Хлорне вапно (хлорка)

43.20 грн (ціна за 1 кг)

Хлорне вапно (хлорка) ГОСТ 1692-85 – це суміш гіпохлориту, хлориду і гідроксиду кальцію. Належить до так званих змішаних солей. Залежно від способу отримання хлорне вапно випускають двох марок: А і Б.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Вапно хлорне

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорне вапно. У нас можна купити хлорку оптом за доступною ціною. Хлорне вапно має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлорного вапна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлорки по всій території України. Ціна хлорки також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хлорного вапна оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. 

Хлорне вапно (хлорка) – білий гігроскопічний порошок із характерним запахом хлору. До складу цієї речовини входять хлорид кальцію, гіпохлорит кальцію і гідроксид кальцію. У відкритому вигляді порошок хлорного вапна поглинає вологу з повітря, утворюючи грудки. Зберігають цю речовину в щільно закритій тарі, подалі від харчових продуктів, медикаментів та металевих виробів.

Хлорне вапно - відбілювальний порошок, білого або майже білого кольору, який, зазвичай, є сумішшю гіпохлориту кальцію Ca(OCl)2, хлориду кальцію CaCl2 і гідроксиду кальцію Ca(OH)2. Розмовною мовою: білильне вапно або хлорка. Хлорне вапно може бути отримане шляхом взаємодії гідроксиду кальцію (гашеного вапна, Ca(OH)2) з газоподібним хлором, Cl2, при температурі 40 °С. Воно використовується в якості сильного відбілювального агенту і дезинфікуючого засобу. Хлорне вапно марка А отримують хлоруванням пушонки в киплячому шарі, марки Б - хлоруванням пушонки в апаратах Бакмана.

Фізичні властивості хлорного вапна

 Це біла або жовтувата аморфна порошкоподібна речовина. Вона має досить сильний запах хлору. Хлорка розчинна у воді, але прозорий розчин ніколи не утворюється через наявність домішок. При повній відсутності вологи дуже гігроскопічна. Густина 2,35 г/см3, температура плавлення 100 °С. Має корозійні властивості.

Хімічні властивості хлорного вапна

При тривалому зберіганні воно піддається автоокисленню в хлорат кальцію і хлорид кальцію. У присутності хлориду кобальту хлорне вапно втрачає кисень. Воно позбувається хлору під дією надлишку розбавлених кислот. Кількість хлору, отриманого зі зразка хлорного вапна шляхом обробки надлишком розбавлених кислот або діоксидом вуглецю, називається активним хлором. Якісне хлорне вапно містить 35-38 % активного хлору.

Застосування хлорного вапна

Хлорку широко використовують в якості дезинфікуючого і бактерицидного засобу, найчастіше при очищенні і знезараженні питної води. Застосовується хлорне вапно також для отримання хлороформу, для виготовлення вовни, що не збігається. Як окислювальний агент і відбілювач ця речовина використовується в текстильній та інших галузях промисловості. Служить відбілювальним засобом для бавовни, льону і деревної целюлози. Хлорне вапно має дезінфікуючі, антимікробні, дезодоруючі властивості. З цією метою хлорку використовують у побутових приміщеннях і на промислових підприємствах. Хлорне вапно застосовують у сухому вигляді, в слабо концентрованих водних розчинах, у формі освітленого розчину. Для приготування освітленого розчину хлорку розводять водою до потрібної концентрації, витримують розчин протягом доби, а потім зливають верхній прозорий шар рідини. Хлорним вапном очищають і дезінфікують питну воду, знезаражують стічні води в системах комунального водопостачання. Розчин хлорки є одним із найефективніших хімічних засобів для проведення дезінфекції на підприємствах громадського харчування.

