Калієво-літієвий електроліт (сухий)

534.00 грн (ціна за фас. 3,5 кг)

Калієво-літієвий електроліт сухий являє собою набір сухих лугів для приготування рідкого електроліту.

SKU: .
Категорія: Луги

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності калієво-літієвий електроліт. У нас можна купити калієво-літієвий електроліт оптом за доступною ціною. Калієво-літієвий електроліт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калієво-літієвого електроліту Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку калієво-літієвого електроліту по всій території України. Ціна калієво-літієвого електроліту також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калієво-літієвого електроліту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Калієво-літієвий електроліт - характеристики

Калієво-літієвий електроліт - лусочки однорідного сплаву сіро-зеленого, сіро-фіолетового кольору. Електроліт калієво-літієвий лужний сухий являє собою набір сухих лугів для приготування рідкого електроліту

Застосування калієво-літієвого електроліту

Калієво-літієвий розчин застосовується для заливки лужних акумуляторів. Електроліт вноситься при досягненні необхідної щільності. За умови, що температура не буде перевищувати 30 °С, щільність без гідрату окису літію повинна бути в межах 1,26-1,28 г / см3. Температура навколишнього середовища, при якій допустимо використання акумуляторних батарей з калієво-літієвий гідроксидом - -40- + 40 °С.

Споживачі лужного електроліту

Автопром, машинобудування, гірничодобувна галузь; підприємства, які виготовляють і експлуатують як самі акумулятори, так і техніку, в якій передбачено їх застосування (електронавантажувачі, шахтенние електровози).

Техніка безпеки

Лужний літій-калійний електроліт, обидва його виконання, не проявляє горючих властивостей. Пожежо- та вибухобезпечний. За ступенем впливу на людину віднесено до 2-го класу небезпеки. Контакт зі шкірою та слизовими може викликати пошкодження цілісності і звичної структури. Тому при роботі з цією речовиною (мається на увазі приготування розчину і зарядка акумуляторів) необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Будь-які дії потрібно виконувати в кислотостійкому спецодязі, захисних окулярах, гумових рукавичках і чоботах. Посуд також повинен бути кислостійким, скляний не підходить, оскільки може лопнути при нерівномірному нагріванні. Нейтралізувати дію електроліту при попаданні на одяг або шкірні покриви можна невідкладної обробкою 10% -м розчином нашатирю або кальцинованою содою з наступним промиванням проточною водою. Якщо ж суміш лугів потрапить в очі, необхідно миттєво промити їх 5 % -м розчином бікарбонату натрію і відвідати лікаря.

Упакування і зберігання

Для упакування калієво-літієвого гідроксиду використовують, переважно, залізні, а також ПЕ бочки і каністри різного об'єму. Будь-яка ємність з електролітом повинна бути щільно закупорена. Приміщення для зберігання, в свою чергу, повинно бути закритим і обладнаним припливно-витяжною вентиляцією, а перебування в ньому відповідати всім правилам безпеки. Термін зберігання продукту згідно гарантії - 1 рік з дати виробництва. Якщо Вам потрібно купити оптом калієво-літієвий електроліт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калієво-літієвий електроліт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Калієво-літієвий електроліт (сухий) за вигідною ціною, також замовити Калієво-літієвий електроліт (сухий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.