Сода каустична рідка 46 % (рідкий каустик)

23.40 грн (ціна за 1 кг)

Каустична сода – це безбарвна або слабо забарвлена рідина, може містити незначну кількість осаду.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Луги
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сода каустична рідка 46 %. У нас можна купити соду каустичну рідку 46 % оптом за доступною ціною. Сода каустична рідка 46 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна соди каустичної рідкої 46 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку соди каустичної рідкої 46 % по всій території України. Ціна соди каустичної рідкої 46 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі соди каустичної рідкої 46 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Каустичну соду ще називають каустик, їдкий натр, їдкий луг, натрій гідроксид, NaOH.

Характеристики соди каустичної рідкої 46%

Каустичну соду ще називають каустик, їдкий натр, їдкий луг, натрій гідроксид, NaOH.

сода каустична формула

Каустична сода - це безбарвна або слабо забарвлена рідина, може містити незначну кількість осаду. Мильна на дотик. За своїми хімічними властивостями каустична сода є сильною основою. Вона легко руйнує поверхню алюмінію, цинку та інших амфотерних металів.

Сода каустична рідка 46 % (каустик, натрій їдкий технічний, гідроксид натрію, гідрат окису натрію, їдкий натр, натрієвий луг) – сильна лужна основа, високогігроскопічна рідка речовина з можливою наявністю невеликої кількості викристалізованого осаду. Без кольору або забарвлена, мильна. Добре розчиняється у воді. Формула – NaOH.

Їдкий технічний натрій реагує з кислотами. По-різному взаємодіє з різними металами: цинк, алюміній та інші амфотерні з легкістю руйнує, важче йде реакція зі свинцем і оловом. Інші метали дії не піддаються.

сода каустична купитиЗ огляду на велику популярність у різних галузях промисловості, виробництво каустичної соди, як рідкої, так і твердої, збільшується з кожним роком. Отримання її відбувається за допомогою низки хімічних процесів.

Рідка каустична сода (розчин гідроксиду натрію) є реагентом для великої кількості хімічних реакцій, у тому числі нейтралізації кислот, гідролізу, омилення і заміни інших груп в органічних сполуках гідроксильними іонами (наприклад, при обробці олій). Вона використовується в різних галузях промисловості, включаючи виробництво мила і мийних засобів, кераміки, продуктів харчування і напоїв. Також застосовується у текстильній промисловості, фармацевтиці, під час видобутку та очищенні води. Рідка каустична сода -  реагент у виробництві алюмінію, фосфатів, біодизельного пального. Також її застосовують для корекції рН. Найбільше цей реактив використовується у целюлозно-паперовій промисловості і для хімічного виробництва.

Гідроксид натрію застосовують при виготовленні паперу та картону. Каустична сода використовується для відокремлення лігніну від целюлозних волокон. Вона також грає ключову роль на тих стадіях виробництва паперу, які вимагають сильно лужного середовища.

У нафтогазовій промисловості каустик використовується як добавка в буровому розчині, щоб збільшити його лужність та в'язкість, і для нейтралізації кислих газів (наприклад, сірководню). Рідка каустична сода може використовуватися як каталізатор деяких хімічних реакцій. У хімічних лабораторіях її застосовують для титрування аналітичних розчинів.

Розчин гідроксиду натрію дуже агресивний і при потраплянні на шкіру може викликати опіки.

Призначення рідкої каустичної соди

Текстильна, хімічна і нафтохімічна галузі, харчова, фармацевтична і медична сфери, газова і целюлозно-паперова промисловості, кольорова металургія і комунальне господарство... Всіх напрямів, у яких широко застосовується ця речовина, не перелічити. Давайте коротко окреслимо виробничі процеси, які виконуються за її безпосередньої участі:

 •  очищення техніки, трубопроводів, ємностей, запчастин, механізмів, тари, інвентарю та інших зовнішніх і внутрішніх поверхонь, що характеризуються стійкістю до лугів, від жиру, білкового та маслянистого бруду (обробка, як правило, виконується механічна, циркуляційним методом, або ручна);
 •  видобування і очищення води;
 •  корекція рівня рН;
 •  виробництво фосфатів і алюмінію, травлення алюмінієвих конструкцій;
 •  збільшення лужності і в’язкості бурових розчинів, нейтралізація кислих газів;
 •  каталіз виробництва дизельного пального;
 •  виготовлення керамічних виробів;
 •  приготування мінеральних добрив;
 •  виробництво напоїв і харчових продуктів (морозиво, шоколад, какао...) з метою досягнення карамельного відтінку. Маслинам харчова добавка Е524 (якою є каустична сода) надає м’якості;
 •  обробка олії;
 •  випуск засобів гігієни, таких як мило, шампунь та ін.;
 •  розмежування деревини та целюлозних волокон при виготовленні картонно-паперової продукції;
 •  посилення дезінфекційних властивостей хлораміну;
 •  прискорення хімічних реакцій, нейтралізація кислот, гідроліз, омилення, титрування інших речовин тощо.

Небезпека. Каустична сода є пожежо- і вибухобезпечною сполукою. Належить до 2-го класу небезпеки для людини.

Високоагресивну дію гідроксид натрію проявляє при контакті зі шкірою та слизовими (при короткому обпікає, при довготривалому утворює виразки та екземи). Також каустик небезпечний при вдиханні та ковтанні. Може викликати кашель, нежить, сльозотечу та ін.

Упакування, транспортування, зберігання. Упакування соди каустичної рідкої 46 %, як правило, відбувається наливом у цистерни, бочки, барабани зі сталі різного об’єму. Це можуть бути спеціальні залізничні цистерни і автомобільні контейнери. Відповідно, перевезення можливе залізничними, авто-, а також водними критими засобами. Зберігання рекомендовано проводити в закритих складах без опалення. Гарантійний термін придатності – 12 місяців.

 Рідкий каустик купити

Якщо Вам потрібно купити оптом соду каустичну рідку 46 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на соду каустичну рідку 46 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

                                                           


ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Сода каустична рідка

      

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник
Формула NaOН

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд

Речовина є рідкою, безбарвною або з слабким зеленуватим або жовтуватим відтінком.

Допускається викристалізуваний осад
Відповідає
2 Масова частка натрію гідроксиду (NaOH), %, не менше 46,0 46,0
3 Масова частка карбонату натрію (Na2CO3), %, не більше 0,6 0,4
4 Масова частка хлористого натрію (NaCl), %, не більше 3,0 0,008
5 Масова частка заліза у перерахунку на Fe2O3, %, не більше 0,02 0,01
6 Масова частка хлорату натрію, %, не більше 0,3 0,26
7 Масова частка хлорнуватокислого натрію, % 0,004-0,25 0,006
8 Масова частка сульфату натрію, % 0,004-0,02 0,008

 

 Лабораторний висновок: відповідає ТУ У 20.1-41265859-001:2019 (ДСТУ ISO).

Норми домішок в каустичній соді дані в перерахунку на 100% продукт.

Міжнародна назва natrii hydroxidum, sodium hydroxide, caustic soda, sodium oxidanide
Хімічна формула NaOH
Назви-синоніми каустик, їдкий луг, їдкий натрій, гідроокис натрію, натрієвий луг, каустична сода

Вага

каністра 30 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сода каустична рідка 46 % (рідкий каустик) за вигідною ціною, також замовити Сода каустична рідка 46 % (рідкий каустик) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.