Стрептоцид (сульфаніламід)

486.00 грн (ціна за 1 кг)

Стрептоцид (сульфаніламід, білий стрептоцид, пронтальбін, n-амінобензолсульфамід) – антибактеріальний засіб з групи сульфаніламідів короткої дії у вигляді кристалоподібного порошку білого кольору.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності стрептоцид. У нас можна купити стрептоцид оптом за доступною ціною. Стрептоцид має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна стрептоциду Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стрептоциду по всій території України. Ціна стрептоциду також залежить від обсягів закупівлі. При покупці стрептоциду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики стрептоциду

стрептоцид формулаСтрептоцид (сульфаніламід, білий стрептоцид, пронтальбін, n-амінобензолсульфамід) – антибактеріальний засіб з групи сульфаніламідів короткої дії у вигляді кристалоподібного порошку білого кольору. Запах відсутній, смак гіркуватий із солодким присмаком. Цей препарат по-різному розчиняється у воді різної температури: у холодній – слабо, в гарячій – добре. Крім того, він високорозчинний у розведеній хлористоводневій кислоті, їдких лугах, С6H8N2O2S.

Вперше сульфаніламід був отриманий у 1908 році. Основою відкриття стали спроби синтезувати якісний барвник для текстилю, споріднений добре відомому аніліну. Двадцять років по тому з цієї сполуки виготовили азобарвник пронтозил, у якого виявили сильну протистрептококову активність. Тим не менш, пізніше з’ясувалося, що з пронтозилу (червоного стрептоциду) в процесі розкладання в організмі утворюється сульфаніламід (стрептоцид білий), і саме йому властива антимікробна дія, і саме він отримав неймовірно широке застосування в медичних цілях. Стрептоцид (сульфаніламід) належить до найефективніших бактеріостатичних засобів із широким спектром дії. Ця речовина вбиває багато видів бактерій, таких як: стрептококи, гонококи, менінгококи, бактерії дизентерійної групи, кишкова паличка, збудник газової гангрени та багато інших.

Стрептоцид і медицина

Пронтальбін – один з перших хіміотерапевтичних препаратів. Спектр його антимікробної дії має чималий діапазон. Ця субстанція впливає на патогенні коки і кишкову паличку, шигели, клостридії та холерний вібріон. Активна по відношенню до збудників антраксу, дифтерії, бронхопневмонії, інфлюенци і чуми. Крім того, впливає на хламідії, променисті грибки і збудники токсоплазмозу. Білий стрептоцид застосовують сьогодні або застосовували раніше для лікування найрізноманітніших інфекцій шкіри, слизових оболонок, дихальних і сечовивідних шляхів, ЛОР-органів: рожисті запалення, вульгарні вугрі, менінгіт, тонзиліт, ангіна, цистит, пієліт, гонорея... З його допомогою виконують профілактику та лікування ранових інфекцій, загоюють рани і переломи.

Стрептоцид (сульфаніламід) застосовується у ветеринарії для лікування ряду небезпечних захворювань та для загоєння ран у сільськогосподарських тварин – биків, корів, коней, свиней, собак, а також песців, лисиць і птахів. Цей антибіотик призначається для внутрішнього і зовнішнього використання. 

стрептоцид ветеринарний препарат

Порошком стрептоциду присипають уражені ділянки м'яких тканин – інфіковані опіки, рани, що загноїлися. При чому, стрептоцид не тільки знищує мікроби, але й сприяє відновленню уражених тканин та швидкому загоєнню ран. Ветеринарні препарати, в яких міститься стрептоцид, особливих протипоказань до застосування не мають. Ветеринари призначають сульфаніламід для лікування плевриту, ендометриту, маститу, дифтерії, гастроентериту, колібактеріозу, сальмонельозу, хламідіозу, крупозної пневмонії, ангіни. Стрептоцид ефективний при лікуванні рожистого запалення шкіри, менінгіту, грипу та інших небезпечних захворювань худоби. При оральному введенні сульфаніламідний препарат додають до кормів тварин і згодовують його кілька разів на добу залежно від захворювання протягом декількох днів. Дозу цього ветпрепарату і тривалість лікування призначає ветеринар. При лікуванні деяких хворіб стрептоцид застосовують внутрішньовенно та внутрішньом'язово. Наприклад, при лікуванні маститу у корів в уражену частину вимені вводять розчин цієї субстанції. Якщо сульфаніламід використовується для присипки ран на шкірних покривах, то перед застосуванням даного ветеринарного препарату рану очищають від гною та відмерлих тканин. Після лікування стрептоцидом м'ясо тварин люди можуть використовувати в їжу. При цьому забій тварин проводять по закінченню семи діб після припинення лікування препаратами сульфаніламідної групи. Якщо тварин вбивають раніше, то їхні туші дозволяється використовувати тільки як сировину для виготовлення м'ясо-кісткового борошна, або для згодовування м'ясоїдним тваринам.

Безпека і запобіжні заходи

Застосування стрептоциду вимагає дотримання правильних дозувань і логічно спрямованого лікування. Обробка поверхневих пошкоджень повинна проводитися 10 %-ою маззю, 5 %-м лініментом або порошком. Іноді можливо місцеве використання, наприклад, при нежитю. У певних випадках можуть спостерігатися побічні явища: блювання, нудота, пронос, головний біль, алергії та деякі інші. Тривале застосування може спровокувати кров`яні хвороби, порушення в роботі нирок і печінки, тому час від часу необхідно робити аналіз периферійної крові.

Якщо Вам потрібно купити оптом стрептоцид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стрептоцид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Стрептоцид (сульфаніламід) за вигідною ціною, також замовити Стрептоцид (сульфаніламід) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.