Акція!

Ізопропіловий спирт (ізопропанол)

70.20 грн (ціна за 1 л)

Ізопропіловий спирт (ізопропанол, пропанол-2, скорочено – ІПС) – безбарвний рідкий органічний реактив, найпростіший вторинний одноатомний спирт, що належить до аліфатичного ряду.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ізопропанол. У нас можна купити ізопропанол оптом за доступною ціною. Ізопропіловий спирт має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ізопропанолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ізопропилового спирту по всій території України. Ціна ізопропілового спирту також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ізопропанолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ізопропіловий спирт (ізопропанол)

Ізопропиловий спирт на запах – специфічний, різкий, добре відчутний, з фруктовими нотками, на смак – м'яко гіркий. Подібно до інших спиртів, токсичний і вогненебезпечний, тому вимагає правильної експлуатації і зберігання. Взаємодія з водою: змішується в різних співвідношеннях. Добре розчиняє багато речовин, як наприклад, синтетичні смоли, ефірні олії, алкалоїди тощо. В процесі дегідрування стає ацетоном. Вступає в реакцію з потужними окисниками. До окремих видів пластику і гуми ставиться вкрай агресивно. Промислове отримання цієї сполуки відбувається двома методами: гідрування ацетону і гідратація пропілену. Хімічна формула – CH3CH(OH)CH3.

Застосування ізопропанолу

Ізопропиловий спирт, завдяки простій хімічній формулі, невеликій вартості і визначним властивостям, затребуваний різними сферами промисловості та людської діяльності. Для різних цілей він активно застосовується в таких основних галузях:

  • лакофарбова промисловість (є допоміжним розчинником нітро-, ацетил- і етилцелюлози, а також нітролаків);
  • нафтопереробка (розчиняє карбамід, служить екстрагентом у селективній екстракції нафтенових кислот, а також таким, що підвищує якість, антикорозійні властивості і температуру застигання, додатком до мастил);
  • авіація (стабілізує бензин і антизамерзач);
  • лісохімічна сфера (застосовується для відділення від деревини смол);
  • паперова галузь (виступає розчином для офсетного друку);
  • автомобільна промисловість (допомагає вилучати воду з бензину в паливних баках, виконує роль антифризу в радіаторах, є одним з основних складників гальмівних і склоомивальних рідин).

Але і це далеко не все. Ізопропанол використовують замість етилового спирту в косметології та парфумерії, в меблевій, хімічній і харчовій промисловості, в побутовій хімії і при виготовленні товарів особистої гігієни, для очищення оргтехніки і у виробництві поліетилену. Завдяки порівняно низькій токсичності, ІПС прогнозовано знайшов чимале поширення в медицині (в якості дезінфікуючого засобу, антисептика для медсерветок, компонента профілактичних засобів від отиту).

Важливо! Маючи справу з ізопропиловим спиртом, необхідно бути обережними. При правильному застосуванні та оптимальних умовах зберігання він не становить небезпеки для життя людини. У той же час, якщо порушувати елементарні правила, то можна пошкодити шкіру (ця речовина чинить подразнювальну дію), отруїтися (при вдиханні концентрованих парів). У низці випадків може бути летальний кінець (якщо дія 1,2 %-ої концентрації на організм відбувається довше, ніж 8 годин).

Ізопропанол має властивості вторинних спиртів, у тому числі утворює прості і складні ефіри. Гідроксильна група може бути витіснена представниками ряду галогенів. З ароматичними сполуками ізопропіловий спирт конденсується з утворенням похідних, таких як ізопропилбензол і ізопропилтолуол. В ізопропанолі добре розчиняються багато ефірних олій, алкалоїдів, деякі синтетичні смоли та інші хімічні сполуки. Також ізопропиловий спирт використовується в якості антифризу. Ізопропиловий спирт абсолютизований застосовується як компонент моторного палива для підвищення його октанового числа. Ре агує з сильними окислювачами. Ізопропанол агресивний відносно деяких видів пластмас і гуми. Також застосовується в автохімії, промисловому виробництві, є гарним розчинником для різних ефірних олій, при промиванні різних вузлів і агрегатів, як засіб для зневоднення і знежирення.

Ізопропанол (також ізопропіловий спирт, медичний спирт або скорочено IPA) - загальна назва хімічної сполуки, що має молекулярну формулу C3H8O. Це безбарвна, вогненебезпечна хімічна речовина зі сильним запахом.

