Толуол

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Толуол (толуен, метилбензол) – рідка органічна летка горюча речовина, що належить до аренів. Не містить у своєму складі води і будь-яких сторонніх включень. Без кольору, запах характерний, різкий. Змішується в будь-яких кількостях з вуглеводнями, більшістю спиртів, простими і складними ефірами; з водою змішування не відбувається, утворюється азеотропна суміш. Толуолу властиві реакції заміщення, приєднання і озонолізу. Густина – 0,87, t плавлення – -94,5 °С, t кипіння – 110,7 °С. Формула – C7H8.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності толуол. У нас можна купити толуол оптом за доступною ціною. Толуол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна толуолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку толуолу по всій території України. Ціна толуолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці толуолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики толуолу

Толуол (інші назви толуен, метилбензол) має вигляд прозорої безбарвної рідини, яка слабо розчинна у воді. Хімічна формула толуолу С6Н5СН3, його молекулярна маса 92,15 г/моль. Толуол має солодкий, гострий запах, з порогом чутливості 2,9 частин на мільйон (проміле). Толуол - це займиста рідина. Він дуже токсичний (має тератогенну дію та ембріотоксичність), при контакті подразнює шкіру. Толуол розчиняє більшість органічних речовин та ряд неорганічних, таких як сірка, фосфор, йод та бром. Вперше цю речовину було виділено в 1835 році Пельтьє в процесі відгону соснової смоли. Трьома роками пізніше, а саме в 1838 році, Девілю її вдалося відокремити з толуанського бальзаму, привезеного з Колумбії, м. Толу. Сьогодні цей ароматичний вуглеводень отримують з кам’яновугільної смоли/нафтових фракцій або в процесах каталітичної переробки бензофракцій і піролізу. Очищення відбувається, як і у бензолу. Правда, обробка толуолу вимагає нижчих температурних показників реакційної суміші. Толуол - це сполука ароматичного ряду, похідна від бензолу, в якому один атом водню заміщений на метильну групу. Пари толуолу легко займаються. Цей реактив може накопичувати статичний заряд. Плаває на воді, що є дуже небезпечним при виникненні пожежі. Дана речовина бурхливо реагує з азотною кислотою. Існує підвищена небезпека загоряння і вибуху при контакті з окисниками (наприклад, перекисами). Не викликає корозії. Толуол за своєю будовою подібний до бензолу, відмінністю є лише заміщення одного атома водню на групу CH3. Синонім - метилбензол, це безбарвна рухома летка рідина з різким запахом. Змішується з вуглеводнями, багатьма спиртами та ефірами, при цьому змішування толуолу з водою неможливе. Розчиняє полімери: полістирол при кімнатній температурі, поліетилен при нагріванні. Займистрий, згоряє з виділенням кіптяви. В даний час толуол отримують з нафтових фракцій і кам'яновугільної смоли або з бензинових фракцій піролізу.

Використання толуолу

толуол купитиЦя речовина стає в нагоді у різних галузях. На відміну від джерела, толуанського бальзаму, який початково служив засобом від кашлю і використовувався в парфумерії, користь метилбензолу спостерігається в інших напрямках. Толуол, передусім, застосовується в хімічній сфері. За його участю виробляють бензен, бензойну кислоту (взаємодія зі сильними окисниками), нітротолуоли, толуїлендиізоціанати, бензилхлорид та інші органічні речовини. Толуен використовують для створення вибухівки – тринітротолуолу. Розчинні властивості привели до застосування толуолу в якості розчинника сульфіду фосфору, худих алкідів і кремнійорганічної смоли. Виступає також основним компонентом у сумішах для розчинення різноманітних полімерів, хлоркаучуку. Входить до складу розчинників 646, 647, 648, Р-40 і Р-4, а також моторного пального (автомобільного і авіаційного). Варто зазначити, що здатність розчиняти у толуолу близька до аналогічної у бензолу. Але на відміну від останнього, толуол не розчиняє смоли шелак, копал і складні целюлозні ефіри. Толуол - це цінна сировина для органічного синтезу, для виробництва компонентів моторного пального з високим октановим числом, для одержання вибухових речовин (тринітротолуолу), фармацевтичних препаратів, барвників і розчинників. Як основний компонент входить до складу сумішевих розчинників (Р-4, Р-4А, Р-5А, 646,647,648, Р-12) що застосовється для розчинення при виготовленні і нанесенні епоксидних, вінілових, акрилових, нітроцелюлозних, хлоркаучукових лакофарбових матеріалів. Практичне значення мають реакції окислення, внаслідок такої реакції отримують бензойну кислоту. Для синтезу бензойної кислоти використовують окислення толуолу повітрям або киснем. Процес проводять або в паровій, або в рідкій фазі. Рідкофазний процес у промисловості застосовують частіше. Одним з основних призначень толуолу є виробництво інших хімічних речовин та розчинників. Він використовується, наприклад, для отримання бензолу. На його основі синтезують деякі вибухові речовини, наприклад, тринітротолуол. Толуол додають до бензину, щоб підвищити октанове число. Він використовується також як розчинник у фарбах, покриттях, синтетичних ароматизаторах, клеях  і засобах для чищення. Крім того, толуол також використовують у синтезі полімерів, які йдуть на виробництво нейлону, пластикових пляшок і поліуретанів. За допомогою толуолу синтезують фармацевтичні препарати, барвники, косметичні засоби для нігтів, а також інші органічні речовини. Може застосовуватися і як холодоагент.

Толуол, небезпека і запобіжні заходи

Якщо передбачається проведення робіт із застосуванням толуолу, необхідно пам’ятати, що ця речовина горюча, пожежо- та вибухонебезпечна, спалахує без надмірних факторів впливу, а при згорянні з’являється закіптюжене полум’я. Грані вибуховості пароповітряної суміші – 1,3-6,7 %-ва концентрація; t самозаймання – 535 °C, t спалаху – 4 °C. Також варто розуміти, що толуол – продукт токсичний і в певних умовах проявляє слабку наркотичну дію. Це речовина 3-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм. При попаданні метилбензолу на шкіру і в дихальні шляхи можуть виникнути порушення в роботі нервової системи, кровотворних процесах. Є ризик появи толуольної токсикоманії. Щоб запобігти перерахованим наслідкам, необхідно при роботі з цією рідиною і розчинниками, які її містять, використовувати гумові рукавиці. Приміщення повинне добре провітрюватися, як варіант – потужна витяжна вентиляція.

Примітка. Толуол є прекурсором – речовиною, яка використовується при виготовленні та переробці наркотичних засобів і психотропних речовин.Операції, пов`язані з обігом прекурсорів, підлягають ліцензуванню.Здійснення господарських операцій без ліцензії тягне за собою кримінальну відповідальність згідно Закону.

Якщо Вам потрібно купити оптом толуол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на толуол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва toluene, toluol, methylbenzene, benzylene
Хімічна формула C₆H₅CH₃
Назви-синоніми толуен, метилбензол,толуанський бальзам, метилбензен 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Толуол за вигідною ціною, також замовити Толуол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.