Віскозиметри ВПЖ-1, ВПЖ-2, ВПЖ-3, ВПЖ-4, ВНЖ

720.00 грн (ціна за 1 шт.)

Найменування Діаметр капіляру, мм
ВПЖ-1 0,34; 0,54; 0,86; 1,16; 1,52; 2,1; 2,75; 3,75
ВПЖ-2 0,34; 0,56; 0,73; 0,99; 1,31; 1,77; 2,37; 3,35; 4,66
ВПЖ-3 0,43; 0,56; 0,92; 1,2; 1,63
ВПЖ-4 0,37; 0,42; 0,62; 0,82; 1,12; 1,47; 2,00; 2,62; 3,55
ВНЖ 0,80; 0,91; 1,08; 1,41; 1,91; 2,52

Віскозиметр – контрольний пристрій, застосовуваний для вимірювання в’язкості, плинності, деформації різних речовин (рідких, газоподібних, суспензійних та гідросумішей). Для позначення динамічної в’язкості використовуються пуази, П (за СГС) і паскаль-секунди, Па•с (за СІ). Кінематична в’язкість, у свою чергу, позначається стоксами, Ст і метрами квадратними в секунду, м²/с відповідно.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Віскозиметри
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності віскозиметри. У нас можна купити віскозиметри оптом за доступною ціною. Віскозиметр має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна віскозиметрів Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку віскозиметра по всій території України. Ціна віскозиметра також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі віскозиметрів оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Види віскозиметрів

Ці прилади мають велику кількість різновидів, в основі розподілу на які лежить механізм роботи і принцип дії. Ось найпопулярніші з них: Капілярні. Суть функціонування пристрою полягає в обчисленні часового проміжку, за який заданий обсяг речовини долає вузьку щілину/трубку при заданій різниці тисків. Рідина може випливати з резервуару як самостійно, так і під навантаженням. У першому випадку (що буває найчастіше) динамічна в’язкість співмірна різниці тисків між двома рідинами: тієї, яка випливає з капіляру, і тієї, яка, перебуваючи на ідентичному рівні, виходить з широкої трубки. У другому встановлюється в’язкість кінематична. Ротаційні. Цей механізм виглядає інакше. Два обертових тіла компонуються так, щоб одне доторкалося до іншого з внутрішнього боку. У проміжок між ними вносять досліджувану рідину, і при цьому одному з тіл надають крутний момент. У результаті тіло обертається з певною кутовою швидкістю, яку визначає в’язкість речовини. З рухомою кулькою. В основі дії приладів цього типу лежить закон Стокса. В’язкість речовини вдається вимірювати, завдяки обчисленню часу, за який основна конструктивна деталь – кулька – проходить певну відстань. Переміщення переважно здійснюється без сторонньої допомоги, тобто під дією власної ваги. З вібруючим зондом. Суть роботи таких пристроїв полягає в зміні резонансної частоти коливань у речовині різної в’язкості. Оскільки частота залежить, крім того, і від густини досліджуваної рідкої речовини, частина моделей дає можливість також вимірювати цю густину автономно від в’язкості, в той час, коли інші користуються заданим наперед відомим значенням густини. Бульбашкові. Суть вимірювань полягає у вивченні параметрів переміщення газової бульбашки, яка безперешкодно спливає у в’язкій суспензії.

Віскозиметри та їх застосування

Ці контрольні пристрої, головним чином, виробляються для потреб хімічного, нафтового, паливного та гідротранспортного напрямків промисловості, а також деяких інших галузей. Так, нафтопром з їх допомогою визначає в’язкість бурових і тампонажних розчинів, нафти і нафтових продуктів, технічних рідин. Тут найбільш активно експлуатують ротаційний і кульковий типи. Коли мова йде про вимірювання в’язкості пального в системах автоматичного контролю, найкраще застосовувати капілярні моделі та з вібруючим зондом. Саме ці прилади тут дозволяють виконувати роботу максимально швидко. Крім того, віскозиметри використовують і в царині обробки корисних копалин, а саме, в процесі їх збагачення. У цій справі в’язкість є однією з головних технічних характеристик, і її необхідно знати. Якщо Вам потрібно купити оптом віскозиметри, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на віскозиметри, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Віскозиметри ВПЖ-1, ВПЖ-2, ВПЖ-3, ВПЖ-4, ВНЖ за вигідною ціною, також замовити Віскозиметри ВПЖ-1, ВПЖ-2, ВПЖ-3, ВПЖ-4, ВНЖ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.