рецептуру з урахуванням виробничої технології у напрямку:

 • роздрібний продаж (автомобільна хімія та косметика, готова до застосування автовласниками в приватному порядку);
 • оптові поставки (спеціалізовані засоби для автомийок);
 • матеріальне забезпечення станцій техобслуговування (технічні рідини).

Переваги сировини для автохімії, які гарантує «Система Оптимум»:

Стабільність. Наші хімічні матеріали, які пропонуємо купити виробникам автомобільної хімії та косметики, завжди характеризуються ідентичним стабільним складом. Ніяких неприємних сюрпризів на виробництві не провокують. Поводяться стабільно, до спонтанних реакцій з іншими компонентами не призводять. Відтак на виході отримується продукт, який відповідає всім пунктам.

Екологічна доцільність. Хімічно синтезована продукція – чудова альтернатива натуральним матеріалам. Вона і в фінансовому плані переважно вигідніша, і захист екології наочним чином реалізує.

Широкий асортимент. У нашому каталозі представлені всі описані вище товарні групи. Всі – в достатніх обсягах і необхідних клієнтам варіаціях. З нами ви зможете закупити все потрібне в одному місці, економлячи сили і час.

Доступні ціни. Це чи не головне достоїнство хім. сировини. Принаймні його найчастіше відзначають наші клієнти. Всі вихідні матеріали для створення автохімії та автокосметики реалізуємо за вигідною вартістю, завдяки чому ви залишитеся задоволені собівартістю готової продукції, а ваша цільова аудиторія – її доступністю. З нами ви зможете збільшити обсяги виробництва, не піднімаючи собівартість і не знижуючи якісний рівень.

Інформаційний супровід. Усю необхідну інформацію про хімічну сировину від компанії «Система Оптимум» ви з легкістю зможете знайти для ознайомлення, скориставшись формою пошуку на сайті. Якщо знадобиться, зможете також зідзвонитися з нашими консультантами і отримати відповіді на супутні запитання, щоб перед оформленням замовлення бути в повній впевненості у своєму виборі.

Підсумуємо... Виготовлення автомобільної хімії та косметики – цікавий, вигідний і актуальний сегмент професійної діяльності. Тим, хто тільки починає працювати у цій сфері, і тим, хто вже функціонує в галузі, важливо завжди на перше місце ставити якісний рівень своєї продукції. Адже в умовах постійно зростаючої конкуренції якість є ключовим фактором залучення покупців. Аби якісні параметри очищувачів, поліролів, автошампунів і всієї іншої автохімії були відповідними, слід застосовувати високоякісну сировину (основну і додаткову). Купити таку на вигідних умовах можна в будь-який зручний час в необхідних кількостях у компанії «Система Оптимум».

І головне, пам’ятати: застосування автохімії стосується майже усіх моментів життя транспортного засобу. Якщо вона добротна, використана своєчасно і за призначенням, усі вузли та деталі автомобіля працюють як годинник, термін служби машини подовжується, зі своїм призначенням вона справляється значно краще, та й виглядає на всі 100 %. Купити автокосметику в Україні хорошої якості рівноцінно не нашкодити автомобілю й подбати про нього за всіма правилами. Що це означає для виробника автомобільної хімії? Те, що автовласник обов’язково зауважить зміни в кращий бік, наступного разу купить такий самий засіб, та ще й порекомендує його друзям і знайомим. Успіх? Аякже! Інакше й бути не може, якщо ви здійснюєте закупівлі у ПП «Система Оптимум»!

admin admin
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.