Каолін (біла глина)

13500 грн
13.50 грн
(ціна за 1 кг)

Каолін (біла глина) – природний продукт, що складається з глинистого мінералу каолініту. Формується в процесі вивітрювання гірських порід, зокрема, гнейсів та гранітів, які містять первинні каоліни. Вторинні каоліни, або ж каолінові глини, утворюються при перемиванні первинних, їх повторному відкладенні в формі осадових порід.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності каолін. У нас можна купити каолін за доступною ціною. Каолін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна каоліну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі каоліну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд є білою порошкоподібною масою (допустимий жовтий або сірий відтінок) жирної консистенції. У воді та розведених кислотах не розчиняється. З малим об’ємом води утворює пластичну суміш з характерним запахом. Основні властивості: значна вогнетривкість, мала пластичність, єднальна здатність. Формула – Al2O3*2SiO2*2H2O. Каоліном білу глину іменують за назвою китайської провінції Каолін, де вперше було знайдено її родовище. Сьогодні цей матеріал добувають по всьому світу, не тільки в Китаї, але й в Росії, і в Україні (в Кіровоградській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Житомирській, Черкаській та Донецькій областях).

Застосування білої глини

Вогнетривкі властивості каоліну пояснюють його місце у виготовленні деяких будматеріалів: шамоту, напівкислої цегли, стійкої до високих температур, будівельної кераміки, а також декоративного білого цементу і покрівельних матеріалів. З його застосуванням виробляють також текстиль (коленкор та інші переплетені матеріали), паперово-картонну продукцію (служить покриттям для крейдованих виробів). Збагачений каолін (глину, з якої вилучені шкідливі добавки, що зменшують вогнетривкість і білизну) задіють у створенні: - різних видів кераміки (тонкої, електротехнічної, порцеляни, фаянсу); - пігменту неорганічної етимології ультрамарину, хлористого і сірчанокислого алюмінію; - пластичних мас, гуми і паперу (виступає наповнювачем); - пестицидів і косметики.

Каолін у медицині і фармацевтиці. Тут мають місце такі властивості цього матеріалу, як обволікання та абсорбція. Також він може служити наповнювачем у прописах, де наводяться речовини, які розпадаються при поєднанні з наповнювачами органічної природи. Білу глину рекомендовано використовувати з метою очищення організму при різних отруєннях, зокрема, і алкогольних, а також при порушенні обмінних процесів. З її допомогою виводять токсичні речовини, гази і радіонукліди. Призначають як допоміжне джерело для раціону харчування, що приносить важливі макро- і мікроелементи: калій і кальцій, магній і кремній, а також фосфор, залізо, алюміній тощо. Поглинаючи, зв’язуючи і видаляючи токсини з шлунково-кишкового тракту, каолін очищає, тонізує і оздоровлює організм. Крім того, цей мінерал благотворно впливає на волосся і нігті, зміцнює і запобігає випаданню. Ним лікують ожиріння і хронічні хвороби кишківника. Він не гірше сучасних антибіотиків справляється з бактеріями, що провокують низку хвороб. Але, на відміну від них, абсолютно не шкодить людині, оскільки є хімічно інертним.

Каолін у косметології. Було б неправильно не згадати про застосування такого продукту в цій галузі, оскільки його позитивний вплив на шкірні покриви і волосся складно переоцінити. Його вводять у різні засоби з догляду за шкірою і волоссям: маски, шампуні, зубні пасти та ін. Надаючи гнучкості судинам верхніх шарів шкіри, біла глина сприяє колагеноутворенню, а колаген, у свою чергу, робить шкіру більш еластичною. Серед інших позитивних впливів: відбілювання, очищення, живлення, підсушування, боротьба з проблемною шкірою.

Якщо Вам потрібно купити гуртом каолін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на каолін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва kaolin, kaolinum ponderosum
Хімічна формула Al2O3*2SiO2*2H2O
Назви-синоніми біла глина

Вага

фасування 1000 кг

мішок 20 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Каолін (біла глина) за вигідною ціною, також замовити Каолін (біла глина) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.