Підприємствам автодорожньої галузі

Підприємствам автодорожньої галузі

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Соляна кислота (Україна) 1200 кг (куб)
2 Ортофосфорна кислота 85 % (Китай / Польща) 35 кг / 1650 кг (куб)
3 Ортофосфорна кислота 75 % (Китай / Польща) 30 кг / 16000 кг (куб)
4 Оцтова кислота крижана (Китай / Польща)
10 кг / 1050 кг (куб)
5 Толуол 175 кг
6 Трихлоретилен (Китай) 280 кг
7 Гліцерин (Німеччина) 250 кг / 1250 кг (куб)
8 Рідке натрієве скло (Україна) 27,6 кг / 50 кг
9 Натрій кремнефтористий (Китай) 25 кг
10 Карбонат натрію (сода кальцинована) (Польща / Туреччина) 25 кг / 1000 кг
11 Вапно гашене (Україна / Словаччина) 25 кг / 1000 кг

Шановні партнери!

ПП «Система Оптимум» є провідною українською компанією з постачання хімічної сировини для якісного функціонування та розвитку автодорожньої галузі. Пропонуємо широкий вибір товарів для оптимізації витрат на розбудову, відновлення і утримання дорожньої мережі в Україні. В продажу на постійній основі є робочі матеріали вітчизняного та зарубіжного (польського, німецького, словацького, китайського) виробництва, зокрема: кислоти, розчинники, спирти, силікати, солі – хімічні сполуки органічного й неорганічного походження. З їхньою допомогою ви зможете забезпечити якісне виконання автодорожніх робіт, реалізувати дотримання сучасних стандартів і технологій, досягнути високих експлуатаційних результатів.

Наведений вище перелік продукції – лише частина товарів, які можуть вас зацікавити. З повним асортиментом можете ознайомитися на нашому сайті, а уточнити будь-які питання стосовно співпраці – за контактними номерами, через електронну пошту або завітавши до нас в офіс.

Приймаємо замовлення на постачання хімічної сировини та матеріалів від клієнтів з усієї України. Дрібно- та крупнооптові партії доставляємо в стислі терміни, заздалегідь погоджені із замовником. Доставку здійснюємо за допомогою транспортних компаній (САТ, Делівері, Міст Експрес, Укрпошта, Нова Пошта), тоннажні партії – автотранспортом. Замовлення на суму 3000 грн і більше по Львову транспортуємо безкоштовно.

Якісна сировина – важлива складова успіху ремонтних та будівельних дорожніх робіт. З нашими пропозиціями ви зможете реалізувати якість на найвищому рівні.

Запрошуємо до плідної взаємовигідної співпраці!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.