Ізопропиловий спирт розчиняється у воді, алкоголі, ефірі і хлороформі. Він здатний розчиняти етилцелюлозу, полівінілбутираль, багато олій, алкалоїди, гуми і натуральні смоли. З розчинами солей ізопропанол не взаємодіє. На відміну від етанолу або метанолу, цей спирт можна виділити з водного розчину шляхом додавання кухонної солі, сульфату натрію або будь-якої іншої неорганічної солі, оскільки даний спирт погано розчинний у фізіологічних розчинах і добре - у безсольовій воді.

Зі зменшенням температури ізопропіловий спирт стає все більш в'язким. При температурах, нижчих 70 °C за в'язкістю він нагадує сироп.

Ізопропанол розчиняє багато неполярних сумішей. Він також швидко випаровується і є нетоксичним, порівняно з альтернативними розчинниками. Таким чином, цей продукт отримав широке застосування в якості розчинника, особливо для розчинення олій.

У медицині ізопропанол використовується як дезінфектант. Дезінфікуючі тампони, як правило, містять 60-70 % водний розчин ізопропилового спирту. 75 % розчин в об'ємному відношенні може застосовуватися в якості ручного дезінфікуючого засобу.

На сьогоднішній день ізопропанол знаходить широке застосування в найрізноманітніших галузях і виробництвах. У найближчому майбутньому у нього є всі шанси на збільшення виробництва і, відповідно, продажу, так як саме він є найкращим замінником етанолу, за винятком використання в харчових цілях. Прекрасно змішується з водою і будь-якими розчинниками у будь-якій пропорції.

За зовнішнім виглядом це безбарвна прозора рідина зі спиртовим запахом. Ізопропанол купити вам варто в тому випадку, якщо ви займаєтеся такими видами виробництва: Друкарня — в цій галузі його використовують допоміжною речовиною в друкованих процесах. Нафтова промисловість — для підвищення октанового числа бензину і для депарафінізації дизельного палива. В лакофарбовій промисловостіізопропіловий спиртвикористовується як один з основних розчинників і для безпечного перевезення нітроцелюлози. А завдяки його прекрасним антибактеріальним властивостям,ізопропіловий спирт знаходить широке застосування в медицині, парфумерії, входить до складу багатьох синтетичних мийних засобів та засобів побутової хімії.

Ізопропіловий спирт є головним складникому в паливних добавках для видалення води з бензину. Вода у великих кількостях у паливних баках є проблемою, оскільки вона відокремлюється від бензину і може замерзнути в паливопроводі при низьких температурах. Спирт не видаляє воду з бензину; скоріше він дозволяє розчинити її в ньому. Вже розчинена, вода не становить такої загрози, оскільки більше не накопичується в лініях подачі пального і не замерзає. Ізопропіловий спирт часто продається в аерозольних ємностях, які запобігають обмерзанню вітрового скла.

Пари ізопропанолу мають густину більшу, аніж повітря і є вогненебезпечні при наявності їх у повітрі у діапазоні від 2 до 12,7 %. Цю субстанцію потрібно тримати подалі від високої температури і відкритого вогню. Ізопропиловий спирт, як було зазначено вище, утворює пероксиди, які можуть вибухати після досягнення певної концентрації. Також він є подразником шкіри.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ізопропанол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ізопропанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Популярні запитання

Де застосовується ізопропіловий спирт?

Використовується в авіаційній, автомобільній, медичній, фармацевтичній та інших галузях.

Як зберігається товар ізопропанол?

Стандартна упаковка для цієї речовини – це каністра об'ємом десять або двадцять літрів.

Чи небезпечний ізопропанол для людини?

З'єднання токсичне, але при правильному використанні не завдає жодної шкоди здоров'ю.

Спирт ізопропіловий та ізопропанол ― різні сполуки?

Ні, це різні назви однієї й тієї ж речовини.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Спирт ізопропиловий (ізопропанол)

С3Н8ОКваліфікація

хч

Виробник

Німеччина

Термін зберігання   

2 рокиПоказники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Масова частка основної речовини, %

≥ 99,9

99,99

2

Вода, %

≤ 0,1

0,011

3

Кислотність, %

≤ 0,002

0,0004

4

Зовнішній вигляд

Відповідає

5

Колір за шкалою Pt-Co

≤ 5

1

6

Тест на розчинність

Відповідає

7

Специфічна густина при 200С, г/см3

0,785...0,786

0,785
Лабораторний висновок: якість реактиву відповідає вимогам НТД

 

Міжнародна назва isopropyl alcohol, propan-2-ol, isopropanol, 2-propanol, 2-hydroxypropane
Хімічна формула CH₃CHCH₃
Назви-синоніми 2-пропанол, пропан-2-ол, ізопропанол, диметилкарбінол

Вага

куб 1000 л

бочка 200 л

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ізопропіловий спирт (ізопропанол) за вигідною ціною, також замовити Ізопропіловий спирт (ізопропанол) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.