Йод однохлористий

165.00 грн (ціна за 1 кг)

Йод однохлористий (йодхлорид) – червоно-бура рідина, сильний окисник, що роз'їдає коркові, гумові, шкіряні матеріали та димить на повітрі. Запах – різкий, хлористого водню. Змішування з водою, спиртами і гліцериноподібними розчинниками відбувається в різних співвідношеннях.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити йод однохлористий – продукт, що також іменується йодхлоридом – потреба, актуальна сьогодні, головним чином, для ветеринарного спрямування. Ця рідка речовина червоно-коричневого забарвлення є потужним окислювачем, здатним роз’їдати такі матеріали, як шкіра, гума, корок. При контакті з повітряними масами димить. Запахом володіє різким специфічним. При виконанні різних завдань використовуються водні розчини. Склад ветпрепарату з аналогічною назвою передбачає наявність соляної кислоти і води як додаткового інгредієнта. Його забарвлення – прозоре жовто-помаранчеве, а консистенція – однорідна. Цей матеріал змішується з водними і спиртовими середовищами, а також з подібними до гліцерину розчинними продуктами в будь-яких пропорціях. Формула – ICl.

йод однохлористий формула

Як і інші субстанції, що містять йод, йодхлорид у правильних концентраціях має протимікробний і сануючий ефект, діє як антисептик. З його допомогою можна результативно боротися з різними бактеріями, вірусними і грибковими формами життя, спорами і яйцями глистів.

Купити йод однохлористий оптом

Шукаєте, де цю речовину оптом купити в Україні? Та так, щоб вигідно і без затримок з постачанням? ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг! У нас – доступні ціни. Ми гарантуємо високі якісні параметри кожної партії продукції (є сертифікат якості). Умови придбання – винятково комфортні для замовників. Завдяки власним складським приміщенням, на яких завжди присутні великі обсяги товару, і автомобільному парку компанії, доставка в усі регіони країни здійснюється в мінімальні терміни.

 Застосування однохлористого йоду

Хлорид йоду знаходить застосування в с/г сегменті, мається на увазі, як тваринництво, так і птахівництво. З його допомогою здійснюють, зокрема, такі заходи:

 • вологу дезінфекційну обробку і дезінвазію техніки, приміщень, в яких утримується худоба та птиця (приготування робочих водних розчинів повинне відбуватися безпосередньо перед початком роботи);
 • аерозольне знезараження простору тих самих приміщень, якщо у тварин спостерігаються респіраторні захворювання (обробка виглядає, як сублімація парів йод- і хлоралюмінію, отриманих при поєднанні однохлористого йоду та алюмінію);
 • видалення з холодильних камер цвілевих грибів (задіюється 10 %-й розчин речовини);
 • обробку технічних пристроїв і приміщень, з метою боротьби з хворобами Bombyx mori (також 10 % р-чин);
 • антисептування шкаралупи яєць, якщо встановлене поверхневе зараження птиці геморагічною септицемією (4 %);
 • лікувальний вплив на тварин при дерматомікозі (акуратна обробка хворих ділянок на шкірі і дотичних до них тканин 10 % р-ном в невеликих обсягах);
 • протистояння анаеробній ентеротоксемії й брадзоту овець, туберкульозу с/г тварин (10 %);
 • лікування інфекціозапалень носа, еризипелоїду у свиней, запальних процесів у печінці качок, а також ящура (0,5 л 5 %-го р-чину на кожен квадратний метр);
 • позбавлення від таких недуг, як мікоплазмоз, паратиф, стронгілятоз і кохінхінська діарея (3 %);
 • лікування кокцидозу кроликів, курей і гусей (10 %);
 • сприяння лікуванню від параскарідозу коней і аскаріозу свиней (5 %);
 • змазування коров’ячого вимені перед доїнням (0,5 %).

Йод однохлористий (ветпрепарат для птахівницьких підприємств і свиноферм)

Властивості і характеристики цієї сполуки, які заслуговують першочергової уваги, пояснюють її використання в якості препарату-антисептика. У неї – надширокий спектр антимікробної дії. Проявляє ефективність стосовно Грам (+) і Грам (-) бактерій, зокрема діє на туберкульозні myco-бактерії, віруси і грибки. Для чого застосовують її, точніше – далі.

Порядок застосування ветеринарного препарату йод однохлористий

В якому вигляді, кількостях і яким способом задіювати цей препарат, залежить від проблеми, що виникла, і поставленого завдання. Добре, що вартість сприяє використанню в потрібних обсягах. Давайте розглянемо найпоширеніші захворювання і як з ними боротися, якщо знадобилося купити йод однохлористий. Стригучий лишай. Місця, на яких проявилися ураження, потребують обробки 10 % водним або триетиленгліколевим розчином цього реактиву, який характеризується чудовим проникненням. Не варто використовувати велику кількість ліків – цілком достатньо незначних доз. Втирати необхідно ретельно, але дбайливо, і не тільки в самі рани, але й навколо них. Якщо присутні свіжі ураження, достатньо буде обробити їх один-два рази (другий – через півгодини після першого). Якщо ж ситуація запущена і є тверді шкірки, обробка повинна здійснюватися три-п’ять разів три доби поспіль. Щоб домогтися максимального ефекту (належного проходження під кірки і волосяний покрив), цей ветпрепарат необхідно добре втирати.

