Холін хлористий (холіну хлорид)

81.00 грн (ціна за 1 кг)

Холін хлористий (холіну хлорид, холін-хлорид) – органічна вітаміноподібна сполука, що входить до складу фосфоліпідів, і сіль четвертинного амонію.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності холін хлористий. У нас можна купити холін хлористий оптом за доступною ціною. Холін хлористий має сертифікати якості. Якість, умови придбання та ціна холіну хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку холіну хлористого по всій території України. Ціна холіну хлористого також залежить від обсягів закупівлі. При покупці холіну хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристика холіну хлористого (холіну хлорид)

Холін хлористий (холіну хлорид, холін-хлорид) – органічна вітаміноподібна сполука, що входить до складу фосфоліпідів, і сіль четвертинного амонію. На вигляд це гігроскопічний сипкий порошок з кристалів, білий або світло-брунатний, з легким, властивим амінам запахом. Добре розчиняється у воді та спирті; при нагріванні розкладається. Стерилізація водних розчинів відбувається при 100 °С протягом 30 хвилин.

Молекулярна маса – 139,63, t плавлення – 302 °С. Формула – HOCH2CH2N(CH3)3Cl.

холіну хлорид формула

Отримання цієї речовини в умовах лабораторії відбувається шляхом метилування диметилетаноламіну з хлорометаном, в промислових – з етиленоксиду,соляної кислоти і триметиламіну. Холіну хлорид - це органічна сполука і сіль четвертинного амонію. Це біла тверда речовина, добре розчинна у воді, дещо гігроскопічна.

У лабораторних умовах холіну хлорид може бути отриманий метилюванням диметилетаноламіну з хлористим метилом. У промисловості його отримують з етиленоксиду, соляної кислоти і триметиламіну. Холін хлористий належить до вітамінів групи В (вітамін В4), він міститься у багатьох продуктах тваринного походження. У харчових продуктах ця сполука часто присутня у вигляді фосфатидилхоліну. Холін необхідний для нормального функціонування організму людини. Він пов'язаний з метаболізмом і синтезом гліцину, бетаїну, цистеїну, серину, метіоніну тощо. Холін хлорид виконує чотири основні метаболічні функції:

  • - Регулювати і підтримувати цілісність клітинної мембрани і пористість, а також нормальне дозрівання кісткового хряща;
  • - Виступати ліпотропним агентом, щоб забезпечити транспорт жиру в печінці, тим самим запобігаючи ненормальному накопиченню жиру в ній;
  • - Бути попередником для синтезу ацетилхоліну;
  • - Забезпечити лабільні метильні групи, необхідні для багатьох біологічних функцій.

Застосування холіну хлористого

Холін хлористий, як речовина з вітамінів групи В (вітамін В4), сприяє здоровому функціонуванню людського організму і організмів тварин. З нього утворюється ацетилхолін. Він є компонентом лецитину, бере участь у синтезі фосфоліпідів у печінці, проявляє ацетилхоліноподібну дію, частково стимулює кишкові м’язи. Крім того, регулює і підтримує в нормальному стані клітинну мембрану (цілісність і пористість), нормалізує формування кісткового хряща. Будучи джерелом метильних груп, ця сполука також вносить свою частку підтримки в біохімічні процеси. Недостатня кількість холіну може викликати прогресування жирової інфільтрації та геморагічної дегенерації печінки і нирок, згортання вилочкової залози. Все це призвело до його широкого застосування в харчопромі, медицині й сільському господарстві.

Холіну хлорид входить до складу безлічі тваринних і рослинних продуктів (яйця, печінка, злаки, капуста, шпинат). У їжі часто перебуває у вигляді фосфатидилхоліну. Зареєстрований як добавка до їжі E1001, емульгатор. Добова доза, необхідна для дорослої людини – 0,5-1,5 г. Вітамін В4 як ліки або складову лікувального препарату застосовують при хворобах печінки і щитовидної залози (гепатити, зокрема, захворювання Боткіна, цироз, гіпотиреоз). Він допомагає при атеросклерозі, гіпо-, авітамінозах і хронічному алкоголізмі.

холін хлористий купитиУ сільськогосподарських цілях цю сполуку додають до різних комбікормів для худоби і птиці (для дорослих особин і для молодняка). Особливо цінна вона в їжі для курей і свиней, у яких якісно прискорює ріст. Безпека. З якою б метою не застосовувалася ця субстанція, необхідно дотримуватися встановленого дозування. Якщо не перевищувати дозволену кількість, то ніякі побічні явища спостерігатися не будуть. У разі отруєння підвищеними дозами може почастішати дихання, збільшитися виділення слини, виникнути спазм кишківника, ціаноз і судоми. Допомагає в таких ситуаціях атропін. Примітно, що протипоказань до застосування холін-хлориду немає. Цей вітамін використовують у медицині при лікуванні захворювань печінки (хвороба Боткіна, цироз, гепатит) і при атеросклерозі. Холіну хлорид широко застосовується як добавка до кормів у тваринництві, особливо як добавка в корми для курей, оскільки він значно прискорює ріст птиці. Холін хлористий є важливою живильною речовиною для оптимального росту тварин. У харчовій промисловості дана субстанція зареєстрована в якості харчової добавки E1001. Здебільшого використовується як емульгатор.

Зберігати цей вітамін необхідно при кімнатній температурі. Приміщення повинне бути сухим і з обмеженим доступом світла. Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дня виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом холіну хлорид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на холіну хлорид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Холін хлористий (холіну хлорид) за вигідною ціною, також замовити Холін хлористий (холіну хлорид) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.