Фуразолідон

1128.00 грн (ціна за 1 кг)

Фармакологічна дія фуразолідону – антимікробна, антибактеріальна, бактеріостатична .

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Фуразолідон – це продукт із групи нітрофуранів, інгібітор моноаміноксидази, медикамент з добре вираженим протимікробним та протипротозойним ефектом. Застосовується, головним чином, з метою лікування інфекцій шлунково-кишкового тракту, спровокованих різними бактеріями і паразитами, а також захворювань сечостатевої системи й шкірних покривів.

Багато переваг має фуразолідон: ціна доступна, позитивний вплив значний, а спектр організмів, чутливих до діючого компоненту, широкий. Препарат активізує імунітет людини і характеризується повільним формуванням стійкості у патогенів. Це робить можливим результативне виконання повторних курсів лікування. До речі, може бути задіяний і в монотерапії, і в комплексних лікувальних заходах.

Характеристики фуразолідону

фуразолідон купитиФуразолідон – це важливий для медицини і ветеринарії антимікробний, антибактеріальний і бактеріостатичний препарат з основною речовиною 3-(5-нітро-2-фураніл)метилен-аміно-2-оксазолідіноном. Має вигляд жовтої, можливо з зеленим відтінком, порошкоподібної маси. Гіркуватий на смак. Розчинення у водних середовищах і ефірах практично не спостерігається, не надто розчиняється і в етиловому спирті. Випускається у вигляді таблеток, вагінальних свічок та розчинів.

Молярна маса – 225,158 г/моль. Формула – C8H7N3O5.

Фуразолідон купити оптом слід, у зв’язку з його популярністю, порівняно з іншими аналогічними медпрепаратами, основаною на значній ефективності. Він впливає на активність низки ферментних систем бактерій, характеризується оперативним всмоктуванням у шлунково-кишковий тракт і розміщенням по тканинах. Потрапляючи в печінку, трансформується в амінопохідні сполуки. Органи, що відповідають за екскрецію: в основному, нирки, а також дещо меншою мірою кишківник.

Фуразолідон чудово справляється з грампозитивними коками, грамнегативними паличками, лямбліями та трихомонадами. Найвища чутливість до препарату – у збудників дизентерії, черевного тифу і паратифів. На джерела ж гнійної та анаеробної інфекцій впливає незначно. Як і інші нітрофурани, ці ліки приводять до порушень дихальних процесів у мікробних клітинах. Вони пригнічують цикл Кребса й деякі додаткові біохімічні процеси. Як результат – цитоплазматична мембрана або оболонки мікроорганізмів руйнуються. Також чи не відразу після початку прийому спостерігається зменшене виділення токсинів. Відтак загальний стан хворого поліпшується ще до того, як патогенна мікрофлора повністю пригнічується. Найважливішою відмінністю медикаменту, що розглядається, від інших протимікробних засобів є не тільки ненанесення шкоди імунній системі, а й її активація. Завдяки йому збільшується титр комплементу, а лейкоцити максимізовано фагоцитують мікроби. Фуразолідон фуразолідон купити гурткупити часто доводиться при таких хворобах:

 • шигельоз;
 • тиф і паратифи;
 • ентероколіт;
 • гіардіаз;
 • діарея, спровокована інфекцією, і харчові отруєння;
 • трихомоніаз та трихомонадний вагініт;
 • запалення сечовипускального каналу (уретрит);
 • цистит;
 • пієліт.

До того ж, він допомагає при наявності ран і опіків, в які проникла інфекція. Якщо розглядати застосування у ветеринарії, то цей препарат назначають при сальмонельозі, ешерихіозі, кокцидозі птиці, балантидіозі свиней, а також при ентериті й гепатиті у різних домашніх і сільськогосподарських тварин.

Фармакокінетика і дозування фуразолідону

Найкращими показниками, передусім засвоєнням, характеризується пероральний прийом фуразолідону. Печінка – основне місце здійснення швидкого і активного метаболізму з перетворенням у фармакологічно неактивний метаболіт. Виведення, як уже згадувалося вище – переважно в функціональних обов’язках нирок. Дещо менша кількість речовини виходить разом з фекаліями.

