Парафін харчовий П-2

94.80 грн (ціна за 1 кг)

Харчовий парафін застосовується для покриття твердих сирів та чудово зберігає товари від обвітрювання. При виробництві солодощів, саме завдяки парафіну досягається блискуче покриття цукерок або шоколаду. Крім того, харчовий парафін використовується і як герметик для необхідної тари. У косметологічній галузі харчовий парафін застосовують як віск, а у медицині парафін є основою для виготовлення мазей та інших лікарських засобів.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності харчовий парафін. У нас можна купити харчовий парафін за доступною ціною. Харчовий парафін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на харчовий парафін Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку харчового парафіну по всій території України.

Характеристики харчового парафіну

Парафін є білою або безбарвною м'якою речовиною, його одержують з нафти, вугілля або сланцю. Парафін складається з суміші вуглеводнів, що містять від двадцяти до сорока атомів вуглецю. Парафін не має смаку і запаху, на дотик дещо жирний.

парафін харчовий купитиЦе тверда при кімнатній температурі речовина починає плавитися вище приблизно +37 °C, розплав має малу в’язкість. Температура кипіння близько +370 °C. У хімії парафін використовується як синонім алканів, із загальною формулою Cn Н2n+2. Парафін нерозчинний у воді, але розчинний в ефірі, бензолі та деяких естерах. Він інертний до дії більшості поширених реагентів. Може окислюватися деякими речовинами, наприклад, киснем та нітратною кислотою. Парафін є чудовим електричним ізолятором та матеріалом для зберігання тепла.

Застосування харчового парафіну

парафін харчовий оптомПарафін забезпечує блискуче покриття, що використовується в оформленні цукерок та шоколаду. Хоча він їстівний, але не перетравлюється і проходить травний тракт у незмінному вигляді. Харчовий парафін застосовується як покриття для багатьох видів твердого сиру, щоб зберегти його від обвітрювання. Ним покривають деякі фрукти, щоб запобігти їхньому гниттю та забрудненню. Харчовим парафіном покривають лимони, апельсини, яблука, груші, і навіть каву в зернах. Його додають у жуйки. Дана речовина використовується як герметик для різноманітної тари, що застосовується у харчовій промисловості. Парафіном просочують паперову тару для надання їй вологостійкості та герметичності. Його додають в клеї які застосовують для упакування харчових продуктів.

Харчовий парафін входить до складу деяких косметичних засобів, а також його використовують у косметичних салонах як віск. У медицині його використовують для приготування різноманітних мазей і масок, що позитивно впливають на стан шкіри. З нього виготовляють вазелін.

Якщо Вам потрібно купити оптом харчовий парафін П-2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на харчовий парафін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.   

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Парафін харчовий П-2 за вигідною ціною, також замовити Парафін харчовий П-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.