Натрій кремнефтористий (гексафторосилікат натрію)

240.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій кремнефтористий, інша назва фторсилікат натрію – це хімічна сполука з формулою Na2SiF6. Його молярна маса 188,06 г/моль, густина 2,7 г/см3. При кімнатній температурі (20 °С) має розчинність у воді 0,64 г/100 мл, при 100 °С – 2,45 г/100 мл, досить добре розчинний у спирті. На зовнішній вигляд це білий гранульований або кристалічний порошок.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гексафторосилікат натрію. У нас можна купити натрій кремнефтористий за доступною ціною. Натрій кремнефтористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гексафторосилікату натрію по всій території України.  При купівлі гексафторосилікату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Натрій кремнефтористий не має запаху. Показник заломлення фторсилікату натрію 1,312.  Температура плавлення 846 °C. У природі зустрічається у вигляді рідкісного мінералу з групи природних фторидів, що має назву маладрит, хімічний склад Na2SiF6 з незначною кількістю домішок. Натрій кремнефтористий  утворює кристали тригональной сингонії.

Кремнефтористий натрій синтезують шляхом нейтралізації кремнефтористоводневої кислоти хлоридом або сульфатом натрію.

Хімічні властивості кремнефтористого натрію: розкладається при нагріванні, а також при взаємодії з концентрованими кислотами і лугами та у киплячому розчині карбонату натрію. При сплаві з алюмінієм він утворює гексафтороалюмінат натрію.

Застосування фторсилікату натрію

Цей реактив використовується в деяких країнах в якості добавок для фторування води, для виробництва матового скла, при переробці руд, а також у виробництві інших хімічних сполук (наприклад, фториду натрію, кремнефтористого магнію, криоліту, фтористого алюмінію).

Гексафторсилікат натрію застосовується як флюс та як консервант у деяких клеях. Дана речовина також використовується при фторуванні води і у виробництві гумових шин.

Натрій кремнефтористий знаходить широке застосування при виробництві цементних добавок, у скляній промисловості, при виготовленні кераміки та у суміжних галузях.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гексафторосилікат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій кремнефтористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва dihydrogen hexafluorosilicate, hexafluorosilicic acid, silicofluoride
Хімічна формула Na2SiF6
Назви-синоніми гексафторосилікат натрію, кремнефтористий натрій, фторосилікат натрію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій кремнефтористий (гексафторосилікат натрію) за вигідною ціною, також замовити Натрій кремнефтористий (гексафторосилікат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.