Трихлоретилен

85800 грн
85.80 грн
(ціна за 1 кг)

Трихлоретилен (трилен, трихлоретан, трихлор, скорочено – ТХЕ) – безбарвна, прозора, масляниста хімічна сполука, що належить до хлорованих вуглеводнів, у вигляді негорючої, рухомої і леткої рідини зі специфічним солодкавим смаком і характерним запахом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності трихлоретилен. У нас можна купити трихлоретилен оптом за доступною ціною. Трихлоретилен олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна трихлоретилен Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку трихлоретилену по всій території України. Ціна трихлоретилену також залежить від обсягів закупівлі. При покупці трихлоретилену оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики трихлоретилену

Трихлоретилен у воді практично не розчиняється. При змішуванні з органічними розчинниками ця речовина не займається і не вибухає. Вплив світла і повітря на трихлоретилен призводить до розкладання, внаслідок якого утворюються фосген і галогеновмісні кислоти, а сама речовина стає рожевою. Щоб стабілізувати її, необхідно додати тимолу (0,01 %) або фенолу(0,001 %). У промисловості можливе отримання двох гатунків трилену: вищого і першого. Формула – C2HCl3.

Трихлоретилен (трилен, трихлоретен, етилентрихлорид, C2HCl3) – це хлорований вуглеводень. Зовнішній вигляд: летка рідина, що немає кольору. Розчиняє жири, олії та смоли. Розчинний в ацетоні,хлороформі, змішується з етиловим спиртом, диетиловим етером, малорозчинний у воді. Має чітко виражений запах хлороформу і солодкуватий смак. Його пари важчі за повітря, пароповітряна суміш є вибухонебезпечною.

трихлоретилен формула

Застосування трихлоретилену

Будучи продуктом хімічної промисловості, цей реактив виступає, передусім, розчинником. Чудово дає раду з жирами, фосфором, смолами, барвниками та іншими хімічними речовинами. Тому активно застосовується у сфері друку, металообробці (для знежирення металів), текстильній промисловості (для обробки шкіри, тканин).

Трихлоретилен широко використовується в медицині, перш за все, в якості наркозу, а також анестетика і анальгетика. З його участю відбувається виготовлення холодоагентів, кислот і гербіцидів, екстракція олій і жирів з природних джерел, очищення одягу, кіноплівок, навіть гасових ракетних двигунів тощо. За допомогою трихлоретилену отримують 100%-ий етанол, з якого ця речовина допомагає вилучити залишки води. Трилен робить свій внесок і в харчову промисловість. Його застосовують для вилучення кофеїну з кави і утворення смакових екстрактів із хмелю та прянощів. Трихлоретилен застосовують як ефективний розчинник для багатьох органічних речовин (барвників, фарб, бітумів, смол). Його використовують для екстракції олій з сої, кокосу, пальм та інших рослин. У харчовій промисловості його застосовують для приготування екстрактів прянощів, хмелю, кофеїну. Застосовується трихлоретилен для знежирення металів (сталь, мідь, нікель тощо), вузлів апаратури, а також срібних та олов’яних спайок. Він може входити до складу деяких мийних засобів, наприклад, засобів для чищення килимів, і плямовивідників.

Цей реактив  застосовують для хімічної чистки текстильних виробів (для сухої чистки одягу). Його застосовують як наповнювач для деяких клеїв, лакофарбових матеріалів, коригуючих рідин для друкарських машинок. Трихлоретилен є сировиною для виробництва монохлороцтової кислоти, холодоагентів, гербіцидів. Ним проводять екстракцію капролактаму.

Біологічна дія трихлоретилену на організм

Трихлоретилен має сильний наркотичний ефект. Викликає втрату свідомості. Це дає змогу застосовувати його як анальгетик у медицині. Трихлоретилен використовують для короткочасного наркозу при проведенні нескладних операцій та пологів, у стоматологічній справі при лікуванні зубів і операціях на щелепі. При правильному дозуванні цей препарат добре витримується людиною і не подразнює дихальних шляхів. Концентрований трихлоретилен шкідливо впливає на шкіру та слизові оболонки.

Техніка безпеки

Трихлор належить до 3-го класу небезпеки, тобто є помірно-небезпечним (вибухо- і пожежобезпечний). Все ж, як і при роботі з іншими розчинниками, з ним потрібно обходитися обережно, дотримуючись нескладних правил. Не використовуйте його поблизу відкритого вогню. Застосовуйте у відкритих системах (у закритих і напівзакритих може утворювати токсини). Торкайтеся до цієї речовини тільки в захисних рукавичках, не вдихайте і не вживайте всередину. Простежте, щоб ця субстанція була на достатній відстані від обличчя, зокрема, від очей.

Якщо дотримуватися передбаченого дозування, то трихлоретилен нормально сприймається, на дихальні шляхи і кровообіг негативного впливу не має, секрецію бронхіальних залоз не збільшує. Передозування може призвести до почастішання дихання і збоїв серцевого ритму.

Як правильно запаковувати, транспортувати і зберігати трихлоретилен?

Як правило, цей реактив запаковують у герметичні бочки або сталеві цистерни. Для перевезення використовують залізничний або автотранспорт. Транспортують згідно з вимогами до перевезення небезпечних вантажів. Особливу увагу приділяють зберіганню трихлоретилена. Його варто здійснювати в закритих прохолодних складах з хорошою провітрюваністю. Потрапляння світла і вологи, а також сусідство з окисниками неприпустимі. Герметичність заводської упаковки і дотримання інших правил зберігання забезпечать високий рівень продукту протягом 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом трихлоретилен, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на трихлоретилен, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Трихлоретилен

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула C2HCl3

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Прозора рідина без зважених речовин і донних відкладень Прозора рідина без зважених речовин і донних відкладень
2 Колір HAZEN 15,0 5,0
3 Густина при 20°С, г/см3 1,460-1,470 1,4633
4 Масова частка основної речовини, % 99,0 99,73
5 Лужність, % < 0,025 0,0003
6 Вологість, % 0,015 0,005
7 Залишок після прожарювання, % ≤ 0,010 0,0007
8 Вільний хлор (Cl), % не більше Відсутній Відсутній
9 Кислотність після окислення, % 0,02 0,008

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва trichloroethylene; TCE; trichlor; trimar; acetylene trichloride; 1,1-dichloro-2-chloroethylene; trethylene
Хімічна формула C2HCl3
Назви-синоніми трилен, трихлоретен, трихлор,ТХЕ, етилентрихлорид, ацетилен трихлорид, трімар

Вага

фасування 1000 кг

бочка 280 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Трихлоретилен за вигідною ціною, також замовити Трихлоретилен з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.