Хлорид кобальту (кобальт хлористий) 6-водний

1950.00 грн (ціна за 1 кг)

Кобальт хлористий, хлорид кобальту(ІІ)- це неорганічна сполука, що складається з кобальту і хлору, хімічна формула CoCl2. Він, як правило, знаходиться у формі гексагідрату CoCl2•6H2O, що є найбільш широко використовуваною сполукою кобальту в лабораторії. Гексагідрат має фіолетовий колір, у той час як безводний хлорид кобальту є кольору небесної блакиті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кобальт хлористий 6-водний. У нас можна купити кобальт хлористий за доступною ціною. Кобальт хлористий 6-водний сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кобальту хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по кобальту хлористого всій території України. Ціна кобальту хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хлориду кобальту 6-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості кобальту хлористого

  • безводний кобальт хлористий і його гексагідрат легко розчиняються у воді і в етанолі;
  • водні розчини безводної та гідратованої форми кобальту хлористого містять іони [Co (H2O)6]2+, а також хлорид-іони. Ці концентровані розчини червоні при кімнатній температурі і синіють при нагріванні;
  • хлорид кобальту гігроскопічний;
  • на повітрі вбирає вологу і розпливається;
  • горить синьо-зеленим полум`ям.

Кристалогідрат хлориду кобальту отримують з кобальту (II) гідроксиду або кобальту (II) карбонату і хлоридної кислоти. У лабораторії хлорид кобальту (II) служить попередником для отримання інших сполук цього металу. Через легкість реакцій гідратації/дегідратації і зміну кольору, яку індукує хлорид кобальту, його використовують як індикатор вологи в осушувачах. Іноді він застосовується в органічному синтезі і в гальваніці для покриття металевих виробів кобальтом. Кобальт хлористий часом використовується як "невидиме чорнило", тому що водний розчин його гексагідрату ледь помітний на папері, а при нагріванні (наприклад, зі свічкою), чорнило проявляється яскраво-синім забарвленням. Даний реактив може бути використаний як добавка до електроліту, що є в свинцево-кислотних батареях (зазвичай, зі сірчаною кислотою) з метою підвищення продуктивності і продовження терміну служби акумулятора.

Хлорид кобальту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кобальт хлористий 6-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид кобальту 6-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва cobalt(II) chloride, cobaltous chloride, cobalt dichloride
Хімічна формула CoCl2
Назви-синоніми кобальт хлористий, хлорид кобальту

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид кобальту (кобальт хлористий) 6-водний за вигідною ціною, також замовити Хлорид кобальту (кобальт хлористий) 6-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.