Йодид калію (калій йодистий)

3300.00 грн (ціна за 1 кг)

Йодистий калій – безбарвна кристалічна сіль, широко використовувана як джерело йодид-іонів. Менш гігроскопічна ніж йодид натрію. На світлі або при нагріванні на повітрі жовтіє через окислення киснем повітря йодид-іонів до елементарного йоду.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Йодистий калій

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій йодистий. У нас можна купити калій йодистий гуртом за доступною ціною. Калій йодистий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію йодистого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію йодистого всій території України. Ціна калію йодистого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію йодистого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики йодиду калію

калій йодистий купитиКалій йодистий (йодид калію) – калієва сіль йодоводневої кислоти, що складається з кубічних кристалів без кольору. Є популярним джерелом йодид-іонів. На відміну від йодиду натрію, менше гігроскопічна. Контакт зі світлом і нагрівання призводять до окислення і появи жовтого відтінку. Будучи м’якою відновлювальною речовиною, йодид калію може окислюватися бромом. Взаємодія з йодом призводить до утворення розчину Люголя. У воді розчиняється (128 г/100 мл при 6 °C, 144,5 г при 20 °C і 209 г при 100 °C).

Молярна маса – 166,00277 г/моль, густина – 3,13 г/см3, t плавлення – 686 °C, t кипіння – 1330 °C. Формула – KI. Отримання цієї сполуки відбувається при поєднанні йоду та їдкого калі або в результаті відновлення вугіллям йоднуватокислого калію.

йодид калію формула

Йодистий калій у застосуванні

Ця речовина бере активну участь у різних сферах і процесах: - в йодометрії – при окислювально-відновному титруванні; - у харчопромі входить у невеликій кількості до кухонної солі; - у фотосправі – для створення чутливих до світла фотоматеріалів. З її допомогою в тандемі з крохмалем можна визначити наявність низки окислювачів, зокрема, озону і хлору. Щоб здійснити індикацію, необхідно йодид калій-крохмалевим розчином змочити папір, унаслідок чого крохмаль з йодом дадуть синій аддукт.

Калій йодистий, крім того – популярний медпрепарат, який поповнює запаси йоду в організмі й виконує такі додаткові функції: боротьба з грибками, розсмоктування, розрідження і виведення мокротиння, радіопротектування (захист від радіації), уповільнення біологічного синтезу гормонів щитовидної залози і нормалізація співвідношення трийодтиронін/тироксин. Серед інших його позитивних впливів на щитовидку: зниження васкуляризації і розмірів, ущільнення тканин, перешкоджання патологічному розростанню ендометрію, відновлення природних параметрів у дітей. калій йодистий гуртомЛікарі призначають йодистий калій для:

  • профілактики йододефіцитних захворювань, зокрема, ендемічного зобу. Показаний для застосування в місцевостях з низькою кількістю йоду в середовищі існування, перш за все, дітьми, підлітками, вагітними жінками і матерями, які годують груддю;
  • полегшення виходу мокротиння;
  • запобігання надходженню до організму радіації;
  •  лікування зобу, гіпертиреозу, тиреотоксичного кризу, сифілісу,
  • атеросклерозу;
  • хронічних суглобових захворюваннях;
  • бронхіальній астмі;
  • деяких гінекологічних захворюваннях та багато іншого.

Офтальмологія використовує цей препарат з метою лікування катаракти, деяких видів кон’юнктивіту, при помутнінні рогівки і склоподібного тіла, очних крововиливах. Стоматологія – при запаленнях слинних залоз і сухості ротової порожнини. Не обходиться без нього і ветеринарія. Тваринам також потрібна профілактика нестачі йоду. Тому йодид калію додають до води і кормів для птиці та худоби. Перевозити цю речовину дозволено будь-якими видами ТЗ. Зберігати її потрібно в сухих критих коморах не більше 3 років з дня виготовлення.

 Калій йодистий купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом калій йодистий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на йодид калію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.     

Популярні запитання

✓ Як приймати йодид калію для профілактики?

Для профілактики калію йодид, ціна якого невисока, приймають 1 раз на 5 днів. Приймають у профілактичних цілях проти захворювань щитовидної залози та ендемічного зоба. Перед тим, як пити цей препарат для профілактики, введіть у пошуковику калія йодид відгуки та докладніше ознайомтеся з цією речовиною.

✓ Як приготувати йодид калію?

Стандартний розчин калію йодиду з концентрацією йодид-іону 1000 мг/куб. дм. готують так: 1380 г калію розчиняють у дистильованій воді та перемішують. Отриманий розчин переносять у скляну ємність з пробкою з темного скла, закривають і переносять у недоступне для дітей місце. Термін зберігання 1 рік.

✓ Де купити йодид калію?

Йодид калію купити можна в аптеках або спеціалізованому магазині. Але варто відзначити, що йодид калію купити в аптеці можна, але це буде дорожче, ніж у спеціалізованих магазинах.

✓ Що таке йодид калію?

Йодистий калій, ціна якого є дуже демократичною в Україні, це неорганічна сполука, калієва сіль йодидної кислоти. Має хрестоподібну форму, без кольору. Добре розчиняється у воді.

✓ Йодид калію скільки приймати?

Усе індивідуально. Перед початком прийому препарату обов'язково порадьтеся з лікарем. Він призначить дозування та термін курсу лікування цим препаратом. Обов'язково дотримуйтесь його рекомендацій.

Міжнародна назва kalium iodatum, potassium iodate, iodic acid, potassium salt
Хімічна формула KI
Назви-синоніми йодистий калій, іодид калію

Вага

барабан 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Йодид калію (калій йодистий) за вигідною ціною, також замовити Йодид калію (калій йодистий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.