Сульфат алюмінію (алюміній сірчанокислий)

29100 грн
29.10 грн
(ціна за 1 кг)

Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію) – неорганічна речовина, що є сіллю білого кольору з сірим, рожевим або блакитним відтінком, за звичайних умов існує у вигляді безбарвних кристалів кристалогідрату Al2(SO4)3·18H2O. При нагріванні спочатку втрачає воду, а в подальшому розкладається на Al2О3 та SO3. Добре розчинний у воді, гірше у спиртах, гігроскопічний. Густина алюмінію сірчанокислого: 2,67 г/см³.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сірчанокислий алюміній

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності алюміній сірчанокислий. У нас можна купити сульфат алюмінію оптом за доступною ціною. Сірчанокислий алюміній має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна алюмінію сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку алюмінію сірчанокислого по всій території України. Ціна алюмінію сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі сульфату алюмінію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості алюмінію сірчанокислого

Алюміній сірчанокислий зі сульфатами лужних металів сульфат алюмінію дає галун (квасці). Галун - це кристалогідрати подвійних сульфатів складу M2SO4∙MІІІ2 (SO4)3∙24 H2O, що містять однозарядний катіон (M) – Na+, K+, NH+ та тризарядний катіон (MІІІ) – Al3+, та ін. Отримують алюміній сірчанокислий з глини, багатої на каолініт, при її обробці сірчаною кислотою.

сульфат алюмінію формула

Застосування алюмінію сірчанокислого

Сульфат алюмінію використовується як коагулянт для очищення води господарсько-питного і промислового значення, іноді у воду додають сполуки алюмінію для коагуляції дрібної суспензії, скорочуючи таким чином тривалість реакції і період осадження. Проте необхідно враховувати, що застосування сірчанокислого алюмінію дещо збільшує сульфатну твердість.

При фарбуванні тканин алюміній сірчанокислий виступає в ролі протрави. Отриманий внаслідок гідролізу у водному розчині гідроксид алюмінію надзвичайно дисперсний, поглинається і міцно утримується волокнами вовни. Вовняні волокна, оброблені (протравлені) сульфатом алюмінію, можуть поглинати барвники і фарбуватися такими речовинами, які інакше не утримувалися б на волокні. Також алюміній сірчанокислий застосовується в процесі проклеювання паперу і дублення шкіри, для консервування деревини, в текстильній та інших галузях промисловості.

Сульфат алюмінію застосовується у будівництві в якості добавки для ущільнення бетонних та інших будівельних розчинів з метою підвищення водонепроникності готових будівельних матеріалів. У харчовій промисловості використовується як харчова добавка E520. Застосовується як емульгатор, затверджувач, засіб для зняття шкірки з фруктів. Смак солонуватий, терпкий. Може застосовуватися для освітлення та знебарвлення води. Для отримання більш щільної консистенції сульфатом алюмінію обробляють крабове, омарове м'ясо, м'ясо тунця та лосося, а також мариновані овочі та фрукти. Інколи його застосовують як замінник дріжджів. Алюміній сірчанокислий пожежо- та вибухобезпечний.

Сульфат алюмінію є хімічною сполукою з формулою Al2(SO4)3. У стандартних умовах це біла кристалічна тверда речовина, розчинна у воді і спирті. Існує в безводному вигляді та в різноманітних гідратованих формах. Сульфат алюмінію отримують взаємодією гідроксиду алюмінію зі сульфатною кислотою при високих температурах. Алюміній сірчанокислий у безводній формі є рідкістю, але маємо багато його кристалогідратів, серед яких найбільш поширені Al2(SO4)3 •16H2O і Al2(SO4)3 •18H2O. За нормальних температури і тиску існує у вигляді безбарвного кристалогідрату Al2(SO4)3•18H2O. Густина 2,672 г/см3 (безводний); 1,62 г/см3 (октадекагідрат). Точка плавлення 770°С (безводний) і 86,5°С (октадекагідрат). Це один з основних продуктів неорганічної хімії. Здебільшого, сульфат алюмінію використовується в паперовій промисловості, але є ряд інших сфер діяльності людини, де він може застосовуватися.  

Основні області застосування сульфату алюмініюкоагулянт сульфат алюмінію купити

 • у целюлозно-паперовій промисловості його використовують для регулювання рН, проклеювання і утримування наповнювачів, пігментів;
 • алюміній сірчанокислий - економний і ефективний засіб для очищення стічних вод, він також є коагулянтом ( осаджує завислі тверді частинки);
 • сульфат алюмінію застосовується для очищення питної води;
 • у хімічному виробництві є вихідною речовиною для синтезу інших солей алюмінію.
 • він використовується у виробництві мила і мастил;
 • у текстильній промисловості його застосовують у якості зв'язувального агента для барвників.
 • цей реактив використовується у виробництві барвників, наприклад карміну;
 • у цукровій промисловості бере участь у процесах очищення патоки;
 • у якості коагулянту сульфат алюмінію застосовують під час виробництва бутадієн-стирольного синтетичного каучуку;
 • для виробництва подвійних солей, сульфату алюмінію-амонію і сульфату алюмінію-калію, також потрібен алюміній сірчанокислий;
 • без нього не відбувається процес очищення гліцерину.

Якщо Вам потрібно купити оптом сірчанокислий алюміній, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на алюміній сірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Міжнародна назва aluminium sulfate
Хімічна формула Al2(SO4)3
Назви-синоніми алюміній сірчанокислий, сульфат алюмінію

Вага

біг-бег 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат алюмінію (алюміній сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфат алюмінію (алюміній сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.