Триполіфосфат натрію (натрійтрифосфат)

105.00 грн (Казахстан)


Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрійтрифосфат. У нас можна купити триполіфосфат натрію гуртом за доступною ціною. Триполіфосфат натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна триполіфосфату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку триполіфосфату натрію по всій території України. Ціна триполіфосфату натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрійтрифосфату гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики натрійтрифосфату

Триполіфосфат натрію (трифосфат натрію, тринатрій поліфосфат, Е451, STPP) – малогігроскопічна сіль триполіфосфорної кислоти, харчовий стабілізатор у вигляді гранул або твердої розсипної порошкоподібної маси білого кольору. Присутність домішок іншої барви – свідчення низької якості продукту. Розчиняється у воді в кількості 14,5 г на 100 мл. Погано розчиняється в етанолі. Молярна маса – 367,864 г/моль, густина – 2,52 г/см3, t плавлення – 622 °C. Формула – Na5Р3О10. Пожежо- і вибухобезпечний.

триполіфосфат натрію формула

У промисловості затребувані харчовий та технічний натрійтрифосфат обох марок (А і Б), тобто всі форми випуску. Формула однакова і для технічного, і для харчового видів, відмінності є лише в ступені очищення, пакувальних матеріалах і прийнятних умовах зберігання.

Основною його властивістю є здатність розкладати та емульгувати жири. Триполіфосфат натрію має лужну реакцію, може розщеплювати актин та міозин. Він малогігроскопічний і фактично не поглинає вологу з повітря.

Отримання триполіфосфату натрію

Ця речовина є побічним продуктом при термопереробці ортофосфорної кислоти як результат кількаступеневого синтезу. Взагалі, отримання трифосфату натрію можливе взаємодією з декількома сполуками: конденсацією з фосфорною кислотою, об’єднанням з фосфатом натрію і динатрійфосфатом (лабораторна практика) і з STMP. В результаті випускаються два види продукту: харчовий та технічний (вищого і першого гатунків).

Застосування триполіфосфату натрію

Цей реактив знаходить широке застосування в різноманітних галузях промисловості та в побуті. Його часто використовують у зовсім незвичайних і кардинально різних сферах. Ось тільки кілька напрямків, де ця речовина отримала велике поширення:

  • виробництво мийних засобів, засобів для очищення скляних, керамічних поверхонь, зокрема й сантехніки (ванни, умивальники, унітази, мийки, біде) тощо;
  • м'ясо-молочна промисловість (виступає в ролі солі-плавника при виготовленні сирних і ковбасних виробів, стабілізатора, фіксатора кольору, антиоксиданта і регулятора кислотності, а також покращує текстуру продуктів);
  • кондитерська галузь, приготування вершків, згущеного та сухого молока (в ролі стабілізатора);
  • текстильне і шкіряне виробництво (є добавкою в процесі прання і відбілювання будь-яких тканин);
  • виробництво косметики, побутової хімії та гігієнічних засобів;
  • обробка води, зокрема, пом'якшення, для підготовки до подальшого використання і запобігання появи накипу і різного роду осадів.

З її допомогою розбавляють дуже густі пасти, глину і каоліни, диспергують фарби і лаки, врівноважують рН, стабілізують пергідроль, виконують флотацію руд, антикорозійну обробку трубопроводів і водопідготовку, пом’якшують воду з тим, щоб уникнути появи накипу та осаду. Також триполіфосфат натрію застосовують при виробництві широкого спектру виробів: шкіри, паперової та текстильної продукції (миття і відбілювання), синтетичних каучуків, ліків та косметики, харчових продуктів. Буріння нафтосвердловин, електроліз, знежирення металів, кераміковиробництво – ці та багато інших галузей і процесів також є активними споживачами цього реактиву.

Значна кількість всього виробленого триполіфосфату натрію йде, передусім, на мийні засоби для скла, посуду, сантехніки (раковини, ванни, унітази), суміші для очищення і відбілювання, дезінфектанти та дезактиватори. У хімічній царині його застосовують як добавку, що дозволяє прати у воді будь-якої температури. У промислових цілях ним обробляють воду і промивають котли.

триполіфосфат натрію купити гуртКілька слів про застосування цієї субстанції в харчопромі. Тут вона виступає емульгатором, стабілізатором, сіллю-плавником, регулятором кислотного рівня, фіксатором кольору і антиоксидантною добавкою. Використовується Е451 для створення готової продукції з риби та м’яса, в якій покращує, перш за все, текстуру і зовнішній вигляд. Також за її участю виготовляють плавлені сири, макаронні вироби, сухі супи, фарш, вершки, згущене молоко, сухе молоко, морозиво, кондитерку (кекси, торти тощо), глазур, сиропи, безалкогольні напої.

Флотація руд, буріння нафтосвердловин, виготовлення штучного каучуку, стабілізація, електроліз, знежирення металів, розрідження кераміки, емалевиготовлення – ці та багато інших виробничих процесів для активного і ефективного виконання вимагають участі натрійтрифосфату.

Технічний триполіфосфат натрію застосовується для запобігання корозії трубопроводів і для обробки води, яка використовується для живлення котлів. Цей реактив використовують у металургійній, лакофарбовій, скляній та багатьох інших галузях промисловості, при виробництві синтетичних речовин і чистильних засобів.Триполіфосфат натрію є компонентом деяких мийних засобів. У побуті даний реактив інколи застосовується як добавка при пранні різноманітних тканин. Він може застосовуватися у воді будь-якої температури, здатний зменшувати твердість води і тим самим значно покращує мийну дію порошку. Його можна використовувати при митті сильно забрудненого і жирного посуду, скла, для чищення ванн, раковин, унітазів. Проте триполіфосфат натрію негативно впливає на екологію навколишнього середовища, тому в багатьох країнах світу його використання у складі мийних засобів є обмеженим.

Триполіфосфат натрію і безпека

Чи безпечна ця сполука? Вона не токсична, пожежо-і вибухобезпечна, за ступенем впливу на людину належить до четвертого класу небезпеки. В Україні і Росії дозволена до застосування у вигляді добавки до їжі Е451.

Все ж є низка ризиків, пов’язаних з її участю: подразнення слизових оболонок і органів дихання при вдиханні, поява кашлю, погіршення засвоюваності кальцію і розвиток остеопорозу. Щоб уникнути всього цього, достатньо не перевищувати встановлені до застосування дози цієї солі, а при постійній і тривалій роботі з цим продуктом застосовувати спецодяг, респіратор і захисні окуляри.

Де купити триполіфосфат натрію, ціна триполіфосфату натрію

Якщо Вам потрібно купити гуртом триполіфосфат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на триполіфосфат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва pentasodium triphosphate, sodium tripolyphosphate, polygon, STPP
Хімічна формула Na5Р3О10
Назви-синоніми триполіфосфат натрію, трифосфат натрію, тринатрій поліфосфат, Е451, STPP

Вага

фасування 500 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Триполіфосфат натрію (натрійтрифосфат) за вигідною ціною, також замовити Триполіфосфат натрію (натрійтрифосфат) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.