Літій гідроксид (гідроокис літію)

1260.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Категорія: Луги

Компанія «Система Оптимум» пропонує купити літій гідроксид з доставкою по Україні. Продукт завжди є на складі в достатніх для оптових замовлень обсягах і може бути доставлений за потрібною адресою в мінімальні терміни. Ціна гідроксиду літію – одна з найкращих на ринку хімічних речовин країни. На великі партії можливе надання знижок в індивідуальному порядку. Висока якість підтверджується відповідними сертифікатами. А комфортні умови придбання забезпечує штат професійних працівників. Купити гідроксид літію у ПП «Система Оптимум» – значить залишитися повністю задоволеним і самим товаром, і процесом його покупки.

Характеристики гідроксиду літію

Гідроксид (гідроокис) літію – це речовина неорганічного походження з хім. формулою LiOH, основа лужного металу літію. Сама по собі основа сильна, але серед лужних металів найслабша.

В стандартних умовах це гігроскопічний твердий матеріал з безбарвних кристалів (у масі – білий). Кристалічна решітка – тетрагональна. Речовина розчиняється у воді (при цьому виділяється тепло), ступінь розчинення при збільшенні температурного режиму майже не змінюється. В етиловому спирті розчиненню практично не піддається. Молярна маса – 23,9 г/моль. Густина – 1,46 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 462 °C, t кипіння – 925 °C (з подальшим розкладанням при мінімальному підвищенні температури).

Характерні хімічні властивості:

 • утворення солі та води в ході реакції нейтралізації при взаємодії з кислотами і кислотними оксидами;
 • розкладання при нагріванні в інертних умовах;
 • формування алкоголятів при поєднанні зі спиртами, які мають кислотні властивості;
 • реагування розчинів різної температури з галогенами;
 • виявлення водними р-чинами лужної реакції, руйнування скла та порцеляни, провокування корозії низки металів;
 • взаємодія з великою кількістю силікатів;
 • відновлення в підігрітому розчині спирту перекисом водню з отриманням пероксиду літію;
 • поглинання вуглекислоти з повітря і формування вуглекислого літію.

Отримують літій гідроксид кількома способами:

 • при взаємодії сірчанокислого літію і барієвого лугу (в гідратній формі), з подальшою кількаденною дегідратацією гідрату в присутності пентаоксиду фосфору (основний метод отримання);
 • шляхом реакцій металевого літію або його окису і води;
 • під час взаємодії вуглекислого літію та гідроксиду кальцію.

При будь-яких маніпуляціях зі сполукою важливо бути обережними, запобігати контакту зі шкірою та слизовими. Позаяк це сильна основа, то здатна обпалити. Належить до першого класу небезпеки за ступенем впливу на організм людини.

Оптимальні умови для зберігання: на складі з природним вентилюванням без допуску конденсації вологи на тарі.

Гідроокис літію: застосування

Гідроксид літію – реактив, що має значення для різних галузей. Зокрема, можливість отримувати з нього різні солі цінна для фармакології, створення лікарських препаратів для людей і тварин. Глутаматом літію доповнюють комплексні терапії при порушеннях кровообігу в мозку, лікування хвороб ЦНС. Метіонінатом літію знімають токсичний вплив кадмію на птахів. Гліцинат літію – затребуваний стрес-протектор на птахофабриках, а в фармацевтиці засіб для профілактики і лікування інсульту. Аспартат літію – компонент багатьох ліків для лікування ішемічного, геморагічного та спинального інсульту, тромбоемболічних захворювань судин і наслідків ЧМТ. За допомогою сукцинату літію лікують депресивні розлади, сприяють оперативному відновленню кістково-мозкового кровотворення тощо. Загалом, усі солі літію належать до психотропних речовин і мають велике значення в лікуванні хвороб ЦНС. Також їх використовують у лікуванні вірусних інфекцій та онкологій. Примітно, що препарати на основі солей літію відрізняються малим спектром побічних ефектів.

Виробництво пластичних мастил – ще одна сфера, для якої необхідний гідроксид літію. Технологічно тут актуалізується створення літієвих мил (мильних загусників) з жирних кислот. Літієвим консистентним мастилам характерні високі експлуатаційні якості й технологічність виробництва. Перевагу при виготовленні віддають природним жирним кислотам над синтетичними. Специфічна особливість пластичних літієвих мастил – просторовий структурний каркас з мильного загусника, що утримує в об’ємі дисперсне середовище. Мастило тече тільки під навантаженням, без якого каркас відразу ж відновлюється.

Добре показують себе літієві мастильні матеріали при високих t, але особливо – при низьких (механічна стабільність в широкому температурному діапазоні). З додаткових переваг слід відзначити водовідпірність. Як присадка до мастила речовина може виступати загусником, антиоксидантом, протизадирним компонентом, підвищуючи не тільки водо-, але й термостійкість. Використання таких мастил має сенс, зокрема, в підшипниках автомобілів, літаків, кранів.

Важливий напрямок застосування літію гідроксиду – очищення повітря від вуглекислого газу. Це необхідно там, де є ізоляція від зовнішнього світу, в т.ч. на підводних човнах, космічних кораблях, станціях порятунку в глибоких шахтах, у протигазах та ін. Поглинач гідроокис літію – адсорбент для очищення повітря з входженням вуглекислоти 0,03-2 %.

Крім усього іншого, LiOH задіюється в скляному і керамічному виробництвах, служить каталізатором полімеризації процесів, може виступати частиною електроліту в лужних акумуляторних батареях, збільшуючи їх ємність на 12-15 % і термін служби в 2-3 рази, а також проявником у спектральному аналізі тощо.

Як замовити гідроокис літію?

Щоб купити гідроксид літію оптом у компанії «Система Оптимум», скористайтеся одним з варіантів оформлення замовлення: через кошик сайту, телефоном або за допомогою електронної пошти. Всі заявки обробляються оперативно. Актуальна ціна за кілограм вказується в картці товару. Кожному клієнту гарантується комфортна співпраця, з урахуванням індивідуальних потреб і побажань. Звертайтеся!

 

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Літій гідроксид (гідроокис літію) за вигідною ціною, також замовити Літій гідроксид (гідроокис літію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.