Підприємствам нафтогазовидобувної промисловості

Підприємствам нафтогазовидобувної промисловості

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Мурашина кислота 85 % (Німеччина) 35 кг / 1250 кг (куб)
2 Оцтова кислота крижана (Польща / Китай) 10 кг / 1000 кг (куб)
3 Сода кальцинована 50 кг / 1000 кг
4 Натрій гідроксид (сода каустична) (Польща / Китай) 25 кг / 1000 кг
5 Оксид кальцію 25 кг
6 Вапно гашене (Україна / Словаччина) 25 кг / 1000 кг
7 Хромат калію (калій хромовокислий) 25 кг
8 Біхромат калію (калій двохромовокислий) (Китай) 25 кг
9 Біхромат натрію (натрій двохромовокислий) (Китай) 25 кг
10 Фотоколориметр КФК-3-01 1 шт
11 Іономір І-160МІ 1 шт
12 Ареометри для нафтопродуктів 1 шт
13 Віскозиметри 1 шт
14 Пробовідбірники для нафтопродуктів 1 шт

Шановні партнери!

ПП «Система Оптимум» реалізує промислову хімію для нафтогазовидобувної сфери. Пропонуємо до придбання широкий асортимент хімічної сировини за доступними оптовими цінами. В нашому каталозі на Вас чекають хімічні речовини, реагенти й лабораторне обладнання для різних технологічних стадій і галузей нафтогазового напрямку. Зокрема, є можливість замовити мурашину та оцтову крижану кислоти, кальциновану й каустичну соду, гашене вапно, хромат і біхромат калію, оксид кальцію тощо. Із хімічного обладнання в наявності фотоколориметри, іономіри, віскозиметри, пробовідбірники, ареометри для нафтопродуктів та ін. Усі товари як українського, так і зарубіжного (польського, німецького, словацького, китайського) виробництва, мають високу якість та відповідають усім технічним нормам.

Окрім наведеного вище переліку найменувань, Ви можете замовити й іншу хімію та обладнання, які в повному обсязі представлені на нашому сайті. Усі організаційні моменти уточняйте у менеджера за контактними номерами або за допомогою електронної пошти. Матимете можливість та бажання, завітайте до нас в офіс для погодження деталей співпраці при особистій зустрічі.

Працюємо з клієнтами нафтогазовидобувної промисловості з усієї України. Доставку товарів від 10-25 кг здійснюємо перевізниками (Укрпошта, САТ, Нова Пошта, Міст Експрес, Делівері) в оптимальні терміни. Тоннажні партії доставляються автотранспортом. Доставка по м. Львів безкоштовна за умови, що сума замовлення становить 3000 грн і більше.

Щоб максимізувати продуктивність, нормалізувати процес видобутку, реалізувати захист трубопроводу від руйнувань, оптимізувати та вдосконалити усі інші робочі аспекти, використовуйте лише якісну хімію, таку, яку пропонує компанія «Система Оптимум».

Давайте разом забезпечимо Ваше підприємство найкращими хімічними матеріалами!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.