Оксид кальцію (окис кальцію)

78.00 грн (ціна за 1 кг)

Кальцію оксид (окис кальцію, негашене/палене вапно) – тверда вогнетривка хім. речовина з основних оксидів, утворена кристалічними структурами білого кольору. При контакті з водою вступає в реакцію, в результаті якої виділяється тепло і з’являється вапно гашене. Досягнення t 580 °C робить цю реакцію оборотною.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кальцію оксид (окис кальцію). У нас можна купити кальцію оксид гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна окис кальцію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Взаємодія з кислотними оксидами і кислотами дає солі, нагрівання з вуглецем у вогні електродуги – вуглецевий кальцій (вихідний матеріал для етину).

Молярна маса – 56,077 г/моль, густина – 3,37 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 2570 °C, t кипіння – 2850 °C, ентальпія формування – -635,09 кДж/моль. Формула – CaO.

Отримання цього реактиву в масштабах промисловості можливе шляхом терморозкладання вуглекислого кальцію, взаємодією кальцію та кисню, а також температурним розкладанням гашеного вапна і кальцієвих солей низки кисневмісних кислот.

Застосування оксиду кальцію  (окису кальцію)

І негашене, і гашене вапно активно використовують у будівельній галузі. З цих матеріалів виробляють силікатну цеглу і вапняний цемент. Правда, останній у наш час намагаються не застосовувати при спорудженні житлових будинків, оскільки він вбирає вологу і накопичує вогкість.

Вогнестійкість пояснює застосування оксиду кальцію в якості вогнетриву. Важливо, що він ефективний там, де інші вогнетривкі матеріали, більш вартісні, використовувати недоцільно.

У лабораторіях ним осушують нейтральні до нього речовини. У харчопромі окис кальцію використовують як добавку до їжі E529. З димових газів з його допомогою вилучають двоокис сірки, а в «самонагрівальному» посуді активізують виділення тепла.

Якщо Вам потрібно купити оптом оксид кальцію (окис кальцію), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид кальцію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид кальцію (окис кальцію) за вигідною ціною, також замовити Оксид кальцію (окис кальцію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.