Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)

67.80 грн (ціна за 1 кг)

Синоніми: каустик, їдкий луг, їдкий натрій, гідроокис натрію, натрієвий луг
Молекулярна формула: NaOH
Міжнародна назва: sodium hydroxide

Призначення: cтабалізатор, дезінфектант, технічна добавка
Фасовка: поліпропіленові мішки
Вага фасування: 1000 кг, 25 кг

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

SKU: .

Гідроксид натрію оптом як продукт, необхідний для застосування в величезному переліку галузей, користується сьогодні неабиякою популярністю. Його щодня і повсюдно використовують у різноманітних пром. напрямках та в побуті. Він без перебільшень є найпоширенішим лугом. Гідроксид натрію купити в різних обсягах пропонує приватне підприємство «Система Оптимум».

Характеристики каустичної соди

Це дуже основна мінеральна речовина, що називається також їдким натром, каустиком і їдким лугом. У харчопромі відома як добавка до їжі Е 524. У стандартному вигляді характеризується гранульованою/кристалічною/пластинчастою формою, має білий колір, є матеріалом з чималою гігроскопічністю. Перебуваючи в контакті з повітряними масами, реагує з діоксидом вуглецю, в результаті чого формується карбонат натрію. Ця сполука належить до другого класу небезпеки. Є вибухонебезпечною. Зберігання слід здійснювати в герметично закритій тарі.

натрій гідроксид формула

Сфери застосування гідроксиду натрію (соди каустичної)

Високоактивність, характерна цьому продукту, пояснює його застосування у великому спектрі галузей та процесів. Ось основні зі сфер, де задіюють харчовий і технічний каустик:

 • харчопром (застосування в якості добавки, що регулює кислотність при створенні випічки, кондитерки, напоїв, під час рафінування олії, переробки жирів);
 • хімія (створення динатрієвої солі етилендіамінтетраоцтової кислоти та інших хім. реактивів, натрієвих сполук, виготовлення хім. волокон, здійснення реакції нейтралізації у випадку з кислотами, визначення кількості кислот у пробах);
 • створення кускового мила, мийних, гігієнічних засобів для тіла, волосся, рідин для видалення лаку з нігтів тощо, а також композицій для дезінфекції пральних машин;
 • трубоочищення, промивання каналізації, з метою видалення засмічень, у зв’язку з чудовим розчиненням різних органічних компонентів;
 • водопідготовка (обробка питної води);
 • нафтопереробка (очищення нафтових продуктів, виготовлення біодизелю);
 • деревообробка (виробництво ДВП, паперу та ін.);
 • металургійний комплекс (виплавлення алюмінію);
 • легка промисловість (відбілювання текстилю, застосування при створенні шовку);
 • автомобільний сегмент (використання в акумуляторних батареях).

Властивості гідроксиду натрію

Купуючи гідроксид натрію оптом, важливо орієнтуватися в його властивостях:

 • розчинення в H2O у співвідношенні 108,7 г/100 мл, досить добра розчинність в етиловому і метиловому спиртах й відсутність такої в етоксиетані. Виділення значних обсягів тепла при розчиненні;
 • провокування корозійних проявів на металевих і текстильних матеріалах;
 • чимала гігроскопічність в твердому вигляді, а відтак швидка трансформація в сильно концентрований розчин при перебуванні на повітрі;
 • оперативне і екзотермічне реагування з кислотами;
 • прискорення полімеризаційних процесів метилформальдегіду та інших речовин, що піддаються полімеризації;
 • ризики використання, зокрема можливість вибуху при поєднанні з тетраметиленоксидом, що нерідко містить перекиси.

Молярна маса – 39,997 г/моль, густина – 2,13 г/см³. Термічні властивості: t плавлення – 323 °C, t кипіння – 1403 °C. Формула: NaOH.

Каустична сода і її вплив на людину

Каустична сода – матеріал їдкий, токсичний і корозійно-активний (2-й клас небезпеки). При контакті зі слизовими і шкірою здатний виявляти потужну подразнювальну дію – аж до хім. опіків. При ковтанні згубний вплив на слизові максимізується, при попаданні в очі вражається сітківка і погіршується зір. Вдихання пилу може призвести до нанесення шкоди верхнім дихальним шляхам і легеням. Із зазначеного випливає, що нехтувати технікою безпеки, маючи справу з цією речовиною, не можна. Обережності слід дотримуватися обов’язково. Рекомендовано застосовувати такі ЗІЗ:

 • хім. окуляри, що захищають очі від бризок,
 • рукавиці, виконані з гуми або такі, що мають прогумовану поверхню, для захисту рук;
 • хім. стійкий одяг з гумовим або вініловим просоченням для захисту тіла.

