Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ)

93.00 грн (ціна за 1 кг)

ОЕДФ (оксиетилідендифосфонова кислота, ОЕДФ кислота, ОЕДФК, 1-гідроксиетан-1,1-дифосфонова кислота) – сильна п’ятиосновна кислота у вигляді білого кристалічного порошку з сірим або бежевим відтінком (кристали безбарвні).

SKU: .

Кислота оксиетилідендифосфонова (ОЕДФ)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксиетилідендифосфонова кислота. У нас можна купити оксиетилідендифосфонову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота оксиетилідендифосфонова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна оксиетилідендифосфонової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку оксиетилідендифосфонової кислоти по всій території України. Ціна кислоти оксиетилідендифосфонової також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти оксиетилідендифосфонової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

ОЕДФ купити гуртОксиетилідендифосфонова кислота

  • горюча;
  • добре розчиняється у воді, лугах і кислотах, а також у метанолі та етанолі;
  • в ацетоні, вуглеводнях і алкілгалогенідах не розчиняється;
  • формула – C2H8O7P2.

Отримання цієї кислоти цієї можливе шляхом окислення фосфору під дією тиску та за умови присутності ацетатної кислоти, взаємодією оцтової кислоти з оксидами фосфору та ортофосфорною кислотою і за допомогою низки інших способів. 

Оксиетилідендифосфонова кислота і сфери її застосування

Цю речовину активно використовують у різних галузях промисловості. Ось деякі з них:

  • нафтовидобування і теплоенергетика, зокрема, обслуговування систем гарячого водопостачання з відкритим водозабором, систем охолодження, замкнутих теплопостачальних систем (виступає інгібітором відкладень солей);
  • хімічне і текстильне виробництво (застосовується для комплексоутворення);
  • целюлозно-паперова промисловість (відбілює целюлозу);
  • аграрний комплекс (сприяє боротьбі із захворюваннями та пошкодженнями рослин, регулює ріст зернових і зернобобових);
  • парфумерна і косметична сфери (є стабілізатором різних засобів);
  • - побутова хімія (входить до складу відбілювальних сумішей, засобів для видалення накипу і плям).

Залежно від сфери застосування ОЕДФ, а також від переслідуваної мети, розраховуються дозування, концентрація, спосіб використання та інші технологічні моменти.

Правила упакування, транспортування і зберігання ОЕДФ

ОЕДФ необхідно перевозити в критих ТЗ. Це може бути як залізничний вагон, так і автомобіль, і водний транспорт. Кожен з цих способів транспортування має свої нюанси. Так, у залізничні вагони цей реактив необхідно поміщати дрібними партіями або здійснювати повагонну відправку. Автоперевезення передбачає водонепроникне покриття сполуки, а водне ще й упакування в універсальні контейнери. Зберігати оксиетилідендифосфонову кислоту потрібно упакованою, в критих коморах, з великим показником сухості. Термін зберігання згідно гарантії – 1 рік.

Що стосується упакування, для цієї мети варто використовувати поліпропіленові, поліетиленові, багатошарові паперові мішки, картонні барабани.

Оксиетилідендифосфонова кислота і безпека

Ця кислота пожежо- та вибухобезпечна. Кумулятивність низька. Спостерігаються ембріотропний і тератогенний впливи. Належить до 3-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм. Попадання на шкірні покриви і в очі може викликати подразнення. Загальне отруєння проявляється у вигляді зниження рухової активності та слабкого реагування на зовнішні подразники.

Щоб уникнути можливих неприємностей, суворо дотримуйтеся встановлених правил експлуатації. Проводьте всі роботи з цією речовиною в спецодязі й спецвзутті, надягайте гумові рукавички, захисні окуляри, респіратор. Після завершення прийміть душ і почистіть зуби.

ОЕДФ купити

Якщо Вам потрібно купити оптом оксиетилідендифосфонову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксиетилідендифосфонову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ) за вигідною ціною, також замовити Оксиетилідендифосфонова кислота (ОЕДФ) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.