Біхромат натрію (дихромат натрію, натрій двохромовокислий)

120.00 грн (ціна за 1 кг)

Біхромат натрію (натрій двохромовокислий) має вигляд кристалічного порошку від світло-оранжевого до темно-червоного кольору.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності біхромат натрію. У нас можна купити дихромат натрію гуртом за доступною ціною. Натрій двохромовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна біхромату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку біхромату натрію по всій території України. Ціна біхромату натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію двохромовокислого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики біхромату натрію

Натрій двохромовокислий (біхромат натрію, дихромат натрію, натрієвий хромпік) – динатрієва сіль дихромової кислоти, хімічна речовина неорганічної етимології. Як і хромова кислота, є сильним окисником. Існує у формі безводної солі (ангідрид) і дигідрату. На вигляд це червона/помаранчева порошкоподібна сполука, що складається з гігроскопічних нелетких кристалів, які не злежуються. Розчиняється в спирті, полярних розчинниках, чудово – у воді (236 г/100 мл при 20 °C, що в 20 разів більше, ніж така ж сіль калію).

Молярна маса ангідриду – 261,968 г/моль, дигідрату – 298 г/моль, густина – 2,52 г/см3, t плавлення ангідриду – 356,7 °C, дигідрату – орієнтовно 100 °C, t розкладання – 400 °C. Формула – Na2Cr2O7.

біхромат натрію формула

Отримання цієї речовини відбувається в процесі хромвиробництва, де дихромат натрію виступає напівпродуктом. Майже вся кількість хромітів йде на переробку в натрієвий хромпік. Для цього руду, що містить оксид хрому (III), спочатку сплавляють, переважно, з вуглекислим натрієм при t близькою до 1000 °C і при наявності повітря. Надалі виконують різні процеси щодо зниження токсичності продукту.

Застосування двохромовокислого натрію

Ця сполука знаходить застосування в таких сферах промисловості:біхромат натрію

  • шкіряна і хутряна (процеси дублення);
  • текстильна (фарбування тканин і закріплення фарби);
  • хімічна (виробництво неорганічних пігментів, каталізаторів та матеріалів, що містять хром);
  • виробництво мінеральних хромових фарб;
  • буріння свердловин (біхромат натрію є інгібітором корозії, добавкою від високотемпературного застигання);
  • будівництво дерев’яних мостів (антисептування, надання стійкості до вимивання, руйнівних біоагентів);
  • металургія (оксидування алюмінію і його сплавів).

З його допомогою також очищують двигуни внутрішнього згоряння від нагару, ацетилен, виконують пасивацію в інших галузях промисловості.

Небезпека натрієвого хромпіку

Хоча ця речовина пожежо- та вибухобезпечна, її небезпідставно вважають небезпечною, передусім, для людини і водного середовища. За впливом на людей належить до 1-го класу небезпеки. Дихромат натрію має канцерогенні властивості, отруює водні організми і здатен призводити до довготривалих змін водних екосистем. У людському організмі може провокувати такі негативні наслідки: подразнення шкіри і слизових, порушення в системі дихання, як наприклад, бронхіт, задишка, астма, ураження ШКТ, зокрема, поява виразок, а також печінки, нирок та імунної системи. Все це при роботі з біхроматом натрію вимагає обов’язкового використання ЗІЗ (спецодяг + протипилові респіратори) та дотримання заходів безпеки.

Упакування, перевезення та зберігання

Упакування, як правило, відбувається в спеціальні барабани для хімпродукції, виготовлені зі сталі. Як варіант – мішки об’ємом до 50 кг (багатошарові паперові з ПЕ-вкладками, льняно-джуто-кенафні або джутові). Також допустимо упаковувати цей реактив у м’які контейнери. Транспортування виконується будь-якими критими ТЗ (якщо залізничним способом, то повагонно). Зберігати його рекомендовано в закритих складах в упакуванні виробника. Термін зберігання – без обмежень.

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій двохромовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на біхромат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Біхромат натрію (дихромат натрію, натрій двохромовокислий) за вигідною ціною, також замовити Біхромат натрію (дихромат натрію, натрій двохромовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.