Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений)

46.80 грн (ціна за 1 кг)

Тринатрійфосфат (тризаміщений фосфорнокислий натрій, ортофосфат натрію, Na3PO4) – сіль білого кольору, гігроскопічна, добре розчинна у воді.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності тринатрійфосфат. У нас можна купити тринатрійфосфат оптом за доступною ціною. Тринатрійфосфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна тринатрійфосфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію фосфорнокислого трьохзаміщеного по всій території України. Ціна натрію фосфорнокислого трьохзаміщеного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі  тринатрійфосфату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Тринатрійфосфат з водою утворює кристалогідрат Na3PO4∙12H2O. У водному розчині створює сильнолужне середовище.

Тринатрійфосфат використовують при виробництві синтетичних мийних і чистильних засобів. Він застосовується для миття та знежирення устаткування, стін і підлог з корозійно-стійких до лужних розчинів матеріалів виробничих і побутових приміщень у будь-яких галузях промисловості. Його застосовують для очищення коптильних камер у рибній та м'ясній промисловості, для обробки зворотної склотари, ємностей, транспортерів і ліній розливу, для знежирення і миття посуду на підприємствах громадського харчування. В енергетиці використовується для промивання трубопроводів і для водопідготовки.

У харчовій промисловості ортофосфат натрію використовується як харчова добавка E339. Його використовують як емульгатор та для гомогенізації і поліпшення консистенції плавленого сиру, ковбаси, згущеного молока і як розпушувач для тіста (при взаємодії з харчовою содою). Застосовується також як регулятор кислотності, стабілізатор, вологоутримуючий агент. Крім цього, добавка Е339 підсилює дію антиоксидантів і фіксує забарвлення продуктів. Фосфат натрію - це основна діюча речовина лікарського препарату, який діє, як проносне.

Тринатрійфосфат є неорганічною сіллю з хімічною формулою Na3PO4, він також може називатися тринатрійортофосфат або просто фосфат натрію. Це тверда біла гранульована або кристалічна речовина, добре розчинна у воді, її водний розчин має лужну реакцію. Використовується в якості засобу для чищення, харчової добавки, як засіб для виведення плям і знежирювальний засіб. Комерційний продукт найбільш часто зустрічається у вигляді додекагідрату, Na3PO4 • 12 H2O.

тринатрійфосфат формула

Фізичні властивості тринатрійфосфату

  • молярна маса 163,94 г/моль;
  • густина 2,536 г/см3 (17,5 °С, безводний);
  • 1,62 г/см3 (20 °С, додекагідрат);
  • температура плавлення 1583 °C (безводний);
  • 73,4 °С (12-водний);
  • точка кипіння 100 °C (додекагідрат);
  • розкладається;
  • розчинність у воді: безводний - 12 г/100 мл (20 °С);
  • 12-водний - 28,3 г/100 мл (20 °С).

Використання тринатрійфосфату в якості агенту для чищення

Тринатрійфосфат має рН 12, що означає, що ця хімічна сполука є лужною. Лужні агенти, як правило, добре очищують від жирів і олій.

Проте, через екологічні проблеми, які викликає натрій фосфорнокислий 3-заміщений, його все частіше замінюють на безпечніші засоби. Але не завжди ці нові, безпечніші речовини є настільки ефективними засобами для чищення, у порівнянні з тринатрійфосфатом. Крім того, цей реактив можна використовувати для знежирення поверхонь перед фарбуванням.

Застосування тринатрійфосфату в якості харчової добавки

Тринатрійортофосфат також широко використовується в якості регулятора кислотності, емульгатора і загущувача в різноманітних продуктах харчування. Як харчова добавка, тринатрійфосфат відомий за номером E339.

Також ця сіль використовується в медицині завдяки своєму проносному ефекту. Натрію фосфати застосовують при збагаченні руд, у виробництві фосфатного скла, фарб, як компоненти проявника у фотографії, в електролітичних процесах та ін. У виробництві цементів і при бурінні свердловин використовують як ПАР. У бурових розчинах тризаміщений фосфорнокислий натрій входить до складу комплексної полімерної добавки до низькосортних глин і порошків.

Застосовують тринатрійфосфат у водопідготовці для переведення накипу в шлам, він ефективний для вод з карбонатною твердістю. Цей реагент формує у воді малорозчинний ортофосфат кальцію, який, адсорбуючись на гранях кристалів карбонату кальцію, перешкоджає агломерації первинних агрегатів, у результаті замість накипу утворюється пухкий шлам, який легко відокремити. Тринатрійфосфат пожежо- і вибухобезпечний.

Якщо Вам потрібно купити оптом тринатрійфосфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тринатрійфосфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий 3-заміщений)

Na3PO4∙12H2O
Кваліфікація

тех

Виробник

Китай

Термін зберігання   

1 рікПоказники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Зовнішній вигляд

Луска або кристали, здатні злежуватися

Відповідає

2

Масова частка загального Р2О5, %

> 18,3

18,35

3

рН 1%-ного розчину

11,5-12,5

11,9

4

Масова частка нерозчинного у воді залишку, %

< 0,1

0,03
Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Міжнародна назва trisodium phosphate, sodium phosphate tribasic, trisodium orthophosphate, sodium phosphate
Хімічна формула Na3PO4
Назви-синоніми тринатрійфосфат, тризаміщений фосфорнокислий натрій, ортофосфат натрію

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений) за вигідною ціною, також замовити Тринатрійфосфат (натрій фосфорнокислий трьохзаміщений) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.