Етиленгліколь
45.90 грн (ціна за 1 кг)
Етиленгліколь – це безбарвна в’язка гігроскопічна рідина без запаху, солодкуватого смаку. Температура кипіння 197,6 °С, температура плавлення -12,7 °С, густина – 1,1132 г/см3. Добре розчинний у воді, спиртах, кетонах, помірно – в бензолі, толуолі, диетиловому ефірі. Водні розчини етиленгліколю замерзають при низьких температурах (до -70 °С).
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Купити етиленгліколь (гліколь, 1,2-діоксиетан, 1,2-етандіол) – універсальний спирт, що належить до найпростіших багатоатомних представників цієї групи – часто доводиться для різних промислових галузей. Фізичні та хімічні властивості етиленгліколю досить різноманітні, пропозицій на українському ринку чимало, тому до питання вибору, як самого продукту, так і його виробника/постачальника слід поставитися з усією відповідальністю. Тільки в такому випадку будуть досягнуті всі аспекти покупки в найкращому вигляді (ціна, доставка, консультативний супровід тощо), а товар порадує високими якісними параметрами.
Купити етиленгліколь – «Система Оптимум»
Якщо вам знадобився гліколь, зупиніть вибір на продукції ПП «Система Оптимум». Серед переваг, які ми гарантуємо кожному замовникові:
- постійна наявність речовини на складі в достатніх обсягах, а відтак швидка комплектація кожного замовлення;
- доступні ціни на партії різних розмірів, починаючи з наливу в каністри (11,5 кг), бочки (230 кг), закінчуючи кубами (кожен по 1150 кг);
- висока якість продукту, що підтверджується сертифікатом (етиленгліколь вищий гатунок виготовляється, згідно з ГОСТ 19710-83);
- оперативне виконання замовлень, доставка в будь-який регіон країни в найкоротші терміни, завдяки власному автомобільному парку компанії та співпраці з популярними українськими перевізниками.
Ціни на етиленгліколь в інтернет-магазині
Вартість етиленгліколю у нас – одна з найкращих на вітчизняному ринку хім. реактивів. Це ми вже не говоримо про обхід витрат, пов’язаних з імпортом продукції. Скільки саме доведеться заплатити, залежить від обсягів закупівлі: що більша партія, то вигідніший кожен кілограм. Щоб уточнити ціни на ті чи інші кількості цієї сполуки, зв’яжіться з нашими менеджерами за контактним номером телефону. Якщо потрібна велика партія, швидше за все, вам буде надана додаткова знижка в індивідуальному порядку. Всі деталі – в телефонному режимі.
Фізичні властивості етиленгліколю
Етиленгліколь – це гігроскопічний 2-хатомний спирт, рідка речовина з певним ступенем токсичності, дещо маслянистої консистенції, прозора на вигляд (безбарвна). Характеризується солодкуватим смаком. Ароматичні характеристики відсутні. Молярна маса – 62,068 г/моль, густина – 1,113 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -12,9 °C, t кипіння – 197,3 °C, t спалаху – 111 °C. Формула: C2H6O2. 1,2-Діоксиетан піддається доброму розчиненню у водному і спиртовому середовищах, а також у кетонах. Трохи гірше розчиняється в бензолі, метилбензолі й етоксиетані, а в трихлорметані взагалі не розчиняється. Т замерзання водних розчинів на його основі – нижче -70 °С. Отримання цього спирту виглядає як гідратація етиленоксиду при тиску 10 атмосфер і температурі близько 200 °С, або ж при 1 атм і 50-100 °С. При цьому обов’язкова присутність 0,1-0,5 % кислоти (сірчаної або фосфорної). Вихід становить 90 %. Побічні продукти такого способу синтезу: двоетиленовий спирт, ТЕГ і трохи вищих полімергомологів 1,2-етандіолу.
