Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ)

130.80 грн (ціна за 1 кг)

ОЕДФ (оксиетилідендифосфонова кислота, ОЕДФ кислота, ОЕДФК, 1-гідроксиетан-1,1-дифосфонова кислота) – сильна п’ятиосновна кислота у вигляді білого кристалічного порошку з сірим або бежевим відтінком (кристали безбарвні).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кислота оксиетилідендифосфонова (ОЕДФ)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксиетилідендифосфонова кислота. У нас можна купити оксиетилідендифосфонову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота оксиетилідендифосфонова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна оксиетилідендифосфонової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку оксиетилідендифосфонової кислоти по всій території України. Ціна кислоти оксиетилідендифосфонової також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти оксиетилідендифосфонової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Оксиетилідендифосфонова кислота

  • горюча;
  • добре розчиняється у воді, лугах і кислотах, а також у метанолі та етанолі;
  • в ацетоні, вуглеводнях і алкілгалогенідах не розчиняється;
  • формула – C2H8O7P2.

ОЕДФ кислота формула

Отримання цієї кислоти цієї можливе шляхом окислення фосфору під дією тиску та за умови присутності ацетатної кислоти, взаємодією оцтової кислоти з оксидами фосфору та ортофосфорною кислотою і за допомогою низки інших способів. 

Оксиетилідендифосфонова кислота і сфери її застосування

Цю речовину активно використовують у різних галузях промисловості. Ось деякі з них:

ОЕДФ купити гурт

  • нафтовидобування і теплоенергетика, зокрема, обслуговування систем гарячого водопостачання з відкритим водозабором, систем охолодження, замкнутих теплопостачальних систем (виступає інгібітором відкладень солей);
  • хімічне і текстильне виробництво (застосовується для комплексоутворення);
  • целюлозно-паперова промисловість (відбілює целюлозу);
  • аграрний комплекс (сприяє боротьбі із захворюваннями та пошкодженнями рослин, регулює ріст зернових і зернобобових);
  • парфумерна і косметична сфери (є стабілізатором різних засобів);
  • - побутова хімія (входить до складу відбілювальних сумішей, засобів для видалення накипу і плям).

Залежно від сфери застосування ОЕДФ, а також від переслідуваної мети, розраховуються дозування, концентрація, спосіб використання та інші технологічні моменти.

Правила упакування, транспортування і зберігання ОЕДФ

ОЕДФ необхідно перевозити в критих ТЗ. Це може бути як залізничний вагон, так і автомобіль, і водний транспорт. Кожен з цих способів транспортування має свої нюанси. Так, у залізничні вагони цей реактив необхідно поміщати дрібними партіями або здійснювати повагонну відправку. Автоперевезення передбачає водонепроникне покриття сполуки, а водне ще й упакування в універсальні контейнери. Зберігати оксиетилідендифосфонову кислоту потрібно упакованою, в критих коморах, з великим показником сухості. Термін зберігання згідно гарантії – 1 рік.

Що стосується упакування, для цієї мети варто використовувати поліпропіленові, поліетиленові, багатошарові паперові мішки, картонні барабани.

Оксиетилідендифосфонова кислота і безпека

Ця кислота пожежо- та вибухобезпечна. Кумулятивність низька. Спостерігаються ембріотропний і тератогенний впливи. Належить до 3-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм. Попадання на шкірні покриви і в очі може викликати подразнення. Загальне отруєння проявляється у вигляді зниження рухової активності та слабкого реагування на зовнішні подразники.

Щоб уникнути можливих неприємностей, суворо дотримуйтеся встановлених правил експлуатації. Проводьте всі роботи з цією речовиною в спецодязі й спецвзутті, надягайте гумові рукавички, захисні окуляри, респіратор. Після завершення прийміть душ і почистіть зуби.

ОЕДФ купити

Якщо Вам потрібно купити оптом оксиетилідендифосфонову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксиетилідендифосфонову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва 1-hydroxy еthylidene-1,1-diphosphonic acid; HEDP; Etidronic acid
Хімічна формула C2H8O7P2
Назви-синоніми оксиетилідендифосфонова кислота, ОЕДФ кислота, ОЕДФК, 1-гідроксиетан-1,1-дифосфонова кислота, етидронат, етидронова кислота

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ) за вигідною ціною, також замовити Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.