Церезин

168.00 грн (ціна за 1 кг)

Церезин – це суміш твердих вуглеводнів, головним чином, розгалужених високомолекулярних алканів складу C36-C55.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності церезин. У нас можна купити церезин за доступною ціною. Церезин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на церезин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку церезину по всій території України.

Характеристики церезину

Церезин є воскоподібним в'язким матеріалом, що має колір від білого до брунатного, його температура плавлення (65-88 °С). Молекулярна маса церезину становить 500-700. Він менш хімічно стабільний у порівнянні з парафіном, але має більшу в’язкість і може загущувати різноманітні олії. Церезин у воді та етанолі не розчиняється, але розчинний у бензолі. Зазвичай, церезин отримують з озокериту (природного викопного воску). Синтетичний церезин отримують шляхом каталітичного синтезу з рідкого пального, що складається, в основному, з нормальних алканів і поліетилену низької молекулярної маси.

Використання церезину

Церезин, як правило, використовується у виробництві напівтвердих мастильних матеріалів; він також застосовується в якості антикорозійного покриття для різних механічних пристроїв та ізоляційного матеріалу в радіо- та електротехніці. Як і озокерит, церезин має медичне застосування. Спеціально очищені сорти даної субстанції використовують у косметичній та харчовій промисловості. Церезин є сировиною для виробництва вазеліну, кремів, мазей. Він  може застосовуватися при виготовленні свічок та копіювального паперу. Церезин використовують як загущувач та емульгатор. Дана речовина також знижує крихкість і підвищує міцність і стійкість таких видів косметики, як помади та олівці. Церезин високо цінується через його стабільність і високу точку плавлення, і часто використовується як замінник бджолиного воску. Цей інгредієнт має широке застосування, переважно, в продуктах особистої гігієни, таких як губна помада, підводки для очей, блиск для губ, тіні для повік, засоби для зволоження обличчя, туш для вій тощо. Якщо Вам потрібно купити оптом церезин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на церезин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Церезин за вигідною ціною, також замовити Церезин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.