Хромат калію (калій хромовокислий)

21000 грн
840.00 грн
(ціна за 1 кг)

Хромовокислий калій (калію хромат) – жовті кристали ромбічної системи, стійкі до розпаду на повітрі. При нагріванні ця субстанція набуває червоного забарвлення, при охолодженні калію хромат знову стає жовтим.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій хромовокислий. У нас можна купити хромат калію за доступною ціною. Калій хромовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію хромовокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку калію хромовокислого по всій території України. Ціна хромату калію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію хромовокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості калію хромовокислого

  • хромовокислий калій розчинний у воді (відсоток розчинення 38,9 % при 20 °С);
  • не розчиняється в етиловому спирті та диетиловому ефірі;
  • водний розчин реактиву має інтенсивно-жовте забарвлення;
  • реакція розчину - нейтральна.

Хромовокислий калій (калію хромат) можна отримати різними способами: • при застосуванні реакції, описаної наступним рівнянням: K2Cr2O7 + K2CO3 = 2K2CrO4 + СО2 • чистий реагент утворюється при нейтралізації хромового ангідриду гідроокисом калію в присутності хромовокислого барію як неорганічного колектора для співосадження домішок CrO3 + 2KOH = K2CrO4 + H2O

Застосування калію хромовокислого

Хромовокислий калій застосовується: • для приготування розчинів електрохімічного оксидування срібла; • як компонент електролітів для хімічного знежирення; • при виготовленні прикрас зі срібла і сплавів міді; • як протрава при фарбуванні тканин, дубник шкіри; • як окислювач у виробництві барвників тощо.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій хромовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хромат калію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хромат калію (калій хромовокислий) за вигідною ціною, також замовити Хромат калію (калій хромовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.