Вапно гашене (гідроксид кальцію)

14.70 грн (ціна за 1 кг)

Вапно гашене (гідроксид кальцію, гідратне вапно, «пушонка») – хімічна сполука, основа у вигляді білого порошку, погано розчинного у воді. Вступає в реакцію з кислотами, внаслідок чого утворюються відповідні солі кальцію. Густина – 2,211 г/см³, t плавлення – 512 °C. Формула – Ca(OH)2

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити гашене вапно? Цей популярний в будівництві та сільському господарстві матеріал доступний для придбання на вигідних умовах у компанії «Система Оптимум». Гідроксид кальцію купити може знадобитися для створення будрозчинів, виготовлення хлорного вапна, водопом’якшення, поліпшення структури ґрунту. Також застосовується дантистами, в електротехнічному сегменті, дубленні шкір та низці інших напрямків і процесів.

Купити гашене вапно

Де купити і як оформити замовлення оптом на такий товар, як вапно гашене? Для покупки цієї речовини зверніться до менеджера нашої компанії. Зробити це можна за контактним номером або через електронну пошту. У нас на складах товар у постійній наявності в чималих обсягах, тож по термінах відправки жодних негативних нюансів бути не може. Доставка здійснюється власним автомобільним транспортом підприємства або іншим зручним для замовника способом. Поставки по Україні займають мінімум часу.

Скільки коштує кальцій гідроксид від компанії «Система Оптимум»? Дуже популярне запитання, відповідь на яке ви також можете отримати в телефонному режимі. Але вже зараз можете бути впевнені: купувати у нас вигідно, позаяк ціни пропонуємо одні з найкращих на українському ринку хімічних продуктів. Кінцева вартість залежить від обсягів замовлення: чим більша партія, тим вигідніший кожен кілограм. Зв’яжіться з менеджером і уточніть можливість отримання знижки в індивідуальному порядку при великооптовому замовленні.

Хочемо зазначити і такий важливий момент, як високі якісні параметри продукції. Продаж супроводжується наявністю сертифіката якості. Загалом, і якісно-цінове співвідношення, і комфорт співпраці стануть для вас приємним сюрпризом. Звертайтеся!

Хімічні та фізичні властивості

Зовні вапно гашене, замовити яке ми пропонуємо просто зараз – це порошкоподібна субстанція, сформована кристалічними структурами, м’яка, білого забарвлення (такі основні фізичні властивості речовини). Також ця неорганічна хім. сполука іменується гідратним вапном, гідроксидом кальцію і «пушонкою».

Якщо розглядати хімічні властивості, то перше, на чому необхідно акцентувати увагу – слабке розчинення у водних середовищах: всього приблизно 0,2 г продукту піддається розчиненню в 100 мл води при 0 °C. З підвищенням t ступінь розчинності ще зменшується.

Це потужна основа з хім. формулою Са(ОН)2. Водним р-нам характерна лужна реакція. Ця речовина взаємодіє з кислотами, як луг виступає складовою частиною реакції нейтралізації, на виході утворюються ті чи інші солі кальцію. Ці ж процеси пояснюють, чому кальцію гідроксид стає мутним при перебуванні на повітрі. За аналогією з іншими потужними основами, взаємодіє з вуглекислотою, яка присутня у водному середовищі. При продовженні обробки за допомогою CO2 осад, що з’явився, розчиняється, оскільки формується кисла сіль Ca(HCO3)2. Якщо ж р-чин нагріти, станеться все навпаки: гідрокарбонат перетвориться на карбонатний осад. Крім того, цей неорганічний реактив взаємодіє з окисом вуглецю при t 400 °C, а також зі солями, але лише за умови попереднього випадання осаду.

Молярна маса – 74,093 г/моль, густина – 2,211 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 512 °C, t розкладання – 580 °C. Такі властивості матеріалу, що розглядається.

Отримання виглядає як гасіння, інакше кажучи, як дія води на вапно негашене (кальцій оксид). Під час нагрівання до 580 °С і більше вапно піддається зневодненню. Грудкові структури трансформуються в подрібнені частинки, коли обсяг води доходить до 60-80 %. Реакція отримання належить до екзотермічних. У процесі виділяється велика кількість тепла. А t самої речовини доходить до таких величин, при яких не те що вода здатна кипіти, а й дерево може займатися.