Особливості застосування людьми. Правильне вживання – внутрішнє після їжі. Оптимальна разова кількість і тривалість лікування залежать від віку і хвороби, наприклад:

 • при дизентерії, паратифі та харчових токсикоінфекціях знадобиться 5-10-денний курс з 4-ма прийомами ліків на добу по 100-150 мг за раз;
 • гіардіаз у дорослих вимагає 4-разового застосування в день по 100 мг, у дітей – по 10 мг/кг ваги тіла на добу з розподілом загального обсягу аналогічно на чотири прийоми.

Зверніть увагу! За один раз допустимо вживати не більше 200 мг, а загалом протягом 24 годин – не більше 800 мг. Ветеринарна специфіка. Введення, аналогічно, пероральне.

Фуразолідон купити потрібно і вводити спільно з кормами. Добова кількість ділиться на 2-3 однакових дози, які згодовують через 6-8 годин. Тривалість лікування – до 10 днів. Рекомендовані дозування:

 • курчата і каченята до місяця – 2 або 3 грами на тисячу голів, залежно від віку (до 10 днів або до 30 днів, відповідно). Необхідна кількість препарату для дорослої птиці – 4 г;
 • гусенята – 3 і 4 грами на тисячу голів так само до 10 і 30 днів життя. Для гусей норма становить 5 г;
 • поросята і ягнята – по 0,3 г (1-10 днів), 0,4 г (11-30 днів) і 0,5 г (свині та вівці). Розрахунок іде на кожну особину;
 • телята – по 0,6 г (1-10 днів), 0,8 г (11-30 днів) і 1 г (дорослі особини). Розрахунок, як і в попередньому пункті, йде на тварину.

Небезпека і побічні явища

Чи небезпечний фуразолідон? Якщо дотримуватися рекомендацій щодо застосування, то практично ні. В іншому випадку не є винятком негативні прояви. Так, при попаданні в організм збільшених кількостей цих ліків можливий токсичний вплив на печінку, навіть виникнення гепатиту, а також поліневриту і гематотоксичного ефекту. Якщо вживати препарат довше потрібного терміну, на нирках можуть з’явитися новоутворення. Інші негативні прояви: втрата апетиту, блювота, нудота, алергії. Щоб уникнути всього перерахованого вище, необхідно дотримуватися дозувань і курсу лікування. Якщо разово буде вжито збільшений обсяг, допоможуть промивання шлунку, прийом ентеросорбенту або задіяння сольового проносного. Фуразолідон опт має протипоказання. Відмовитися від застосування медикаменту необхідно в таких випадках: підвищена чутливість організму до діючої речовини, хвороби нервової системи та печінки, зокрема термінальна стадія ХНН, а також вагітність, годування груддю і вік до 1 року.

Фуразолідон купити оптом

Якщо вас цікавить фуразолідон від виробника в Україні, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Компанія пропонує фуразолідон, ціна якого – в доступних межах як на великі, так і на дрібні оптові партії. Продукт завжди в наявності на складі і постійно доступний для придбання. Ви можете не переживати, що в потрібний момент не відбудеться поставка партії необхідного обсягу. Ми на постійній основі співпрацюємо з багатьма українськими підприємствами, які переконалися, що на нас можна покластися. Періодичні та своєчасні надходження матеріалу на виробництва здійснюються з дотриманням домовленостей обох сторін. Ще хочемо зазначити високий якісний рівень представленої вет. субстанції. Належна якість підтверджується відповідним сертифікатом. Серед інших переваг співпраці з нашим підприємством: швидке опрацювання кожного замовлення і оперативна доставка в будь-який регіон України.

Крім того, у нас ви можете замовити не тільки фуразолідон, але й інші ветеринарні субстанції, а також великий перелік хімічних матеріалів та реактивів. Знадобилася оцтова кислота крижана або, наприклад, бура? Купити це і багато іншого можна, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону або через e-mail. З питань характеристик товару і умов придбання звертайтеся до фахівців компанії в зручний для вас час.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фуразолідон за вигідною ціною, також замовити Фуразолідон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.