хлорне вапно для дезінфекціїХлорне вапно має високу бактерицидну активність і здатне знищити вегетативні та спорові форми мікроорганізмів. Хлорновапняним розчином обробляють помийні та сміттєві ями. Розчином хлорки дезінфікують тваринницькі приміщення, склади, де зберігається сировина тваринного походження. Цим дезінфектантом обробляють вагони після перевезення великої рогатої худоби, а також сечу і гноївку. Розчином хлорного вапна обробляють яйця перед закладкою в інкубатори. За допомогою даної субстанції дезінфікують приміщення при цілому ряді небезпечних захворювань: ящурі, бруцельозі, чумі свиней і птахів, інфекційних захворюваннях птахів, хворобах кроликів, туберкульозі, сибірці, дизентерії, черевному тифі. У медицині застосовують освітлений розчин хлорного вапна для лікування виразок, інфікованих ран; при укусах зміями та отруйними комахами. Велика кількість хлорки йде на відбілювання тканин і целюлози, з якої виготовляють папір.

У хімічній промисловості хлорне вапно є сировиною для виробництва різних органічних і неорганічних сполук. Наприклад, для окислення отруйних ціанідів, сірководню, сульфіду, гідросульфіду. Хлорка широко застосувується в побутовій хімії і входить до складу (як активний інгредієнт) багатьох засобів, призначених для відбілювання, очищення та дезінфекції різних поверхонь і матеріалів. Зазвичай, в побуті застосовуються розчини з концентрацією в діапазоні від 3 % до 6 % хлорного вапна. Використовується хлорка і в металургії – для отримання кремнію і таких тугоплавких кольорових металів, як тантал, титан, ніобій тощо. Весь спектр використання хлорного вапна можна розбити на три умовні групи:

 • використання для побутових цілей;
 • використання для промислових цілей;
 • використання в медицині.

Побутове використання хлорного вапна (хлорки) включає в себе

 • використання в якості засобу для дезінфекції та антибактеріальної обробки;
 • використання для відбілювання тканин;
 • хімічне розчинення санітарно-технічних відходів.

Промислове використання хлорного вапна (хлорки) включає в себе

 • промислове відбілювання тканини, деревної маси і деяких інших продуктів;
 • промислова дезінфекція та санітарно-гігієнічна обробка;
 • очистка та дезінфекція питної води для систем комунального водопостачання;
 • очищення і знезараження промислових стоків;
 • хімічне виробництво.

Хлорне вапно упаковують: в поліетиленові мішки, в сталеві барабани місткістю не більше 100 дм3, пофарбовані всередині і зовні хімічно стійкою фарбою, або в незабарвлені барабани з вуглецевої сталі. Пропонуємо хлорне вапно (хлорку) виробництва Болгарія першого та третього гатунку (мішки по 20 кг).

Компанія Система Оптимум– це високоякісні ветеринарні препарати, хімічні реактиви та обладнання для лабораторій від відомих торгівельних марок. Якщо Вам потрібно купити оптом хлорку, зверніться до компанії Система Оптимум.

Питання щодо ціни на хлорне вапно, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Популярні запитання

Яку хлорку вибрати?

Концентрація діючої речовини повинна відповідати вашим цілям.

Які бувають форми хлорного вапна?

Хлорне вапно може бути у формі порошку та рідини.

Де в Україні купити хлорку оптом за вигідною ціною?

Придбати хлорку оптом за демократичною вартістю можна в Інтернет-магазині Система Оптимум.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Хлорне вапно

Кваліфікація

1 сорт, 3 сорт

Виробник

Болгарія

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник

Одиниця вимірювання

Результати

1

Зовнішній вигляд

Від білого до світло-сірого 

Відповідає

2

Масова частка активного хлору

%

28,0 (1 сорт)

21,2 (3 сорт)

3

Вологість

%

2,5

4

Густина, при t=20˚С

г/см3

0,7

5

Миш’як (As)

мг/кг

----

6

Кадмій (Cd)

мг/кг

< 5,0

7

Хром (Cr)

мг/кг

< 3,0

8

Ртуть (Hg)

мг/кг

----

9

Нікель (Ni)

мг/кг

< 6,48

10

Олово (Sn)

мг/кг

< 3,0

11

Сурма (Sb)

мг/кг

< 3,0

12

Селен (Se)

мг/кг

< 3,0

Лабораторний висновок: продукт відповідає якісним показникам BDS EN 900-2002.

Продукт запакований в ПЕ/ПП мішки по 20 кг.

Вага

фасування 1000 кг

мішок 20 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорне вапно (хлорка) за вигідною ціною, також замовити Хлорне вапно (хлорка) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.