Варто враховувати, що хід гасіння не повинен осягати перегрів, інакше з’являться частки великих розмірів. Якісний продукт позбавлений таких. А щоб його отримати, вкрай важливо максимально точно дотримуватися вимог, технологій і робочого температурного режиму.

На замітку! Існують два тематичних терміни, які теж вважаємо за необхідне роз’яснити:

 1. Вапняне молоко – суспензія, яка формується, якщо з’єднати надлишок Са(ОН)2 з водою. Має таку назву неспроста – дуже схожа на молоко.
 2. Вапняна вода – насичений H2O розчин кальцій гідроксиду. Має незамутнену текстуру, створюється шляхом фільтрації вапняного молока.

Використання вапна гашеного

Де використовується вапно гашене? У найрізноманітніших царинах:

 • побілка приміщень (обробка стін і стель, крокв з дерева, парканів, з метою уникнення гнильних проявів і формування цвілі);
 • будівництво (створення будівельного вапняного р-чину і силікатного бетону);
 • водопом’якшення (боротьба з карбонатною твердістю водних середовищ);
 • створення хлорного вапна;
 • аграрний комплекс (застосовується як добриво вапняного типу для саду та в якості нейтралізатора кислих ґрунтів);
 • текстильне і шкіряне виробництво (дублення шкір);
 • каустифікація кальцинованої соди і вуглекислого калію;
 • хімпром (одержання інших сполук, зокрема сполук Са, органічних кислот та ін.);
 • нейтралізація кислих р-чинів (в т.ч. виробничих стоків);
 • очищення стічних вод (виступає флокулянтом);
 • харчопром (добавка до їжі з категорії загусників під кодом E526);
 • медицина (лікування опіків, спровокованих кислотами);
 • стоматологія (задіюється як антисептик і дезінфектант при обробці зубних каналів);
 • електротехніка (необхідне для створення осередків заземлення при високому опорі, а також як елемент, що зменшує питомий опір ґрунту).

Хімічні та фізичні властивості зазначеної речовини пояснюють її застосування і як вогнетриву. З ним досягаються чудові протипожежні характеристики споруд.

Якщо говорити про вапняну воду, то вона необхідна для виявлення діоксиду вуглецю (контактуючи з ним, стає каламутною). Що стосується вапняного молока, то воно знаходить застосування в цукровиробництві, при створенні продуктів для лікування рослин від недуг, популярного фунгіцидного засобу бордоської суміші, а також задіюється в побілці дерев.

А тепер детальніше розглянемо найважливіші напрямки, в яких не обходяться без гідроксиду кальцію.

Застосування в будівництві. Будівельна індустрія відчуває потребу в цій сполуці при виготовленні будрозчинів, штукатурок і цементу (особлива цінність полягає у в’яжучих властивостях цього хім. продукту). Взяти хоча б вапняну штукатурку, яка складається з «пушонки», піску і води. Вона є здавна відомим і використовуваним матеріалом, який не втрачає своїх високих позицій досі. Як розводити, щоб отримати робочий матеріал? Взяти 1 частину «пушонки», з’єднаної з водою, і змішати з 3-4 частинами піску. Як приготувати силікатний бетон? Так само, але без обробки водою, а за допомогою перегрітої в автоклавній установці водяної пари (з t 174,5-197,4 °C) при тиску дев’ять-п’ятнадцять атмосфер.

Розрізняють вапно повітряне і гідравлічне. Обидва допомагають тверднути будівельним розчинам і бетону. Але якщо перше відповідає за збереження значних міцнісних параметрів споруд на повітрі, то друге – ще й у водному середовищі.

Будівельна сфера, тобто застосування в будівництві важливе, але, як уже зрозуміло, цим широта використання гідратного вапна не обмежується.

Застосування в сільському господарстві. Навіщо потрібне вапно гашене на дачі, для саду, городу, дрібних і великих сільськогосподарських ділянок? Властивості продукту, що розглядається, пояснюють його здатність відлякувати гризунів, ефективно боротися з личинками і дорослими шкідниками, регулювати кислотний рівень ґрунту тощо. Ним білять дерева і обробляють дерев’яні конструкції (елементи лавок, альтанок, огорож та інше), реалізують профілактику від виникнення цвілевих грибів у льохах, на робочих знаряддях і інших предметах.

