Сульфовугілля

45000 грн
45.00 грн
(ціна за 1 кг)

Сульфовугілля – це тверда речовина. Зовнішній вигляд цієї хімічної субстанції – порошок, гранули, кристали або пластини, нерозчинні у воді. Цей засіб є пожежонебезпечний, легкозаймистий, при контакті з киснем здатний самонагріватися та самозайматися. Даний хімреактив легко займається від іскор та полум’я. Здатний займатись повторно після гасіння.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сульфовугілля. У нас можна купити сульфовугілля за доступною ціною. Сульфовугілля має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сульфовугілля Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфовугілля по всій території України.

Характеристики та використання сульфовугілля

Сульфовугільний пил утворює з повітрям вибухонебезпечні суміші. При горінні може виділяти токсичні гази, хоча сам малотоксичний. Пил сульфовугілля може викликати подразнення органів дихання, зору і шкіри людини. Здатність до кумуляції пил сульфоугля не має. При пожежі та вибухах можливі опіки і травми. 

Сульфовугілля використовують у технологічних процесах для знесолення води, зниження лужності і їїпом'якшення. Вода, що пройшла таку обробку, застостовується для підживлення котлів, а також як вихідна вода, що використовується в різноманітних технологічних процесах на промислових об'єктаху різних галузях господарства. Сульфовугілля необхідне для вилучення катіонітів із забруднених хімічними відходами стічних вод, а також з різноманітних стоків, які утворюються при багатьох виробничих процесах. Сульфовугілля отримують в процесі сульфування кам'яного вугілля.

Технічні характеристики розчинів та застосування сульфовугілля:

Зміна об'єму при переході Н+ – Na+ ,% 7–10
Висота шару, мін. мм 800
Регенераційний розчин 1,2-2 % Н2SO4 4-5 % HCI 6-10 % NaCI
Розхід води для промивання, об'єм/об'єм 1/800

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфовугілля, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфовугілля, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 1000 кг

фасування 30 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфовугілля за вигідною ціною, також замовити Сульфовугілля з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.