Якщо контакту зі слизовими уникнути не вдалося, важливо якнайшвидше промити уражену ділянку водою. У випадку зі шкірними покривами для обробки потрібно використовувати слабкий розчин кислоти (борної/оцтової). Попадання ж в очі вимагає виконання такої послідовності маніпуляцій: спочатку промивання легким розчином ортоборної кислоти, потім – водою. ГДК речовини в повітряному просторі робочої зони – 0,5 мг/м³.

Купити каустичну соду в Україні

Якщо ви хочете гідроксид натрію купити в Україні, звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Ми реалізуємо найрізноманітніші хімічні сполуки, зокрема і розглянутий продукт, у роздріб. Не меншим попитом користується опт. Замовлення приймаємо з усіх регіонів країни, кожне з них виконуючи швидко і в найкращому вигляді. Кожна партія товару характеризується високою якістю. Якісні показники, лабораторний висновок, а також інша важлива інформація – все це є в сертифікаті якості, що супроводжує товар. Ознайомитися з ним можна за цим посиланням.

Доступні ціни

Замовити їдкий натр на сайті компанії «Система Оптимум» – означає придбати потрібний робочий матеріал зовсім недорого. Продаж різних хімічних речовин нашою компанією здійснюється на взаємовигідних умовах. Доступна для клієнта ціна – один з головних аспектів діяльності. Якщо знайдете матеріал дешевше, зателефонуйте нам – і ми зробимо для вас цікаву пропозицію. Продаж гідроксиду натрію оптом Оформляючи замовлення в інтернет-магазині нашого підприємства на опт, можете бути впевнені: кращої ціни ніхто не запропонує! А додатковою перевагою стане комфортна співпраця, що передбачає оперативність поставок партій будь-яких обсягів по всій Україні. Якщо будуть актуальні замовлення продукції на постійній основі, ми запропонуємо вам супер умови поставок!

Замовити в інтернет-магазині з доставкою

Щоб замовити гідроксид натрію оптом, щоб купити продукт з доставкою в мінімальні терміни, незалежно від регіону розташування вашого підприємства, звертайтеся до ПП «Система Оптимум» просто зараз! Уточнити характеристики товару, умови його придбання, зокрема, доставку, оплату, кінцеву вартість і т.д., можна, зв’язавшись з нами за контактним номером телефону або через e-mail. Телефонуйте, пишіть, запитуйте! Наші фахівці – до ваших послуг!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Натрій гідроксид гранульований (сода каустична)

NaOH

Кваліфікація

тех

Виробник

Росія (Волгоград)

Термін зберігання   

2 роки

Показники якості

Найменування показника

Значення

Фактичні дані

Марка ГР

Вищий сорт

Перший сорт

ОКП 21 3211

1

Зовнішній вигляд

Гранули сферичної або 

напівсферичної форми

Відповідає

2

Колір

Білий

Білий (допускаються відтінки від рожевого до темно-сірого)

Білий

3

Масова частка гідроокису натрію (їдкого натру, натрію гідроксиду) (NaOH), % не менше

≥ 99,5

≥ 99,0

99,6

4

Масова частка вуглекислого натрію (Na2CO3), % не більше

≤ 0,5

≤ 1,0

0,43

5

Масова частка натрію хлориду (NaCl), % не більше

≤ 0,005

≤ 0,01

< 0,002

6

Масова частка сульфатів (SO4), % не більше

≤ 0,005

≤ 0,005

< 0,005

7

Масова частка заліза в перерахунку на оксид заліза (Fe2O3), % не більше

≤ 0,002

≤ 0,004

0,001Лабораторний висновок: продукт відповідає вимогам СТО 00203275-206-2007 

марка ГР, вищий сорт

Вага

мішок 25 кг

фасування 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик) за вигідною ціною, також замовити Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.