За участі цієї речовини виконують вапнування ґрунту, збільшуючи тим самим його родючість. Мега важлива вона, якщо кислотність нижча, ніж 5,5. Які кількості потрібні для ґрунту? Залежить від його структури і кислотного рівня, а також від культури, що вирощується, і виду використовуваних вапняних добрив, глибини їх закладення на ділянці. Коли йде дощ і здійснюється полив, вапно, розчиняючись, проникає в ґрунт і збагачує його мікроелементами.

Застосування в саду полягає, головним чином, у побілці дерев. Тут з ефективністю цього матеріалу не посперечаєшся, що і пояснює його повсюдне використання. Щоб захистити дерева від морозів і шкідливих комах, білити необхідно в міжсезоння. Наносити робочий розчин потрібно відразу після того, як розвели, адже подальша взаємодія з двоокисом вуглецю погіршує дію. Також важливо перемішувати до однорідності. Найкращим нанесенням вважається варіант у 2 шари.

Застосування в сільському господарстві передбачає також дезінфекцію інструментів, внутрішню і зовнішню обробку теплиць, з метою запобігання хворобам рослин і для затінення.

Чи може завдати шкоди кальцій гідроксид? Може. Тому працювати з ним необхідно на свіжому повітрі, а якщо в приміщенні, то з ретельним провітрюванням. Взагалі, вапно дуже їдке, відтак не варто нехтувати технікою безпеки:

 • використовуйте рукавиці, захисні окуляри, а для дихальних шляхів – ватно-марлеву пов’язку;
 • при гасінні не перебувайте поблизу ємності;
 • у випадку контакту зі шкірою, очистіть ділянку тіла від речовини, за допомогою тампона, вимоченого в рослинній олії, а потім прикладіть компрес марля + 5 % оцет;
 • якщо розчин потрапить в очі, помийте їх чистою водою і за потреби зверніться до лікаря.

Замовити гідроксид кальцію в інтернет-магазині

Гідроксид кальцію купити хочете для ґрунту, як добриво, в будівельних або якихось інших цілях? Шукаєте варіант, який влаштує у всіх сенсах? Найкраще замовити через інтернет. Онлайн-покупки – гарантія незаперечних переваг, таких як оперативність і легкість оформлення замовлення, отримання всієї необхідної інформації про товар у зручному форматі, можливість швидко порівняти кілька пропозицій, доступна ціна та ін.

Якщо просто зараз вирішуєте, де варто купити гашене вапно, розгляньте пропозиції від ПП «Система Оптимум». Наш інтернет-магазин – у вашому розпорядженні. Детальна інформація про товари, а також про умови їх придбання та про діяльність, досвід, репутацію підприємства – все на виду. Нам нема чого приховувати. А якщо виникнуть додаткові запитання, з радістю на них відповімо телефоном.

Ціни на гашене вапно в Україні

Ціни на гідроксид кальцію можна знайти найрізноманітніші. Але орієнтуватися на саму лише вартість неправильно. Важливо також купити гашене вапно якісне, адже лише в такому випадку воно буде бездоганно давати раду з покладеними на нього завданнями. Це зовсім не означає, що найбільша цифра на ціннику виправдана. Швидше за все, навпаки. Скільки коштує хороший продукт? Повірте: доступно. Точна інформація, згідно з вашими потребами в плані кількості речовини – за телефоном.

Тепер ви знаєте, що таке гідратне вапно, які фізичні та хімічні властивості цього реактиву, де застосовується і де купити найкраще, так, щоб і ціна порадувала, і якість не підвела. Звертайтеся! Будемо раді співпраці!

Міжнародна назва сalcium hydrate, calcii hydroxidum, E526, hydrated lime, slaked lime
Хімічна формула Ca(OH)2
Назви-синоніми гідроксид кальцію, кальцій гідроксид, гідратне вапно, пушонка

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вапно гашене (гідроксид кальцію) за вигідною ціною, також замовити Вапно гашене (гідроксид кальцію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.