Сульфат заліза (залізний купорос, залізо сірчанокисле) 7-водний

28.80 грн (ціна за 1 кг)

Залізо сірчанокисле: визначення, застосування і важливі аспекти при роботі з ним.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності залізо сірчанокисле 7-водне. У нас можна купити залізний купорос оптом за доступною ціною. Залізо сірчанокисле 7-водне має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфата заліза 7-водного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку заліза сірчанокислого 7-водного по всій території України. Ціна заліза сірчанокислого 7-водного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі заліза сірчанокислого 7-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості заліза сірчанокислого 7-водного

Під визначення потрапляють два стани цієї хімічної речовини, а саме: 1. Сульфат заліза (II), або залізний купорос. Сіль сірчаної кислоти у вигляді розчинних у воді зеленувато-блакитних кристалів без запаху. Формула – FeSO4. 2. Сульфат заліза (III). Сіль у вигляді світло-жовтого порошку. Розчинна у воді, але не в етанолі. Формула – Fe2(SО4)3. Промислове отримання цього реактиву відбувається з розчинів хімічного травлення сталевих виробів.

Застосування сірчанокислого заліза

Сульфат заліза сьогодні широко застосовується в різних сферах промисловості для різних цілей, що обумовлено його хімічними властивостями, а саме:

  • у хімічній промисловості, а також кольоровій металургії та енергетиці – в якості компонента електроліту в гальванотехніці і фунгіцидної речовини, а також для отримання пігментів і відновлення;
  • у деревообробній промисловості – як консервант деревини;
  • у гірничорудній промисловості – для вилучення з руди цінних складових і збагачення вугілля, що містить багато сірки;
  • у сільському господарстві за допомогою залізного купоросу виконують хімічну меліорацію ґрунтів, живлять рослини і сприяють утворенню хлорофілу, ведуть боротьбу з садовими шкідниками та слимаками, знищують мохи, лишайники, грибки;
  • у будівництві – для виготовлення плит, теплоізоляційного ферону (ферогіпсу) та інших будматеріалів;
  • у текстильній промисловості – для виготовлення мінеральних фарб, чорнила і як засіб протравлення.

За допомогою залізного купоросу очищують промислові й стічні води, фарбують шкіру, з його участю виробляють залізо-нікелеві акумулятори... Одним словом, сірчанокисле залізо – важлива і незамінна частина багатьох промислових процесів, чим і пояснюється його значне поширення.

Транспортування і зберігання

Як правило, сірчанокисле залізо поставляється упакованим у мішки. Тому для транспортування підходять усі види критого транспорту. Якщо ще упакувати в спеціальні контейнери (біг-беги), можна перевозити у відкритих вагонах. Зберігати цей реактив необхідно в мішках у критих приміщеннях, пам'ятаючи про термін зберігання, який залежить і визначається виробником.

Техніка безпеки. Залізний купорос помірно небезпечний, належить до 3-го класу токсичності, вибухо- і пожежобезпечний. Шкодить при попаданні всередину (провокує загальнотоксичну дію, збої в роботі шлунково-кишкового тракту), на шкіру і очі, викликаючи подразнення. Якщо працювати із залізним купоросом у спецодязі (костюм, рукавички, взуття), ймовірність отруєння мінімізується. Після завершення робіт необхідно відкриті ділянки тіла (а саме: руки і обличчя) помити водою з милом.

Залізо сірчанокисле (сульфат феруму (II), залізна сіль сірчаної кислоти, FeSO4) – безводна сіль не має кольору та запаху, дуже гігроскопічна.

сульфат заліза формула

Кристалогідрат FeSO4·7Н2О має назву залізний купорос – це кристали блакитного або зеленуватого кольору. Залізо сірчанокисле добре розчинне в воді. В природі зустрічається у вигляді мінералу мелантериту.

Сульфат заліза у медицині використовується як лікарський засіб для лікування і профілактики залізодефіцитної анемії. Крім того, його використовують при латентній нестачі заліза в організмі (без анемій), яка пов'язана з надмірними втратами заліза (кровотечі) або підвищеною потребою в ньому (період активного росту, неповноцінне харчування, тощо). Залізний купорос застосовують як коагулянт для очищення води і стоків, як дехроматизатор у цементній промисловості для зниження вмісту водорозчинного хрому (VI), для виробництва залізоокисних пігментів. Застосовують залізо сірчанокисле у виробництві чорнила, для фарбування вовни в чорний колір, як консервант деревини, в хімічній промисловості, кольоровій металургії, енергетиці, як компонент електроліту в гальванотехніці, як відновник.

У сільському господарстві залізний купорос використовується як ефективний фунгіцид для профілактики захворювань, що виникають внаслідок накопичення хвороботворних мікроорганізмів. Його використовують для хімічної меліорації грунтів, для боротьби зі шкідниками садів та слимаками, для знищення мохів та лишайників, грибкових спор. При нестачі заліза рослини хворіють на ряд небезпечних захворювань, зокрема хлороз. Нестачу заліза найпростіше поповнити шляхом обприскування рослин розчином залізного купоросу. У рослини з такою недугою відмирають краї листя, припиняється ріст, а іноді листя передчасно опадає, урожай зменшується, плоди дрібніють, трапляється, що всихають верхівка і все дерево.

Крім цього, залізо відіграє велику роль у диханні рослин та входить до складу багатьох окислювальних ферментів. Сульфат заліза є сировиною для отримання феррону та феррі-гіпсу (суміш гіпсу та гідратів оксидів заліза з наповнювачем), цей матеріал придатний для теплової ізоляції хімічної апаратури.

Залізо сірчанокисле 7-водне купити (залізний купорос)

Якщо Вам потрібно купити оптом залізо сірчанокисле 7-водне, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на залізо сірчанокисле 7-водне, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Залізо (ІІ) сірчанокисле (залізний купорос, сульфат заліза (ІІ))

FeSO4∙7H2O

Кваліфікація

тех

Виробник

Україна

Термін зберігання

2 роки

Показники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Масова частка основної речовини, %

99-101

100,4

2

Масова частка нерозчинного у воді залишку, %

< 0,005

0,005

3

Хлориди (Cl), %

< 0,0005

0,0005

4

Залізо (Fe2O3), %

< 0,03

0,03

5

Фосфати (PO4), %

< 0,001 

0,001

6

Миш'як (As), %

< 0,00002

0,00002

7

Мідь (Cu), %

< 0,001

0,0008

8

Цинк (Zn), %

< 0,005 

0,004

9

Калій і натрій (K+Na), %

< 0,005

0,005

10

Кальцій і магній (Ca+Mg), %

< 0,02

0,015

11

Марганець (Mn), %

< 0,03

0,03

12

Кремній (Si), %

< 0,005

0,005

13

Нікель (Ni), %

< 0,007

0,01

14

pH (5% розчину)

3,3

3,4Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Міжнародна назва iron(II) sulfate, iron(II) sulphate, ferrous sulfate, green vitriol, iron vitriol, ferrous vitriol, copperas, melanterite, szomolnokite
Хімічна формула  FeSO4·7Н2О
Назви-синоніми сульфат заліза, сірчанокисле залізо, сульфат феруму (II), залізна сіль сірчаної кислоти, залізний купорос, зелений купорос

Вага

біг-бег 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат заліза (залізний купорос, залізо сірчанокисле) 7-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат заліза (залізний купорос, залізо сірчанокисле) 7-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.