Зверніть увагу! Описані вище маніпуляції повинні здійснюватися в приміщеннях з високою провітрюваністю або зовні. Для кожної особини важливо брати окремий тампон. Що стосується щітки, то з неї періодично необхідно забирати забруднення. Також актуальні промивка водою і дезинфікування протягом десяти хв. в 10 % р-чині матеріалу, який розглядається, налитого окремо, спеціально для цього завдання. Якщо говорити про такі недуги, як африканська лихоманка свиней, карбункул злоякісний, Hepatitis viruses каченят, туберкульоз, ІАР, Aphtae epizooticae, Вradzot і Enterotoxaemia infectiosa овець, легеневий мікоплазмоз і сальмонельоз, то замовити препарат теж доцільно. А застосовувати необхідно малокрапельним способом. Примітна дія цього ветпрепарату й при Ascaridosis, кокцидіозі, стронгілятозі, Angvillyuloz, Parascaridosis та інших хворобах. Численні відгуки про цей засіб, про його залучення з профілактичною і лікувальною метою, підтверджують ефективність для свиней, овець, корів і коней, кролів та птиці, а також для інших с/г видів. Також цей ветеринарний препарат може бути застосований для запобігання корозії на ділянках техніки, виконаних з металу. Обробка в такому випадку повинна відбуватися окремо з поверхнями приміщень йодхлоридом, розведеним в ТЕГ 1 до 9.

Зберігання та безпека при роботі з йодом однохлористим

дезінфекція йод однохлористийДля чого застосовують хлорид йоду, знати важливо. Але не менше значимо звертати увагу на умови зберігання та дотримання правил безпеки. З огляду на властивості цього хім. продукту, зберігати його варто в добре закупореній тарі виробника. Слідкуйте, щоб в приміщення не потрапляв УФ і сонячне світло. Оптимальна t всередині – t навколишнього середовища. Увага! Там, де живуть люди і де не обмежений доступ сторонніх, зберігання цього реактиву забороняється. Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення. Чи існують якісь ризики при поводженні з цією речовиною? Так, вона належить до 2-го класу небезпеки за впливом на людський організм. Але негативні аспекти можна мінімізувати, знаючи таке:

 • з концентрованим препаратом потрібно поводитися дуже акуратно, щоб запобігти подразненню слизових, кон’юнктивіту й помутнінню рогової оболонки очей;
 • слід уникати тривалого впливу, позаяк розглянутий склад у цьому випадку може викликати на шкірі опіки і виразки;
 • ГДК парів у повітряному просторі робочої зони – 5 мг/м3.

Проти яких хвороб зазначений препарат не використовувався б, для лікування яких тварин не застосовувався б (для свиней, коней або інших), важливо дотримуватися техніки безпеки. Із захисних аксесуарів необхідно застосовувати прогумовані фартухи, чоботи і рукавиці з гуми, окуляри. Якщо має місце розпорошення ветпрепарату та роботи проводяться всередині приміщення, додатково слід використовувати протигаз. Що робити, якщо ця речовина контактує зі шкірою людини? Змити чималим обсягом мильної води. Якщо ж зі слизовими тварин або людей, то також актуальне негайне змивання водою, але потім ще знадобляться обробка 2 % розчином бікарбонату натрію і огляд лікаря. При роботі з йодом однохлористим, не можна їсти, пити і курити. У випадку аерозольної обробки, персонал не повинен перебувати в приміщенні. А на завершення необхідно тару та обладнання, які були задіяні в процесі, промити водою, обличчя і руки помити водою з милом.

Йод однохлористий з доставкою в інтернет-магазині

Хочете замовити йодхлорид онлайн? Цікавить опт на вигідних умовах? Важливо, щоб доставка була оперативна, а ціни – в доступних межах? На сьогодні це не просто реально, а й легко. Всі аспекти співпраці в найкращому вигляді забезпечує підприємство «Система Оптимум». І доставка, і вартість будь-яких замовлень оптом залишають у клієнтів лише приємні враження.

Де замовити або купити?

Перед тим, як купити йод однохлористий у нашої компанії, ви можете розглянути пропозиції й інших фірм. Ми впевнені: ви повернетеся до нас. Тому не боїмося, що ви промоніторите ринок. Більш привабливі умови співпраці при гарантовано високій якості запропонувати вкрай складно. Ми багато років працювали над цим і сьогодні повністю впевнені в своїх пропозиціях.

Вартість в Україні

Купити в Україні йод хлористий – значить обійти імпортно-експортні витрати. Ну а якщо знайти ще й вартого уваги постачальника, яким і є «Система Оптимум», опт буде максимально вигідний. Хочемо звернути вашу увагу, що кінцева цифра залежить від обсягів закупівлі. Що більша партія, то вигідніший кожен кілограм. Також в індивідуальному порядку можливе надання знижок. Оформляйте замовлення на йодхлорид у нас – його якість підтверджує не тільки відповідний сертифікат, а й відгуки попередніх клієнтів (багато з яких, до речі, продовжують працювати з нами на постійній основі).

Міжнародна назва iodine monochloride, iodine(I) chloride,chloroiodane
Хімічна формула ICl
Назви-синоніми йодхлорид

Вага

фасування 500 кг

каністра 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Йод однохлористий за вигідною ціною, також замовити Йод однохлористий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.