Практичне застосування етиленгліколю
Сфера застосування цього продукту – надширока, з огляду на те, що вартість його - невисока, а характеристики, хімічні і фізичні властивості – унікальні. Де використовується етиленгліколь? У різноманітних пром. галузях: у хімічній, текстильній, шкіряній, в тютюновій та парфумерній, у фармацевтиці, автомобільному, нафтогазовому, авіаційному та інших напрямках. Мабуть, основна властивість цієї речовини – зниження t замерзання рідин. Вона пояснює використання при створенні незамерзаючих і охолоджувальних композицій. Головні сегменти, для яких найчастіше доводиться купити етиленгліколь, виглядають так:
- виробництво автомобільних гальмівних рідин та антифризів;
- реалізація охолодження в комп’ютерах (є унікальним компонентом для систем охолодження);
- створення теплоносіїв для авто;
- органічний синтез (виступає високотемпературним розчинником оперативної дії та застосовується для захисту карбонільної групи);
- виготовлення поліуретанів, полімерів і целофанової продукції;
- авіація (додається в розчини, призначені для запобігання обмерзанню лобового скла літаків, і виступає головним складником рідини «І», яка запобігає обводненню авіапального);
- виробництво вибухівки (гліколь – вихідне джерело нітрогліколю);
- обробка трубопроводів (мета – водопоглинання і запобігання формуванню гідрату метану, здатного стати засміченням при видобутку газу в відкритому океані);
- створення конденсаторів;
- виготовлення взуттєвих кремів;
- текстильна галузь (сприяє формуванню тканин та скручуванню ниток);
- виробництво побутової та промислової хімії, зокрема засобів для миття вікон (задіюється для освітлення і сухого очищення скла).
Але перераховані напрямки, як ви можете здогадатися, далеко не вичерпують питання, де застосовується етиленгліколь. Також він може служити кріопротектором (захистом живих об’єктів від згубного впливу при заморожуванні). З його участю в якості розчинника, що бездоганно розчиняється у воді, створюють фарби, емалі та чорнила, а його ефірами розбавляють лаки, оліфи і смоли. У виробництві напівпровідників він виступає очищувачем. Для чого використовується ще? Для виготовлення рідкого мила, мийно-чистячих засобів, гідравлічних рідин. У косметиці (декоративній) також виступає розчинником. Входить до складу лаків для нігтів і рідин для зняття лаку, виступає фіксатором у парфумах, милі й косметичній продукції. Металургія та друкована галузь відчувають потребу в цьому продукті як в розчиннику і очищувальному засобі для різних деталей, а шкіряна індустрія задіює його для апретування шкіри. Також 1,2-діоксиетан є надважливим компонентом фарбувальних композицій для шкір, а його ефіри захищають матеріали від плям, які можуть виникати при фарбуванні. Цікаве питання: чи використовують гліколь в харчовій промисловості? Так, в якості сировини для харчових теплоносіїв. Популярність такого антифризу в зазначеному напрямку пояснюється його дешевизною і широким діапазоном робочих температур. Хоча при незаперечних перевагах, є і один мінус – вміст токсинів, у зв’язку з чим застосування обмежується введенням лише в системи закритого типу. І ще. Така властивість, як надплинність, є плюсом, який може стати мінусом. Що це означає? Оскільки антифриз здатний проникати навіть крізь дуже маленькі тріщини, це може погано впливати на продуктивність вузлів опалювальної системи. Заливши етиленгліколевий антифриз, через деякий час можна спостерігати підтікання батарей в тих ділянках, де з метою герметизації була застосована масляна пакля. Але все відносно. Правильне задіяння практично унеможливлює будь-які негативи. Закономірно, що така варіативність використання приводить до неймовірної затребуваності зазначеної речовини на найрізноманітніших підприємствах і виробництвах.
Застосування етиленгліколю для систем опалення та кондиціонування
Розглядаючи тему, де використовується гліколь, ще раз хочемо акцентувати увагу на його ролі в опалювальних і кондиціонуючих системах. Цей реактив ефективно знижує t замерзання усіляких водних розчинів, що приводить до його активного застосування при виготовленні антифризів/теплоносіїв. Яка температура замерзання водних розчинів, залежить від концентрації етиленгліколю. Чим вища концентрація, тим нижча t замерзання рідини. Позаяк водним етиленгліколевим розчинам характерне замерзання при низьких температурах, цей продукт мега популярний в системі опалення. А оскільки він здатний підтримувати досить низьку температуру в приміщеннях, його нерідко використовують в спец. системах кондиціонування. До слова, концентрація речовини в тому або іншому теплоносії відбивається і на ціновому факторі.
