Біхромат калію (дихромат калію, калій двохромовокислий)

21000 грн
840.00 грн
(ціна за 1 кг)

Доступна ціна на дихромат калію дозволила йому знайти використання у низці галузей промисловості. Сфера застосування біхромату калію широка: ця субстанція використовується при синтезі барвників для промислового виробництва, дубленні шкіри, в ролі окислювача в сірниковій промисловості, а також в живописі, піротехніці і виробництві фотографії. Слід зазначити, що розчин біхромату калію в сірчаній кислоті (хромова суміш) використовують для миття колб та іншого скляного посуду в хімічних лабораторіях.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності біхромат калію. У нас можна купити калій двохромовокислий оптом за доступною ціною. Калій двохромовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію двохромовокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку дихромату калію по всій території України. Ціна біхромату калію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію двохромовокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Калій двохромовокислий (хромпік калієвий, біхромат калію)

Характеристики калію двохромовокислого

  • хімічна формула:К2Сг2О7·2H2O;
  • колір: від яскраво-оранжевого до яскраво-червоного (можлива реакція з оксидом хрому (VI) з утворенням поліхроматів);
  • добре розчинний у воді.

Калій двохромовокислий (біхромат/дихромат калію, калієвий хромпік) – потужний окислювач у вигляді помаранчевих незлежувальних триклінних кристалів, не леткий. Добре розчиняється у воді (4,9 г/100 мл); для утворених водних розчинів характерна кисла реакція.

біхромат калію формула

Молярна маса – 294,19 г/моль, густина – 2,676 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 398 °C, t кипіння – 500 °C. Формула – K2Cr2O7. Отримання його відбувається в процесі обмінних реакцій у розчині біхромату натрію з хлоридом калію, при нагріванні сукупності (Cr2Fe)O4 і вуглекислого калію до t 1000-1300 °C на повітрі + вилуговування/випарювання необхідного компонента.

Калій двохромовокислий та його застосування

біхромат калію купитиЦю речовину застосовують у різних галузях промисловості з різноманітною метою:

  • дублення шкіри і овчини в шкіряному виробництві (виконує роль дубителя);
  • виготовлення сірників, піро- і фототехнічних продуктів, а також живопису (виступає окислювачем);
  • створення барвників і пігментів неорганічного походження;
  • металообробка для інгібування корозії металевих поверхонь;
  • отримання сухих електролітів;
  • протрава насіння;
  • хроматометрія (є реагентом).

У поєднанні з концентрованою сульфатною кислотою калієвий хромпік активно використовують для миття скляних хімічних ємностей.

Водний розчин біхромату калію застосовують для просочення дерев'яних конструкцій, що піддаються впливу вологи і шкідників. У результаті обробки балок та схожих виробів, утворюється окис хрому, що надійно захищає їх від гниття і комах.

Біхромат калію і безпека

Ця речовина належить до 1-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм. Їй властива висока токсичність, канцерогенні якості, негативний вплив на шкірні покриви (поява виразок, які надалі важко гояться), органи дихання і хрящі. Потрапляючи всередину у вигляді пилу або аерозолю, може призвести до важких отруєнь. Тривала дія загрожує загальним токсичним ефектом, хворобами органів дихання, шлунково-кишкового тракту, епітелію, слизових носа і очей. З приводу пожежо- та вибухонебезпеки.

Дихромат калію сам по собі не горить, небезпеки виникнення пожежі та вибуху не несе. Однак, при наявності детонаторів і нагріванні можливе займання з розкладанням, вибухом і швидким поширенням пожежі. Щоб убезпечити себе при роботі з хромпіком, необхідно використовувати ЗІЗ (спецодяг, спецвзуття, рукавички + ізолювальний протигаз) і дотримуватися гранично допустимої концентрації в просторі 0,01 мг/м³. Важливо: потрапляючи у водойми, ця субстанція спричиняє їх забруднення.

При роботі з хромпіком важливо застосовувати засоби захисту органів дихання, шкіри, оскільки хромпік - високотоксична речовина, здатна руйнувати шкіру, дихальні шляхи, хрящові тканини.

Незважаючи на високий ступінь небезпеки, хромпік незамінний у промисловості. Біхромат калію активно використовується на більшості підприємств хімічної галузі.

Упакування, перевезення, зберігання. Тарою для біхромату калію, як правило, служать барабани, вироблені зі сталі. Можливе упакування в 4-5-ти-шарові мішки з паперу/льняно-джуто-кенафні з ПЕ-вкладками (вага – до 50 кг). Також допустимо поміщати технічний двохромовокислий калій у м’які одноразові спец. контейнери (вага – до 1 т).

Перевозити цю речовину можна будь-якими критими ТЗ, за винятком авіаційних, дотримуючись правил безпеки, що діють на кожному з них. У випадку транспортування залізницею, навантаження необхідно виконувати повагонно.

Для зберігання підходять закриті сухі комори. Зберігання слід здійснювати в тарі виробника. Якщо реактив упакований у м’які контейнери, то його допустимо зберігати на відкритих майданчиках з твердим покриттям і водостоком.

Калій двохромовокислий можна зберігати як у закритих складських приміщеннях, так і на незабруднених відкритих майданчиках. На відкритих майданчиках можна зберігати тільки калію біхромат, який упакований у м'які спеціалізовані контейнери, при цьому обов'язково має тверде покриття, водостік пристосування під вантажно-розвантажувальні роботи.

Гарантійний термін зберігання не має обмежень.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій двохромовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій двохромовокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва potassium dichromate, potassium bichromate, dichromic acid
Хімічна формула K2Cr2O7
Назви-синоніми дихромат калію, калій двохромовокислий, калієвий хромпік, калій гептаоксидодихромат

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Біхромат калію (дихромат калію, калій двохромовокислий) за вигідною ціною, також замовити Біхромат калію (дихромат калію, калій двохромовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.