Борна кислота

69.00 грн (ціна за 1 кг)

Борна кислота – це слабка неорганічна кислота у вигляді безбарвних кристалів з триклінною решіткою.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Борна кислота (ортоборна к-та) – це слабка одноосновна кислота неорганічної природи у вигляді безбарвних кристалічних лусок.

Решітка кристалів – шарувата триклінна. З’єднання кислотних молекул у ній в площинні шари відбувається за допомогою водневих зв’язків (довжина зв’язків між молекулами становить 272 пм, дистанція між суміжними шарами – 318 пм).

борна кислота формула

Купити борну кислоту необхідно, якщо є потреба знищити шкідливих комах, оскільки вона – чудовий інсектицид. Також може служити антисептиком і входити до складу вогнезахисних засобів. Не обійтися без неї і в лабораторній практиці, наприклад, коли є потреба в поглинанні нейтронів або в синтезі інших хімічних сполук.

Кислота борна

Купити борну кислоту, ціна якої – одна з найкращих у країні, можна у ПП Система Оптимум. На складах компанії ця речовина присутня постійно, причому в достатніх для оптових поставок кількостях. Вартість борної кислоти – невелика, а якість – висока. Кожна партія товару супроводжується сертифікатом, що підтверджує якісний рівень. Відтак, і першокласні параметри, цінові аспекти, і економічні нюанси придбання стануть для вас приємним сюрпризом. Завдяки власним складським приміщенням і досить великому автопарку, кожне замовлення виконується оперативно. Борна кислота оптом відправляється в усі регіони країни.

Зверніть увагу! Ціна борної кислоти не в останню чергу залежить від закупівельних розмірів. Щоб дізнатися точну вартість необхідної вам партії товару, зверніться до наших менеджерів. У їх компетенції – надання індивідуальних знижок замовникам.

Властивості борної кислоти

борна кислота формула

Борна кислота – це сполука зі слабкими кислотними якостями, які обумовлюються не від’єднанням протону Н+, а додаванням гідроксид-аніону. Запах у неї відсутній. У природному середовищі перебуває в вигляді мінералу – сасоліну. Також входить до складу бури, колеманіту й борациду. Серед інших джерел – практично всі фрукти та інші рослини. Хімічна формула: Н3ВО3. Основні властивості:

 • розчиненню у водному середовищі цей реактив піддається в різному обсязі, залежно від температурного режиму. Так, при звичайній кімнатній температурі розчинення слабке (всього 4,72 г/100 мл при t 20 °C), а в гарячій воді добре (27,53 г/100 мл при t 100 °C);
 • водні розчини – сукупності поліборних кислот, з яких формуються солі ортоборної к-ти, іменовані боратами. Найвідоміша сіль цієї сполуки – бура;
 • при нагріванні до 70 °С матеріал втрачає воду (зневоднюється), в результаті формується метаборна кислота. Подальше нагрівання приводить до утворення тетраборної к-ти. На кінцевій стадії з’являється оксиду бору. Якщо будь-яку зі згаданих сполук помістити в воду, вона повторно перетвориться на борну кислоту;
 • в нагрітому стані ця субстанція легко справляється з розчиненням металевих оксидів, як наслідок – формуються солі;
 • з розчинів своїх солей борна кислота (купити яку за ціною незатратно) без труднощів витісняється безліччю інших кислот;
 • амфотерність – слабка, проявляється при утворенні малостійкого гідросульфату бору;
 • цей хім. продукт розчинний в етиловому спирті, гліцерині, діоксані, диметилкетоні та піридині;
 • поєднуючись зі спиртами, стає основою для формування летких ефірів (обов’язкова умова – присутність концентрованої H2SO4).

Для яких галузей і процесів борну кислоту купити

Вказана речовина застосовується в найрізноманітніших сферах. Ось деякі з них:

 1. скляне виробництво. Виступає джерелом бору для борсилікатного скла спеціального призначення (оптичне скловаріння). Задіюється в виготовленні ізоляційного і текстильного скловолокна, склопластику;
 2. фотосправа. Служить складником робочих реагентів і фіксажів для фотознімків;
 3. пайка металів. Є основою для створення флюсів, що використовуються при пайці сплавів, до складу яких входить золото;
 4. створення буферних розчинів у лабораторіях;
 5. виробництво лакофарбової продукції, передусім емалей, і матеріалів для інгібування корозії;
 6. дублення шкіри;

Крім того, і сама речовина, і її водні розчини задіюються в ядерних реакторах. Тому купити борну кислоту, ціна якої в наші дні «не кусається» – значить мати можливість вирішити чимало поставлених завдань у різних галузях.

