Підприємствам Теплокомуненерго

Підприємствам Теплокомуненерго

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Сірчана кислота 24 кг / 1200 кг
2 Катіоніт КУ-2-8 20 кг / 1000 кг
3 Катіоніт КУ-2-8 регенерований 20 кг / 1000 кг
4 Сульфовугілля 30 кг
5 Скло рідке натрієве 27,6 кг / 50 кг
6 Сода кальцинована 50 кг / 1000 кг
7 Тринатрійфосфат 25 кг / 1000 кг
8 Хлорне вапно 20 кг / 1000 кг
9 Натрій гідроксид (сода каустична) 25 кг / 1000 кг
10 ОЕДФ (оксиетилідендифосфонова кислота) 100 % 25 кг
11 Залізо (ІІ) сірчанокисле (залізний купорос) 50 кг / 1000 кг
12 Алюміній сірчанокислий (коагулянт) 50 кг / 1000 кг
13 Антрацитова крихта (фракція 0,8-1,8 мм) 1000 кг

Шановні партнери!

ПП «Система Оптимум» – постачальник якісної хімічної сировини для різних сфер діяльності – запрошує до співпраці представників сегменту теплокомуненерго. Пропонуємо налагодження поставок матеріалів, необхідних для функціонування теплокомунальної енергетики країни, хімічної продукції для належного забезпечення теплом населення й об’єктів інфраструктури, для створення умов, які відповідають технологічним нормам. У продажу є засоби проти забруднень різного походження, для ефективної водопідготовки, миття й знезараження, фільтрувальні матеріали для освітлення та очищення води, різномасштабних систем опалення, усунення засмічень, промивки топлоносіїв тощо. Соляна, оцтова, щавлева кислоти, катіоніт, кальцинована сода, хлорне вапно, антрацитова крихта – ці та інші речовини (детальніше з повним асортиментом можна ознайомитися на нашому сайті) доступні для придбання дрібно- і крупнооптовими партіями на постійній основі.

Замовлення на робочі хімічні матеріали для ТКЕ приймаємо від клієнтів з усієї України. Доставку здійснюємо такими перевізниками: САТ, Міст Експрес, Укрпошта, Нова Пошта, Делівері. По Львову товари загальним чеком 3000 грн і більше доставляємо безкоштовно.

Якість та відповідність поставленим завданням хімії для теплокомуненерго мають неабияке значення у загальному функціонуванні сегменту. Від цього напряму залежать справність системи, експлуатаційний період, продуктивність та інші робочі аспекти. Аби все реалізувати як слід, беріть у помічники хімічні матеріали від компанії «Система Оптимум».

Якщо є запитання, зверніться до наших менеджерів. Підтримуємо зв’язок в телефонному режимі та через електронну пошту – обирайте, як Вам зручніше. При бажанні можете завітати до нас в офіс для обговорення та погодження усіх деталей співпраці.

Звертайтеся! Із задоволенням попрацюємо для Вас!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.