Неорганічні речовини

Pages:1234567...17»

Категорії товарів

Неорганічні речовини – це прості або складні хімічні речовини, які беруть участь у різноманітних реакціях у лабораторних і промислових умовах. До неорганічних реактивів належать солі, гідроксиди, оксиди, кислоти, а також метали.

Фізичні властивості неорганічних речовин

Неорганічні речовини можуть бути твердими або рідкими. Неорганічні речовини відрізняються кольором, густиною, температурою кипіння чи займання, а також розчинністю у воді. Крім того, декотрі з них можуть мати характерний запах. Певні неорганічні речовини при взаємодії з водою утворюють робочі лужні розчини.

Застосування неорганічних речовин

Кожна неорганічна речовина має свої неповторні властивості, завдяки яким відбуваються цікаві хімічні реакції. Наприклад, натрій кремнієвокислий залежно від складу робочого розчину, швидко змінює свій стан. Такий неорганічний реактив у поєднанні з іонами водню у кислому середовищі при нагріванні утворює силікагель, який є склоподібною речовиною.

У аналітичній хімії неорганічні речовини беруть участь у ряді важливих реакцій для проведення якісного і кількісного аналізу. Більшість неорганічних речовин застосовується у різних виробничих процесах. Наприклад, алюміній у вигляді гранул використовується у виробництві ракетного пального, а також піротехнічних продуктів.

Працюючи з неорганічними речовинами, слід використовувати такі засоби захисту, як гумові рукавички та маскa. Варто уникати прямого попадання реактивів на шкіру рук та обличчя. Зберігати неорганічні речовини рекомендовано у закритих та сухих приміщеннях складського типу.

Великий вибір неорганічних речовин для реалізації лабораторно-дослідних або промислових завдань Ви зможете знайти у компанії Система Оптимум. Ми пропонуємо сертифіковані неорганічні речовини від кращих виробників за найдоступнішою ціною.