Використання борної кислоти в медицині

Особливо широке застосування цей продукт знайшов у медичній сфері. З його участю створюють величезну кількість комбінованих препаратів. Він як основа мазевих ліків і засобів у розчинах застосовується для дезінфекції ран. Ним просочують перев’язувальні матеріали. Підходить винятково для зовнішнього застосування. Це бездоганний антисептик зі значним протимікробним ефектом. У порошкоподібній формі задіюється для лікування вуха і носової порожнини. У вигляді водних розчинів – для промивання очей і прополіскування ротової порожнини. У пастоподібній формі, у вигляді присипок, мазей і розчинів на основі спирту – для позбавлення від низки шкірних хвороб (терапії при дерматологічних проблемах). Не є винятком також застосування борного спирту (той самий спиртовий розчин кислоти) в якості вушних крапель. Примітно, що борна кислота, купити яку ви можете прямо зараз, безпечна для людини (ця речовина належить до четвертого класу небезпеки). Цим, зокрема, і пояснюється її масове залучення в медицині. Цим, але не тільки. Вона, до того ж, порівняно недорога, а результати лікування з її допомогою – хороші. У зв’язку з розчиненням у водних середовищах, чудово проникає в шкіру. Цей антисептик не провокує появу подразнень. Дотики до текстильних предметів гардеробу не загрожують забрудненнями. Важлива тут і відсутність смако-ароматичних характеристик. Борна кислота – незамінна річ у домашній аптечці. Однак, застосовуючи її без припису медичного працівника, необхідно бути обережними і пам’ятати таке: при тривалому використанні дітьми можлива акумуляція в їхньому організмі згубних компонентів, що, в свою чергу, може призвести до отруєнь. Не дарма цей препарат назначають лише дорослим. Будьте завбачливі і дотримуйтеся рекомендацій лікаря. Токсичність при неправильному застосуванні – один з істотних мінусів цих ліків. І якщо цікавить борна кислота, ціна її, а точніше її доступність у цьому випадку не повинна бути вирішальним фактором.

Кислота борна в сільському господарстві

Чому важливо купити борну кислоту, не з чуток знають і аграрії. Вона є найпростішою, загальновживаною і доступною сполукою бору. Бор – це мікроелемент, який має дуже велике значення в житті різних рослин. Завдяки йому, а точніше його оптимальним, відповідним нормам, обсягам у ґрунті:

борна кислота добриво

 • нормалізується синтез азотистих компонентів;
 • поліпшуються обмінні процеси;
 • збільшується кількість хлорофілу в зеленій масі;
 • стимулюється розвиток органів плодоношення, нові стебла і коріння ростуть швидше;
 • підвищується врожайність, поліпшуються якісні та смакові характеристики плодів (у них формується більше каротину, цукру та вітаміну С);
 • максимізується лежкість готової продукції;
 • інтенсифікується цвітіння, що дуже важливо, передусім, для квіткових культур;
 • зростає загальна стійкість насаджень до згубних факторів.

Борна кислота – це популярне в сільському господарстві мінеральне добриво. Часто вводиться до складу добрив-комплексів. До найкращих результатів приводить на кислих ґрунтах, зокрема після внесення вапняних добрив, на дерново-підзолистих, сірих і бурих лісових ґрунтах, там, де підвищена заболоченість і спостерігаються значні обсяги карбонатів. Але чорноземи і легкі ґрунти також не повинні бути позбавлені борної кислоти, купити за доступною ціною яку ви можете легко і швидко, завдяки нашій компанії.

Де купити борну кислоту?

Якщо вам потрібна борна кислота, де купити – питання нескладне. Звертайтеся до менеджерів підприємства Система Оптимум. Зателефонувавши за одним з контактних номерів, ви зможете отримати відповіді на всі запитання, що цікавлять вас з приводу і самого товару, і умов його придбання. Кількості і терміни поставок, умови оплати/доставки та ін. – все зможете роз’яснити для себе, набравши вказаний на сайті номер телефону або зв’язавшись із відділом продажу через e-mail lvsystopt@gmail.com. Після цього купити борну кислоту оптом можна буде з цілковитою впевненістю в правильності рішення. Крім того, всі необхідні відомості (якісні показники, лабораторний висновок і т.д.) ви зможете знайти в сертифікаті якості.

Ціна борної кислоти

Ціна борної кислоти, загалом, варіюється від виробника до виробника, залежить від її якості, технічних характеристик, обсягів поставок та інших аспектів. Звернувшись до ПП Система Оптимум, можете бути впевнені, що більш доступної вартості при аналогічній якості та комфорті співпраці вам ніхто не запропонує. Ви, звичайно, маєте право порівняти наші пропозиції з пропозиціями конкурентів, але це буде зайвою тратою часу. Вартість хімічних речовин, як і ціни на ветеринарні препарати, добрива та іншу продукцію компанії Система Оптимум – одні з найкращих у країні.

Купити борну кислоту в Україні

Сьогодні немає потреби купувати хімічні реактиви, кислоти за кордоном. Купити вітаміни, хімічні речовини, різні сполуки і їх комбінації без проблем можна у нас. І це не може не тішити. Адже покупка в своїй країні скорочує терміни поставок і мінімізує організаційні складнощі. А якщо додати до цього нічим не гірші якісні показники і доступні ціни, доцільність співпраці з українським постачальником не підлягає сумніву. Якщо вам знадобилася борна кислота, купити яку хочете в Україні, телефонуйте менеджеру ПП Система Оптимум без зволікань. Ми готові опрацювати ваше замовлення прямо зараз.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Борна кислота тех (гранули)

    

Гарантійний термін зберігання 3 роки
Виробник Туреччина
Формула Н3ВО3

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 В2О3, % 56,25-56,90 56,660
2 Масова частка основної речовини, % 99,92-101,07 100,650
3 SO4, ppm ≤ 300 111
4 Cl, ppm ≤ 5,0 2,0
5 Fe, ppm ≤ 4,0 1,0
6 Розмір (+) 1.000 мм % ≤ 4,0 0,920
7 Розмір (-) 0.063 мм % ≤ 4,0 3,700

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва Boric acid
Хімічна формула H3BO3
Назви-синоніми ортоборна кислота, ортоборатна кислота, боратна кислота

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Борна кислота за вигідною ціною, також замовити Борна кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.