Застосування і клас небезпеки
Мало знати, де застосовується цей матеріал і, власне, для чого використовується. Якщо передбачається робота з ним, важливо також розуміти, що він токсичний (небезпека визначається 3 класом). Гліколь горючий, самозаймається при t 120 °C. Скупчення його парів у повітряних масах небезпечне. Але з огляду на порівняно низьку леткість, при нормальній t пари не настільки токсичні (небезпечні лише при хронічному вдиханні). Летальною вважається доза при потраплянні всередину 100-300 мл (1-5 мл на кг ваги людини). Також настійно радимо дотримуватися умов зберігання речовини, щоб була досягнута максимальна безпека. Для цього підійдуть неопалювані склади. Сталева тара повинна бути герметично закритою і мати спец. протикорозійне покриття. Обов’язково розміщувати її вертикально. Термін придатності становить 5 років з дня виготовлення.
Хімічні властивості і вплив на організм
Хімічні властивості етиленгліколю пояснюють серйозні ризики для людського організму. Біологічна роль основана на тому, що багатоатомний спирт має в молекулі додаткові гідроксильні групи з негативним полярним ефектом. Так, на відміну від 1-атомних, цей спирт вступає в реакції з лугами, в результаті чого формуються солі. Етиленгліколь взаємодіє і з лужними металами, і з гідроокисами важких металів. Вплив на організм і поведінка в ньому. Метаболізм цієї сполуки в організмі відбувається так: окислення до альдегіду гідроксиетанової к-ти і далі безпосередньо до самої кислоти, яка потім розпадається на складники метанова к-та + вуглекислота. Крім того, відбувається часткове окислення до щавлевої к-ти, яка здатна нашкодити нирковим тканинам. Виведення етиленгліколю і його метаболітів відбувається разом з сечею.
Де купити етиленгліколь, ціна етиленгліколю
Замовити ethylene glycol (міжнародна назва речовини) можна просто зараз, звернувшись до фахівців ПП «Система Оптимум». Вищий гатунок на вигідних умовах – що може бути краще? Купити етиленгліколь у нас можна через сайт, телефоном або за допомогою e-mail. Звертайтеся! Будемо раді налагодити взаємовигідну співпрацю з вашим підприємством!
СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ
Етиленгліколь
Кваліфікація |
тех |
Виробник |
Польща |
Термін зберігання |
2 роки |
Показники якості
№ |
Показник |
Норматив |
Випробування |
1 |
Масова частка етиленгліколю, % |
≥ 99,8 |
99,99 |
2 |
Масова частка диетилену, % |
≤ 0,05 |
0,01 |
3 |
Масова частка води, % |
≤ 0,1 |
0,017 |
4 |
Колір (Pt-Co) |
≤ 5 |
5 |
5 |
Кислотність, % |
≤ 0,001 |
0,001 |
6 |
Альдегіди (ацетальдегід), мг/кг |
< 5 |
4,8 |
7 |
Залізо (Fe), РРМ |
< 1 |
0,02 |
8 |
Хлориди (Cl), % |
≤ 0,000025 |
0,000025 |
9 |
Провідність (UV), % |
220nm ≥ 75 275nm ≥ 95 350nm ≥ 100 |
Відповідає Відповідає Відповідає |
10 |
Зола, % |
≤ 0,0008 |
0,0008 |
Лабораторний висновок: якість товару відповідає ГОСТ 19710-83.
Міжнародна назва | ethylene glycol, ethane-1,2-diol, hypodicarbonous acid, monoethylene glycol |
Хімічна формула | HO-CH2-CH2-OH |
Назви-синоніми | гліколь, 1,2-діоксиетан, 1,2-етандіол |
Вага
куб 1150 кг
бочка 230 кг
каністра 11,5 кг
налив
-
YbSogiv 05 Dec 2021Спасибо, ваш сайт очень полезный!
Поки немає жодного коментаря.