Господарствам хутрових звірів

Господарствам хутрових звірів

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Окситетрациклін солянокислий (гідрохлорид), фарм (Китай) 25 кг
2 Аскорбінова кислота, фарм (Китай) 25 кг
3 Фуразолідон, фарм (Китай) 25 кг
4 Левоміцетин, фарм (Китай) 25 кг
5 Холін хлористий (хлорид) (Китай) 25 кг
6 L-Лізин гідрохлорид (Китай) 25 кг
7 Фолієва кислота (Китай) 1 кг
8 Ніацин (нікотинова кислота) (Індія) 25 кг
9 Калій йодистий (йодид), фарм (Індія) 1кг
10 Йод кристалічний, фарм (Чилі) 1 кг
11 Йод однохлористий (Україна) 25 кг
12 Хлорне вапно (Болгарія) 20 кг / 1000 кг
13 Оцтова кислота крижана, хч (Китай) 20 кг / 1000 кг (куб)
14 Борна кислота (Туреччина) 25 кг / 1000 кг
15 Вітаміни А, D, Е, В1, В2, В6 в асортименті

Шановні партнери!

Компанія «Система Оптимум» – провідний український постачальник хімічної сировини та лабораторного обладнання – запрошує до співпраці господарства хутрових звірів. До Вашої уваги – великий каталог якісних речовин та матеріалів українського і зарубіжного виробництва (з Індії, Китаю, Чилі, Болгарії, Туреччини), здатний максимально задовольнити різнопланові потреби галузі. У нас можна замовити дрібним або великим оптом, зокрема, солянокислий окситетрациклін, аскорбінову, фолієву кислоти, фуразолідон, левоміцетин, ніацин, хлорне вапно, вітаміни А, D, Е, В1, В2, В6 тощо – усе те, що потрібне для розведення, лікування, годування й створення відповідних умов для отримання цінної продукції зазначеного тваринницького напрямку.

Активно функціонуючи протягом багатьох років у сфері поставок на український ринок хімічної продукції, ми встигли ретельно вивчити попит і зробити максимально широку пропозицію. А ще зуміли налагодити зручні та вигідні умови співпраці, забезпечуючи своїм клієнтам впевненість у високій якості продукції, оперативність поставок, кваліфікований консультативний супровід, вигідні оптові ціни. Доставляємо замовлення по всій Україні на господарства хутрових звірів такими транспортними компаніями: Укрпошта, Міст Експрес, Нова Пошта, САТ, Делівері. Доставку тоннажних партій реалізуємо автотранспортом. По м. Львів доставка безкоштовна, якщо сума замовлення становить від 3000 грн.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація стосовно каталогу чи умов співпраці, можете ознайомитися з нею на нашому сайті, уточнити все необхідне за контактними номерами, через електронну пошту або завітавши до нас у офіс.

Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом – і ми запропонуємо індивідуальний варіант співпраці, який відповідатиме усім Вашим потребам та побажанням!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.