Фолієва кислота (вітамін В9)

7800.00 грн (ціна за 1 кг)

Фолієва кислота (вітамін В9) – це один з найважливіших вітамінів, який стимулює зміцнення імунної та кровоносної системи.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фолієва кислота. У нас можна купити фолієву кислоту оптом за доступною ціною. Кислота фолієва (вітамін В9) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фолієвої кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фолієвої кислоти по всій території України. Ціна кислоти фолієвої також залежить від об’ємів закупівлі.

Характеристики фолієвої кислоти

Фолієва кислота (фолацин, фолат, птероілглютамінова кислота, вітамін B9/Bc/M) – розчинний у воді вітамін (0,0016 г/100 мл), що має неабияке значення для розвитку та функціонування кровоносної й імунної систем. До недавнього часу вважався істинно жіночим, але сучасні дослідження довели, що чоловіки потребують його не менше. До вітамінної групи належать і похідні фолієвої кислоти, які разом з нею складають фолати. Молярна маса – 441,4 г/моль, t плавлення – 250 °C. Формула – C19H19N7O6. фолієва кислота гуртомВперше цю речовину було отримано на початку 40-х років з листя шпинату, а штучно синтезовано вже в 1946 році. Природні джерела: - рослинного походження (гриби, цитрусові, банани та абрикоси, диня і гарбуз, буряк, бобові, листові овочі зеленого кольору, горіхи та фініки, а також злаки, крупи, дріжджі й хліб); - тваринні (м’ясо корови, свині, барана, домашньої птиці, печінка, яйця, риба, молоко й молокопродукти). У людському організмі вітамін В9 виробляється товстою кишкою за допомогою біфідобактерій. Важливо враховувати: при значному знаходженні під сонячним випромінюванням втрачається половина фолацину, а при термообробці харчових продуктів – до 90 %.

Роль, значення і застосування фолієвої кислоти

Птероілглютамінова кислота – активний учасник регуляційних функцій системи кровотворення. Добре діє на роботу шлунково-кишкового тракту і печінки. Бере участь в окисно-відновних процесах. Сприяє правильній роботі імунної системи і оптимальному утворенню лейкоцитів. Серед інших не менш важливих завдань, які виконує вітамін В9 в людському організмі: - зниження ризику виникнення інсультів та інших розладів серцево-судинної системи; - нормалізація кров’яного тиску; - білковий біосинтез; - зменшення рівня холестерину в крові; - активізація мозкової продуктивності; - засвоєння інших В-вітамінів; - коригування пігментації; - уповільнення менопаузи і мінімізація її симптоматики, плюс регулювання статевого розвитку у підлітків. Основні симптоми, які вказують на нестачу в організмі фолату: втрата апетиту і проблеми з травним трактом, анемія і ускладнене дихання, безсоння і втома, апатія та занепокоєння, порушення пам’яті й депресивний стан, повільний ріст і слабоумство, погіршення стану волосся, шкіри, слизових оболонок. Як недобре, коли організму бракує фолієвої кислоти, так і погано, коли спостерігається її надлишок. Тому необхідно дотримуватися золотої середини, тобто розрахованої добової дози вживання: 200 мкг для дорослого, 100-200 мкг для дитини, 40-60 мкг для немовлят. Вагітні жінки та матері, що годують груддю, потребують збільшеного дозування, а саме: 200-300 мкг і 200-400 мкг відповідно. Ця кислота особливо важлива від того моменту, коли плід починає формуватися, і в ранньому дитинстві. Вона регулює розвиток і підтримує здоров’я новоутворених клітин, допомагає уникнути передчасних пологів і, як наслідок, появи на світ недоношених малюків. Крім того, ця субстанція сприяє безболісному подоланню післяпологової депресії.

Купити фолієву кислоту гуртом за вигідними цінами можна у ПП Система Оптимум. Компанія гарантує високу якість вітаміну В9, доступні ціни на нього та короткі терміни поставок. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами телефонів.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фолієва кислота (вітамін В9) за вигідною ціною, також замовити Фолієва кислота (вітамін В9) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.