Аміак водний (аміачна вода) 25 %

30.00 грн (ціна за 1 л)

Розчин аміаку у воді називають аміачною водою або нашатирним спиртом.

SKU: .
Категорія: Луги , Добрива

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності водний аміак. У нас можна купити водний аміак оптом за доступною ціною. Водний аміак має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна водного аміаку Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку водного аміаку по всій території України. Ціна водного аміаку також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі аміаку водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості водного аміаку

Аміак водний 25 % (аміачна вода, гідрат аміаку, гідроксид амонію, нітрид водню) – прозора (іноді з жовтуватим відтінком) безбарвна рідина, яка має різкий запах нашатирного спирту. Такий розчин також відомий як аміачна вода. Ця воднева сполука азоту широко використовується у багатьох галузях промисловості.

Застосування аміаку

Водний аміак у рільництві

Аміачна вода як джерело азоту використовується в якості рідкого добрива в сільському господарстві. Це азотне добриво позитивно впливає на збільшення врожайності буряків, картоплі, майже всіх видів овочевих та зернових культур. Аміачна вода підходить для внесення в усі види грунтів. Розчин аміаку не вимивається з грунту атмосферними опадами, тому його часто вносять у землю восени задовго до весняних посівних робіт. Крім того, цей вид азотного добрива вважається найдешевшим.

Використання аміачної води у тваринництві

Водний розчин аміаку використовується для амонізації кормів, призначених для жуйних тварин. При обробці аміаком сухого жому, кормової патоки, кукурудзяного силосу, соломи корми збагачуються азотом і стають джерелом амінокислот для тварин. Корми обробляють розчином аміаку в ємностях, ямах або траншеях; солому обробляють у стиртах. Після зникнення запаху аміаку амонізований корм згодовують тваринам.

Застосування у будівництві

Аміак 25 % використовується в будівництві як протиморозний засіб. Аміак захищає сталеві та залізобетонні конструкції від корозії. При додаванні розчину аміаку до будівельного розчину на поверхні кладки не утворюються висоли. Аміак дещо сповільнює швидкість застигання цементного розчину, але міцність кладки від цього не страждає.

аміак купити

Використання аміаку в промисловості

Аміак водний ЧДА (чистий для аналізів) використовують як реактив в медицині і аналітичної хімії. Також чистий для аналізу аміак (ЧДАА) застосовується на хімічних виробництвах для отримання хімічно чистих речовин. Найбільш широке застосування аміак водний отримав в хімічній промисловості, де він є одним з найважливіших продуктів. Аміак водний використовується для виробництва азотної кислоти, солей амонію, сечовини, уротропіну в хімічній промисловості. Також аміак 25 % технічний застосовують у виробництві кальцинованої соди (способом Сольве), барвників, феросплавів.

У легкій промисловості 25 % водний розчин аміаку використовується в процесах очищення і фарбування тканин (шовку, бавовни та вовни). Цю речовину застосовують у промислових холодильних установках як холодоагент.

Технічний аміак використовують при проведенні азотування – насичення поверхні сталевих виробів азотом, внаслідок чого метал набуває високої міцності та стійкості до корозії.

У медичній промисловості широко застосовується нашатирний спирт – 10 % розчин аміаку. У харчовій галузі гідроксид амонію є харчовою добавкою E527, що діє як регулятор кислотності.

добриво аміачна водаАміачна вода застосовується в основному для отримання азотних добрив, таких як нітрат амонію, сечовина. Азотні добрива легко засвоюються грунтами. Водний аміак (азот аміаку) міцно утримується в грунті, не вимивається атмосферними опадами. Внесення аміачної води в грунт, підживлює його, дезінфікує, зменшує ризик захворювання грунту. Важлива особливість азоту водного аміаку в тому, що він живить коріння рослин в усіх грунтово-кліматичних зонах України. Підходить до будь яких сільскогосподарських культур. Крім того застосовується для виробництва азотної кислоти, соди і полімерів, а також для отримання вибухових речовин та інших продуктів хімічної промисловості. Будучи слабкою основою, аміачна вода при взаємодії з кислотами нейтралізує їх. Водний аміак широко використовується як розчинник і як холодоагент (R717) в холодильній техніці.

Якщо Вам потрібно купити гуртом водний аміак, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на водний аміак, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.    

Вага

куб 1000 л

каністра 20 л

налив

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аміак водний (аміачна вода) 25 % за вигідною ціною, також замовити Аміак водний (аміачна вода) 25 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.